Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің 2007 жылғы 30 маусымдағы № 190 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің 2011 жылғы 7 ақпандағы № 61 Бұйрығы
"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне әскери қызметшілердің жауапкершілігі мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 10 шілдедегі Заңына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Жазасын өтеуден шартты түрде мерзімінен бұрын босатылған әскери қызметшілердің мінез-құлқын бақылауды жүзеге асыру ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің 2007 жылғы 30 маусымдағы № 190 бұйрығының (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2007 жылғы 16 шілдеде № 4811 болып тіркелді, Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттік органдарының актілер жинағында жарияланған, 2007 жыл, шілде-тамыз) күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігі Заң департаментінің бастығы бір апта мерзімде белгіленген тәртіппен осы бұйрықтың көшірмелерін Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне және бұрын бұйрық жарияланған ресми басылымға жолдасын.
3. Бұйрық лауазымды адамдарға, оларға қатысты бөлігінде жеткізілсін.
Министр                                    Ә. Жақсыбеков

О признании утратившим силу приказа Министра обороны Республики Казахстан от 30 июня 2007 года № 190
Приказ Министра обороны Республики Казахстан от 7 февраля 2011 года № 61
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 10 июля 2009 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам ответственности военнослужащих", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Министра обороны Республики Казахстан 30 июня 2007 года № 190 "Об утверждении Правил осуществления контроля за поведением военнослужащих, освобожденных условно-досрочно от отбывания наказания" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 16 июля 2007 года под № 4811, опубликованный в Собрании актов центральных исполнительных и иных центральных государственных органов Республики Казахстан, июль-август, 2007 г.).
2. Начальнику Юридического департамента Министерства обороны Республики Казахстан в недельный срок направить установленным порядком копии настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан и официальное печатное издание, где ранее был опубликован приказ.
3. Приказ довести до должностных лиц в части, их касающейся.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня его подписания.
Министр                                    А. Джаксыбеков