Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2011 жылғы 30 желтоқсандағы № 687 бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңының 21-1-бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрықтың қосымшасына сәйкес Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті
(Д.Е. Ерғожин) осы бұйрық күшіне енген күннен бастап бір апта мерзімде бұйрықтың көшірмесін белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне жіберсін және кейіннен оның бұқаралық ақпарат құралдарында жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр                                     Б. Жәмішев
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2011 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 687 бұйрығына қосымша
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің кейбір күші жойылған бұйрықтарының тізімі
1) «Салық тіркелімінің нысандарын жасау ережесін бекіту туралы»
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 626 бұйрығы (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық
кесімдердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2009 жылғы 5 қаңтарда № 5470 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттік органдарының актілер жинағында жарияланған, № 4, 2009 жыл);
2) «Тауарлардың импорты бойынша есепке алу әдісімен төленуге тиісті қосылған құн салығының сомасын қосылған құн салығы жөніндегі
декларацияда көрсету бойынша және оларды мақсатты пайдалану туралы
міндеттеменің нысанын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы
министрінің 2008 жылғы 29 желтоқсандағы № 627 бұйрығы (Қазақстан
Республикасының нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу
тізілімінде 2009 жылғы 8 қаңтарда № 5485 болып тіркелген, «Заң газеті» 2009 жылғы 20 наурыздағы № 42 (1465) газетінде жарияланған);
3) «Салықтық өтініштер нысандарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 30 желтоқсандағы № 634 бұйрығы (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2008 жылғы 31 желтоқсанда № 5455 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттік органдарының актілер жинағында жарияланған, № 2, 2009 жыл);
4) «Салықтық өтініштер нысандарын бекіту туралы Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 30 желтоқсандағы № 634 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 585 бұйрығы (Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2010 жылғы 25 қаңтарда № 6017 болып тіркелген, «Заң газеті» 2010 жылғы 2 наурыздағы № 31 (1653) газетінде жарияланған);

О признании утратившими силу некоторых приказов Министра финансов Республики Казахстан
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 декабря 2011 года № 687
В соответствии со статьей 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу некоторые приказы Министра финансов Республики Казахстан согласно приложению к настоящему приказу.
2. Налоговому комитету Министерства финансов Республики Казахстан (Ергожин Д.Е.) в недельный срок со дня вступления в силу настоящего приказа направить копию приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан и обеспечить его последующее опубликование в средствах массовой информации.
3. Настоящий приказ вводится в действие с 1 января 2012 года.
Министр                                    Б. Жамишев
Приложение
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 30 декабря 2011 года № 687
Перечень
утративших силу некоторых приказов
Министра финансов Республики Казахстан
1) приказ Министра финансов Республики Казахстан от 29 декабря 2008 года № 626 "Об утверждении Правил составления форм налоговых регистров" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 5 января 2009 года за № 5470, опубликован в Собрании актов центральных исполнительных и иных центральных государственных органов Республики Казахстан № 4, 2009 года);
2) приказ Министра финансов Республики Казахстан от 29 декабря 2008 года № 627 "Об утверждении формы обязательства по отражению в декларации по налогу на добавленную стоимость суммы налога на добавленную стоимость, подлежащей уплате методом зачета по импорту товаров, и об их целевом использовании" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 8 января 2009 года за № 5485, опубликованные в газетах "Юридическая газета" от 20 марта 2009 года № 42 (1639), "Заң газеті" 2009 жылғы 20 наурыздағы № 42 (1465));
3) приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 декабря 2008 года № 634 "Об утверждении форм налоговых заявлений" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 31 декабря 2008 года за № 5455, опубликован в Собрании актов центральных исполнительных и иных центральных государственных органов Республики Казахстан № 2, 2009 года);
4) приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года № 585 "О внесении изменения в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 декабря 2008 года № 634 "Об утверждении форм налоговых заявлений"" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 25 января 2010 года за № 6017, опубликованные в газетах "Юридическая газета" от 2 марта 2010 года № 31 (1827), "Заң газеті" 2010 жылғы 2 наурыздағы № 31 (1653));

