"Қазақстан Республикасы аумағында шетелдіктердің қатысуымен әуесқойлық (спорттық) балық аулауды ұйымдастыру ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Орман және аңшылық шаруашылығы комитеті төрағасының 2005 жылғы 7 желтоқсандағы № 272 бұйрығынын күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2010 жылғы 10 қыркүйектегі № 593 бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 40-бабының 4) тармақшасына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. «Қазақстан Республикасы аумағында шетелдіктердің қатысуымен әуесқойлық (спорттық) балық аулауды ұйымдастыру ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Орман және аңшылық шаруашылығы комитеті төрағасының 2005 жылғы 7 желтоқсандағы № 272 бұйрығының күші жойылды деп танылсын (Қазақстан Республикасы мемлекеттік нормативтік құқықтық актілерінің тізілімінде № 3982 нөмірмен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің бюллетенінде жарияланған, 2006 жылғы ақпан, № 2 203-құжат).
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Орман және аңшылық шаруашылығы комитетіне осы бұйрықтың көшірмесін  Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне жіберсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр                                        А. Күрішбаев

О признании утратившим силу приказа Председателя Комитета лесного и охотничьего хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 7 декабря 2005 года № 272 "Об утверждении Правил организации любительской (спортивной) охоты с участием иностранцев на территории Республики Казахстан"
Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 10 сентября 2010 года № 593
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Председателя Комитета лесного и охотничьего хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 7 декабря 2005 года № 272 "Об утверждении Правил организации любительской (спортивной) охоты с участием иностранцев на территории Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых, актов Республики Казахстан № 3982, опубликован в Бюллетене нормативных правовых актов Республики Казахстан, февраль 2006 г., № 2, ст. 203).
2. Комитету лесного и охотничьего хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан направить копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня подписания.
Министр                                    А. Куришбаев