Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2011 жылғы 23 желтоқсандағы № 653 бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 1998 жылғы 24 наурыздағы 21-1-бабына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) «Бухгалтерлердің кәсіби ұйымдарын және бухгалтерлерді кәсіби сертификаттау жөніндегі ұйымдарды аккредиттеу ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2007 жылғы 22 мамырдағы № 183 бұйрығы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4742 болып тіркелген, «Заң газетінің» 2007 жылғы 27 шілдеде № 114 (1143) жарияланған.
2) «Бухгалтерлердің кәсіби ұйымдарын және бухгалтерлерді кәсіби сертификаттау жөніндегі ұйымдарды аккредиттеу ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2007 жылғы 22 мамырдағы № 183 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 22 шілдедегі № 350 бұйрығы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5277 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының Орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттік органдарының актілер жинағында, 2008 ж., № 9, «Заң газеті» газеті 2008 жылғы 22 тамызда № 128 (1354), жарияланған.
3) «Бухгалтерлердің кәсіби ұйымдарын және бухгалтерлерді кәсіби сертификаттау жөніндегі ұйымдарды аккредиттеу ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2007 жылғы 22 мамырдағы № 183 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2010 жылғы 23 шілдедегі № 370 бұйрығы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6409 болып тіркелген, «Егемен Қазақстан» газетінің 2010 жылғы 4 қыркүйектегі № 360-361 (26204) санында жарияланған.
2. Бухгалтерлік есеп және қаржылық есептілік, аудиторлық қызмет
әдіснамасы департаменті (А.О. Төлеуов) бір апталық мерзімде осы бұйрық күшіне енгізілгеннен кейін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне бұйрықтың көшірмесін жолдасын және оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Министр                                       Б. Жәмішев

О признании утратившими силу некоторых приказов Министра финансов Республики Казахстан
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 23 декабря 2011 года № 653
В соответствии со статьей 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу:
1) приказ Министра финансов Республики Казахстан от 22 мая 2007 года № 183 "Об утверждении Правил аккредитации профессиональных организаций бухгалтеров и организаций по профессиональной сертификации бухгалтеров" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4742, опубликованный в "Юридической газете" от 27 июля 2007 года, № 114 (1317);
2) приказ Министра финансов Республики Казахстан от 22 июля 2008 года № 350 "О внесении изменений и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 22 мая 2007 года № 183 "Об утверждении Правил аккредитации профессиональных организаций бухгалтеров и организаций по профессиональной сертификации бухгалтеров" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5277, опубликованный в сборнике "Собрание актов центральных исполнительных и иных центральных государственных органов Республики Казахстан" от 15 сентября 2008 года № 9, в газетах "Юридическая газета" от 22 августа 2008 года № 128 (1528), "Официальная газета" от 27 сентября 2008 года № 39 (405);
3) приказ Министра финансов Республики Казахстан от 23 июля 2010 года № 370 "О внесении изменений и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 22 мая 2007 года № 183 "Об утверждении Правил аккредитации профессиональных организаций бухгалтеров и организаций по профессиональной сертификации бухгалтеров" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6409, опубликованный в газетах "Егемен Қазақстан" от 4 сентября 2010 года № 360-361 (26204) и "Казахстанская правда" от 9 сентября 2010 года № 236 (26297).
2. Департаменту методологии бухгалтерского учета и финансовой отчетности, аудиторской деятельности (Тулеуов А.О.) в недельный срок со дня вступления в силу настоящего приказа направить копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан и обеспечить его официальное опубликование.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня его подписания.
Министр                                    Б. Жамишев