"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының Кодексіне (Салық кодексі) толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Заңы 2023 жылғы 12 шiлдедегi № 25-VIII ҚРЗ.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Қолданысқа енгізілу тәртібін 2-баптан қараңыз
Ескертпе!
ҚР Конституциялық Сотының 11.07.2023 № 20 нормативтік қаулысын қараңыз.
1-бап. 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының Кодексіне (Салық кодексі) мынадай толықтыру енгізілсін:
30-баптың 3-тармағының 5) тармақшасы "аудит жөніндегі уәкiлетті органға" деген сөздерден кейін "және активтерді қайтару жөніндегі уәкілетті органға" деген сөздермен толықтырылсын.
2-бап. Осы Заң алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік алпыс күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ. ТОҚАЕВ

О внесении дополнения в Кодекс Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс)
Закон Республики Казахстан от 12 июля 2023 года № 25-VIII ЗРК.
Примечание ИЗПИ!
См. нормативное постановление Конституционного Суда РК от 11.07.2023 № 20.
Статья 1. Внести в Кодекс Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) следующее дополнение:
подпункт 5) пункта 3 статьи 30 после слов "государственному аудиту" дополнить словами ", и уполномоченному органу по возврату активов".
Статья 2. Настоящий Закон вводится в действие по истечении шестидесяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Президент Республики Казахстан К. ТОКАЕВ