Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитеті Төрағасының 2007 жылғы 23 ақпандағы N 10 және Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2007 жылғы 23 ақпандағы N 61 бірлескен бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі Есеп комитеті Төрағасының 6 қазандағы N 96 н/қ және Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2009 жылғы 7 қазандағы N 435 бірлескен бұйрығы
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 245-бабының 3-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫЗ:
1. "Мемлекеттік қаржылық бақылау нәтижелері туралы есептілік нысандарын бекіту туралы" Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитеті Төрағасының 2007 жылғы 23 ақпандағы N 10 және Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2007 жылғы 23 ақпандағы N 61 бірлескен бұйрығының (2007 жылғы 4 сәуірде Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 4601 нөмірмен тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы бірлескен бұйрықты заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің назарына жеткізсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Республикалық бюджеттің               Қазақстан Республикасының
атқарылуын бақылау жөніндегі          Қаржы министрі
есеп комитетінің Төрағасы             _______________Б.Жәмішев
______________О. Өксікбаев

О признании утратившим силу совместного приказа Председателя Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета от 23 февраля 2007 года № 10 и Министра финансов Республики Казахстан от 23 февраля 2007 года № 61
Совместный приказ Председателя Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета от 6 октября 2009 года № 96 о/д и Министра финансов Республики Казахстан от 7 октября 2009 года № 435
В соответствии с пунктом 3 статьи 245 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года ПРИКАЗЫВАЕМ:
1. Признать утратившим силу совместный приказ Председателя Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета от 23 февраля 2007 года № 10 и Министра финансов Республики Казахстан от 23 февраля 2007 года № 61 "Об утверждении форм отчетности о результатах государственного финансового контроля" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 4 апреля 2007 года за № 4601).
2. В установленном законодательством порядке довести настоящий совместный приказ до сведения Министерства юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня подписания.
Председатель Счетного комитета по        Министр финансов
контролю за исполнением                  Республики Казахстан
республиканского бюджета
________ О. Оксикбаев                    __________ Б. Жамишев