Күшін жою туралы
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2009 жылғы 8 шілдедегі N 330 бұйрығы
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 1-тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Ғылыми дәреже мен атаққа ие болған тұлғаларға берілетін дипломдарды, аттестаттарды және олардың төлқұжаттарын рәсімдеу мен беру жөніндегі Нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Жоғары аттестаттау комитеті төрағасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі N 163-Зж (Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізімінде N 2852 болып тіркелген) бұйрығының күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Білім және ғылым саласындағы бақылау комитеті (Н.Б. Қалабаев) осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне жолдасын.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр                                      Ж.Түймебаев

О признании утратившим силу
Приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 8 июля 2009 года № 330
В соответствии с пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Председателя Высшего аттестационного комитета Министерства образования и науки Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года № 163-3ж "Об утверждении Инструкции по оформлению и выдаче дипломов, аттестатов и их дубликатов лицам, удостоенным ученых степеней и званий" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 2852).
2. Комитету по контролю в сфере образования и науки Министерства образования и науки Республики Казахстан (Калабаев Н.Б.) направить копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его подписания.
Министр                                    Ж. Туймебаев