Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрінің 2004 жылғы 24 қарашадағы № 824, Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаны қорғау министрінің 2004 жылғы 1 желтоқсандағы № 309-п, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Су ресурстары жөніндегі комитеті төрағасының міндетін атқарушының 2004 жылғы 11 қарашадағы № 236-п, Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлігі Геология және жер қойнауын пайдалану комитеті төрағасының 2004 жылғы 12 желтоқсандағы № 161-п бірлескен бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрінің 2011 жылғы 21 маусымдағы № 420, Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаны қорғау министрінің 2011 жылғы 1 шілдедегі № 174-ө, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Су ресурстары комитеті төрағасының 2011 жылғы 31 мамырдағы № 24-01-07/201, Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігі Геология және жер қойнауын пайдалану комитеті төрағасының 2011 жылғы 27 мамырдағы № 17-04/1298 бірлескен бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 21-1-бабына, сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасында арнайы су пайдалануға келісу және оған рұқсаттар беру туралы нұсқаулықты бекіту жайында Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрінің 2004 жылғы 24 қарашадағы № 824, Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаны қорғау министрінің 2004 жылғы 1 желтоқсандағы N 309-п, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Су ресурстары жөніндегі комитеті төрағасының міндетін атқарушының 2004 жылғы 11 қарашадағы № 236-п, Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлігі Геология және жер қойнауын пайдалану комитеті төрағасының 2004 жылғы 12 желтоқсандағы № 161-п бірлескен бұйрығының күші жойылды деп танылсын (2004 жылғы 13 желтоқсандағы № 3263 нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Реестірінде тіркелген).
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Су ресурстары комитеті (А.О. Орман) осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне жіберсін және оны мерзімдік баспа басылымдарында ресми жариялауды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Ауыл, шаруашылығы министрлігі Су ресурстары комитетінің төрағасы А.О.  Орман жүктелсін.
4. Осы бұйрық оған соңғы мемлекеттік органның басшысы қол қойған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасы                Қазақстан Республикасы
Қоршаған ортаны қорғау министрі       Денсаулық сақтау министрі
__________ Н. Әшім                    ___________С. Қайырбекова
Қазақстан Республикасы                Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігі          Индустрия және жаңа
Су ресурстары комитеті төрағасы       технологиялар министрлігі
__________А. Орман                    пайдалану комитетінің
төрағасы
___________Б. Ұжкенов

О признании утратившим силу совместного приказа Министра охраны окружающей среды Республики Казахстан от 1 декабря 2004 года № 309-п, Министра здравоохранения Республики Казахстан от 24 ноября 2004 года № 824, Исполняющего обязанности Председателя Комитета по водным ресурсам Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 11 ноября 2004 года № 236-п, Председателя Комитета геологии и недропользования Министерства энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан от 2 декабря 2004 года № 161-п "Об утверждении Инструкции по согласованию и выдаче разрешений на специальное водопользование в Республике Казахстан"
Совместный приказ Министра охраны окружающей среды Республики Казахстан от 1 июля 2011 года № 174-ө, Министра здравоохранения Республики Казахстан от 21 июня 2011 года № 420, Председателя Комитета по водным ресурсам Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 31 мая 2011 года № 24-01-07/201 и Председателя Комитета геологии и недропользования Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан от 27 мая 2011 года № 17-04/1298
В соответствии со статьей 21-1 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах" ПРИКАЗЫВАЕМ:
1. Признать утратившим силу совместный приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 24 ноября 2004 года № 824, Министра охраны окружающей среды Республики Казахстан от 1 декабря 2004 года № 309-п, Министра здравоохранения Республики Казахстан от 24 ноября 2004 года № 824, Исполняющего обязанности Председателя Комитета по водным ресурсам Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 11 ноября 2004 года № 236-п, Председателя Комитета геологии и недропользования Министерства энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан от 2 декабря 2004 года № 161-п "Об утверждении Инструкции по согласованию и выдаче разрешений на специальное водопользование в Республике Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственных регистрации нормативных правовых актов 13 декабря 2004 года за № 3263).
2. Комитету по водным ресурсам Министерства сельского хозяйства (Орман А.О.) направить копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан и обеспечить его официальное опубликование в периодических печатных изданиях.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Комитет по водным ресурсам Министерства сельского хозяйства (Орман А.О).
4. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания его последним из руководителей государственных органов.
Министр                                Министр
охраны окружающей среды                  здравоохранения
Республики Казахстан                 Республики Казахстан
__________________ Н. Ашим             _____________ С. Каирбекова
Председателя Комитета               Председателя Комитета
по водным ресурсам Министерства      геологии и недропользования
сельского хозяйства                Министерства индустрии и          Республики Казахстан                      новых технологий
____________ А. Орман                     Республики Казахстан
__________ Б. Ужкенов