"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі қылмыстық-атқару жүйесі мекемелерінде ұсталатын адамдарға медициналық Жәрдемді жетілдіру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2005 жылғы 8 сәуірдегі N 109 және Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2005 жылғы 13 сәуірдегі N 176 бірлескен бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2011 жылғы 25 сәуірдегі N 224 және Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2011 жылғы 27 сәуірдегі N 162 Бірлескен бұйрығы
Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына сәйкес келтіру мақсатында, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабын басшылыққа алып, БҰЙЫРАМЫЗ:
1. "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі қылмыстық-атқару
жүйесі мекемелерінде ұсталатын адамдарға медициналық жәрдемді жетілдіру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2005 жылғы 8 сәуірдегі № 109 және Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2005 жылғы 13 сәуірдегі № 176 бірлескен бұйрығының күші жойылды деп танылсын (нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тізілімінде № 3631 болып тіркелген).
2. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының          Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау министрі          Әділет министрі
С. Қайырбекова                     Р. Түсіпбеков

"О признании утратившим силу совместного приказа Министра юстиции Республики Казахстан от 8 апреля 2005 года № 109 и Министра здравоохранения Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года № 176 "О мерах по совершенствованию медицинской помощи лицам, содержащимся в учреждениях уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции Республики Казахстан"
Совместный приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 25 апреля 2011 года № 224 и Министра юстиции Республики Казахстан от 27 апреля 2011 года № 162
В целях приведения в соответствие с действующим законодательством Республики Казахстан, руководствуясь статьей 27 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах", ПРИКАЗЫВАЕМ:
1. Признать утратившим силу совместный приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 8 апреля 2005 года № 109 и Министра здравоохранения Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года № 176 "О мерах по совершенствованию медицинской помощи лицам, содержащимся в учреждениях уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции Республики Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3631).
2. Настоящий приказ вводится в действие со дня подписания.
Министр здравоохранения                  Министр юстиции
Республики Казахстан                  Республики Казахстан
___________ С. Каирбекова           ___________ Р. Тусупбеков