Қазақстан Республикасы Әділет және Қаржы министрлерінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2011 жылғы 26 тамыздағы № 297 және Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2011 жылғы 5 қазандағы № 503 бірлескен бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 21-1-бабының 1-тармағына сәйкес, БҰЙЫРАМЫЗ:
1. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) «Бағалау қызметі субъектілерінің бағалау туралы есептің мазмұны мен нысанына қойылатын талаптарды қолдануы жөніндегі ережені бекіту туралы» Қазақстан Республикасының Әділет министрінің 2002 жылғы 21 қарашадағы № 172, Қазақстан Республикасының Қаржы министрінің 2002 жылғы 2 желтоқсандағы № 598 бірлескен бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2068 болып тіркелген, «Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілер Бюллетені», 2003 ж., № 3, 771-құжат жарияланған);
2) «Бағалау қызметі субъектілерінің бағалау туралы есептің мазмұны мен нысанына қойылатын талаптарды қолдануы жөніндегі ережені бекіту туралы» № 2068 болып тіркелген Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2002 жылғы 21 қарашадағы № 172 және Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2002 жылғы 2 желтоқсандағы № 598 бірлескен бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасының Әділет министрінің 2004 жыл 1 қыркүйектегі № 250, Қазақстан Республикасының Қаржы министрінің 2004 жыл 10 қыркүйектегі № 349 бірлескен бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3102 болып тіркелген, «Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілер Бюллетені», 2004 ж., № 41-44, 1030-құжат жарияланған).
2. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Тіркеу қызметі және құқықтық көмек көрсету комитеті осы бұйрықтың көшірмесін Нормативтік құқықтық актілерді тіркеу департаментіне және оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы                Қазақстан Республикасы
Әділет министрі                       Қаржы министрі
_________ Р. Түсіпбеков               ___________ Б. Жәмішев

О признании утратившими силу некоторых приказов Министров юстиции и финансов Республики Казахстан
Совместный приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 26 августа 2011 года № 297 и Министра финансов Республики Казахстан от 5 октября 2011 года № 503
В соответствии с пунктом 1 статьи 21-1 Закона Республики Казахстан «О нормативных правовых актах», ПРИКАЗЫВАЕМ:
1. Признать утратившими силу:
1) Совместный приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 21 ноября 2002 года № 172 и Министра финансов Республики Казахстан от 2 декабря 2002 года № 598 «Об утверждении Правил по применению субъектами оценочной деятельности требований к содержанию и форме отчета об оценке» (зарегистрирован в Реестре государственных нормативных правовых актов № 2068, опубликован в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2003 г., № 3, ст. 771);
2) Совместный приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 1 сентября 2004 года № 250 и Министра финансов Республики Казахстан от 10 сентября 2004 года № 349 «О внесении изменений и дополнений в совместный приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 21 ноября 2002 года № 172 и Министра финансов Республики Казахстан от 2 декабря 2002 года № 598 "Об утверждении Правил по применению субъектами оценочной деятельности требований к содержанию и форме отчета об оценке" (зарегистрирован в Реестре государственных нормативных правовых актов № 3102, опубликован в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2004 г., № 41-44, ст. 1030).
2. Комитету регистрационной службы и оказания правовой помощи Министерства юстиции Республики Казахстан направить копию настоящего приказа в Департамент регистрации нормативных правовых актов и обеспечить его официальное опубликование.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня подписания.
Министр юстиции
Республики Казахстан                       Р. Тусупбеков
Министр финансов
Республики Казахстан                       Б. Жамишев