5) «Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің кейбір бұйрықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасының Қаржы министрінің 2010 жылғы 17 қыркүйектегі № 465 бұйрықтың 1-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2010 жылғы 15 қазанда № 6562 болып тіркелген, «Егемен Қазақстан» 2011 жылғы 11 қаңтарда № 6-7 (26409) газетінде жарияланған);
6) «Мемлекет меншігіне айналдырылған (айналдырылуы тиіс) мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау, одан әрі пайдалану және өткізу тәртібін сақтауға, ол сатылған жағдайда ақшаның бюджетке толық және уақытылы түсуін бақылауды, сондай-ақ мемлекет меншігіне айналдырылған (айналдырылуы тиіс) мүлікті беру тәртібінің сақталуына бақылауды жүзеге асыру ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 30 желтоқсандағы № 639 бұйрығы (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2009 жылғы 19 қаңтарда № 5496 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттік органдарының актілер жинағында жарияланған, № 4, 2009 жыл);
7) «Тауарларды әкелу және жанама салықтарды төлеу туралы өтініш нысанын, оны толтыру және табыс ету ережелерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2010 жылғы 2 шілдедегі № 318 бұйрығы (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2010 жылғы 2 шілдеде № 6319 болып тіркелген, «Егемен Қазақстан» 2010 жылғы 1 қыркүйекте № 353-355 (26198) газетінде жарияланған);
8) «Этил спирті мен алкоголь өнімін өткізу және тасымалдау кезінде оларға ілеспе жүкқұжаттарын ресімдеу, тапсырыс беру, алу, беру, есепке алу, сақтау және табыс ету тәртібін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2010 жылғы 29 желтоқсандағы № 670 бұйрығы (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылғы 31 қаңтарда № 6759 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттік органдарының актілер жинағында жарияланған, № 7, 2011 жыл);
9) «Шағын бизнес субъектілері үшін арнаулы салық режимін, шаруа және фермер қожалықтары үшін арнаулы салық режимін қолданатын салық
төлеушілерге арналған салықтық есепке алу саясаты нысанын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2011 жылғы 28 маусымдағы № 335 бұйрығы (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылғы 27 шілдеде № 7087 болып тіркелген, «Заң газеті» 2011 жылғы 12 тамызда № 116 (1932) газетінде жарияланған).

5) подпункт 1) пункта 1 приказа Министра финансов Республики Казахстан от 17 сентября 2010 года № 465 "О внесении дополнений и изменений в некоторые приказы Министра финансов Республики Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 15 октября 2010 года за № 6562, опубликованные в газетах "Егемен Қазақстан" 2011 жылғы 11 каңтардағы № 6-7 (26409), "Казахстанская правда" от 17 февраля 2011 года № 58-59 (26479-26480));
6) приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 декабря 2008 года № 639 "Об утверждении Правил осуществления контроля за соблюдением порядка учета, хранения, оценки, дальнейшего использования и реализации имущества, обращенного (подлежащего обращению) в собственность государства, за полнотой и своевременностью поступления денег в бюджет в случае его реализации, а также порядка передачи имущества, обращенного (подлежащего обращению) в собственность государства" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 19 января 2009 года за № 5496, опубликован в Собрании актов центральных исполнительных и иных центральных государственных органов Республики Казахстан № 1, 2009 года);
7) приказ Министра финансов Республики Казахстан от 2 июля 2010 года № 318 "Об утверждении формы заявления о ввозе товаров и уплате косвенных налогов, правил его заполнения и представления" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 2 июля 2010 года за № 6319, опубликованные в газетах "Егемен Қазақстан" 2010 жылғы 1 қыркүйектегі № 353-355 (26198), "Казахстанская правда" от 28 сентября 2010 года № 255 (26316));
8) приказ Министра финансов Республики Казахстан от 29 декабря 2010 года № 670 "Об утверждении Правил оформления, заказа, получения, выдачи, учета, хранения и представления сопроводительных накладных на этиловый спирт и алкогольную продукцию при их реализации и транспортировке" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 31 января 2011 года за № 6759, опубликован в Собрании актов центральных исполнительных и иных центральных государственных органов Республики Казахстан № 7, 2011 года);
9) приказ Министра финансов Республики Казахстан от 28 июня 2011 года № 335 "Об утверждении формы налоговой учетной политики для налогоплательщиков, применяющих специальный налоговый режим для субъектов малого бизнеса, специальный налоговый режим для крестьянских или фермерских хозяйств" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 27 июля 2011 года под № 7087, опубликованный в газете "Юридическая газета" от 12 августа 2011 года № 116 (2106)).