«Тұтынушылар мен өзге де мүдделі тұлғалар алдында табиғи монополия субъектісінің реттеліп көрсетілетін қызметтерін (тауарларын, жұмыстарын) ұсыну жөніндегі қызметі туралы жыл сайынғы есепті өткізу ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің міндетін атқарушының 2006 жылғы 10 тамыздағы № 198-НҚ бұйрығының және «Табиғи монополиялар салаларындағы және реттелетін нарықтардағы басшылықты жүзеге асыратын уәкілетті органның кейбір бұйрықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының 2009 жылғы 5 ақпандағы № 30-НҚ бұйрығына қосымшаның 19-тармағының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының 2011 жылғы 28 желтоқсандағы № 417-НҚ бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының Заңының 21-1-бабына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 12 қазандағы № 943 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі туралы ереженің 21-бабының 6) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Мыналардың:
1) «Тұтынушылар мен өзге де мүдделі тұлғалар алдында табиғи
монополия субъектісінің реттеліп көрсетілетін қызметтерін (тауарларын, жұмыстарын) ұсыну жөніндегі қызметі туралы жыл сайынғы есепті өткізу ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының міндетін атқарушының 2006 жылғы 10 тамыздағы № 198-НҚ бұйрығының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне № 4356 тіркелген, 2006 жылғы 23 қыркүйектегі № 39 «Ресми газет» газетінде жарияланған);
2) «Табиғи монополиялар салаларындағы және реттелетін нарықтардағы басшылықты жүзеге асыратын уәкілетті органның кейбір бұйрықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының 2009 жылғы 5 ақпандағы № 30-НҚ бұйрығына қосымшаның 19-тармағының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне № 5557 тіркелген, Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілері Бюллетені, 2009 жылғы № 3, 338-құжат жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің Әкімшілік жұмысы департаменті (Р.Е. Сүлейменова) бір апта мерзімде осы бұйрықтың көшірмесін белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне және ресми баспа басылымдарына жолдасын.

О признании утратившим силу приказа и.о. Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 10 августа 2006 года № 198-ОД "Об утверждении Правил проведения ежегодного отчета о деятельности субъекта естественной монополии по предоставлению регулируемых услуг (товаров, работ) перед потребителями и иными заинтересованными лицами" и пункта 19 Приложения к приказу Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 5 февраля 2009 года № 30-ОД "О внесении изменений и дополнений в некоторые приказы уполномоченного органа, осуществляющего руководство в сферах естественных монополий и на регулируемых рынках"
Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 28 декабря 2011 года № 417-ОД
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 40 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах" и подпунктом 6) пункта 21 Положения об Агентстве Республики Казахстан по регулированию естественных монополий, утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 октября 2007 года № 943, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу:
1) приказ и.о. Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 10 августа 2006 года № 198-ОД "Об утверждении Правил проведения ежегодного отчета о деятельности субъекта естественной монополии по предоставлению регулируемых услуг (товаров, работ) перед потребителями и иными заинтересованными лицами" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4356, опубликованный в газете "Юридическая газета" от 15 сентября 2006 года, № 166);
2) пункт 19 Приложения к приказу Председателя Агентства республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 5 февраля 2009 года № 30-ОД "О внесении изменений и дополнений в некоторые приказы уполномоченного органа, осуществляющего руководство в сферах естественных монополий и на регулируемых рынках" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5557, опубликованный в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2009 года, № 3, ст. 338).
2. Департаменту административной работы Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий (Сулейменова Р.Е.) в недельный срок направить в установленном порядке копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан и официальные печатные издания.

3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының орынбасары Қ.М. Смағұловқа жүктелсін.
4. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Төраға                                     Н. Алдабергенов

3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на заместителя Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий Смагулова К.М.
4. Настоящий приказ вступает в силу со дня его подписания.
Председатель                               Н. Алдабергенов