"Өтініш берушінің біліктілік талаптарына сәйкестігін қуаттау үшін қажет құжаттардың тізбесі туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Орман және аңшылық шаруашылығы комитеті төрағасының 2005 жылғы 19 тамыздағы № 182 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2010 жылғы 20 қыркүйектегі № 610 бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 43-1-бабының 1 тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. «Өтініш берушінің біліктілік талаптарына сәйкестігін қуаттау үшін қажет құжаттардың тізбесі туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Орман және аңшылық шаруашылығы комитеті төрағасының 2005 жылғы 19 тамыздағы № 182 бұйрығының күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3834 тіркелген, 2005 жылғы 28 қыркүйектегі № 178(912) «Заң газетінде», Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілер бюллетенінде 2005 жылғы қыркүйектегі № 18, 153-бабында жарияланған).
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Табиғат ресурстарды пайдалану стратегиясы департаментіне (Омаров Ж.Ы.). осы бұйрықтың көшірмесін бір апталық мерзімде Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне және бұдан бұрын жарияланған ресми баспа басылымдарына жіберсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр                                           А. Күрішбаев

О признании утратившим силу приказа Председателя Комитета лесного и охотничьего хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 19 августа 2005 года № 182 "О перечне необходимых документов для подтверждения соответствия заявителя квалификационным требованиям"
Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 20 сентября 2010 года № 610
В соответствии с пунктом 1 статьи 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Председателя Комитета лесного и охотничьего хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 19 августа 2005 года № 182 "О перечне необходимых документов для подтверждения соответствия заявителя квалификационным требованиям" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 3834, опубликованный в "Юридической газете" от 28 сентября 2005 года № 178 (912); Бюллетене нормативных правовых актов Республики Казахстан, сентябрь 2005 года, № 18, ст. 153).
2. Департаменту стратегии использования природных ресурсов Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан (Омаров Ж.И.) в недельный срок направить копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан и официальные печатные издания, где он ранее был опубликован.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня подписания.
Министр                                    А. Куришбаев