"Күзет қызметін, күзет сигнализация құралдарын монтаждауды, жөндеуді, техникалық қызмет көрсетуді жүзеге асыруға үміттенетін заңды және жеке тұлғаларды лицензиялау жөніндегі ішкі істер органдарының жұмысы және олардың қызметін тексеру жүргізу туралы нұсқаулықты" және "Күзетшілер мен күзет бөлімшелерінің жұмыскерлерін тексеру жүргізу жөніндегі ережені" бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Iшкі істер министрінің 2004 жылғы 25 наурыздағы № 187 бұйрығының күші жойылды дел тану туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2011 жылғы 09 сәуірдегі № 156 бұйрығы
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 40-бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Күзет қызметін, күзет сигнализация құралдарын монтаждауды, жөндеуді, техникалық қызмет көрсетуді жүзеге асыруға үміттенетін заңды және жеке тұлғаларды лицензиялау жөніндегі ішкі істер органдарының жұмысы және олардың қызметін тексеру жүргізу туралы нұсқаулықты" және "Күзетшілер мен күзет бөлімшелерінің жұмыскерлерін тексеру жүргізу жөніндегі ережені" бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2004 жылғы 25 наурыздағы № 187 бұйрығының (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2004 жылғы 27 сәуірде № 2826 тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Әкімшілік полиция комитеті (Қ.С. Тыныбеков):
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінен алып тастау үшін жолдасын;
2) мерзімдік баспасөз басылымдарында осы бұйрықтың ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр                                    С. Баймағанбетов

О признании утратившим силу приказа Министра внутренних дел Республики Казахстан от 25 марта 2004 года № 187 "Об утверждении "Инструкции о работе органов внутренних дел по лицензированию юридических и физических лиц, претендующих на осуществление охранной деятельности, монтажа, наладки, технического обслуживания средств охранной сигнализации и проведению проверок их деятельности" и "Правил по проведению проверок охранников и работников охранных подразделений"
Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 9 апреля 2011 года № 156
В соответствии со статьей 40 Закона Республики Казахстан «О нормативных правовых актах», ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 25 марта 2004 года № 187 «Об утверждении «Инструкции о работе органов внутренних дел по лицензированию юридических и физических лиц, претендующих на осуществление охранной деятельности, монтажа, наладки, технического обслуживания средств охранной сигнализации и проведению проверок их деятельности» и «Правил по проведению проверок охранников и работников охранных подразделений» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 2826 от 27 апреля 2004 года).
2. Комитету административной полиции Министерства внутренних дел Республики Казахстан (Тыныбеков К.С):
1) направить настоящий приказ в Министерство юстиции Республики Казахстан для снятия с Реестра государственной регистрации нормативных правовых актов;
2) обеспечить официальное опубликование настоящего приказа в периодических печатных изданиях.
3. Настоящий приказ вводится в действие с момента его подписания.
Министр                                    С. Баймаганбетов