Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2012 жылғы 26 қыркүйектегі № 11-03/472 бұйрығы
Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 43-1-бабының 1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрықтың қосымшасына сәйкес Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрі бұйрықтарының күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Құқықтық қамтамасыз ету департаменті осы бұйрықтың көшірмесін
белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне бір апталық мерзімде жолдасын.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр                                         А. Мамытбеков
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің
2012 жылғы 26 қыркүйектегі
№ 11-03/472 бұйрығына қосымша
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің күші жойылды деп танылған бұйрықтардың тізімі
1) «Қазақстан Республикасында ветеринариялық препараттарға мемлекеттік тіркеу және Мемлекеттік реестр жүргізу Ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Премьер-Министрі орынбасары - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2002 жылғы 31 қазандағы № 349 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2097 тіркелген);
2) «Мемлекеттік ветеринариялық қадағалау объектілеріне диагностика немесе ветеринариялық-санитариялық сараптау, нәтижесінде ветеринариялық зертханалардың сараптау актісін беру туралы Ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2002 жылғы 4 желтоқсандағы № 399 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2100 тіркелген);
3) «Мемлекеттік ветеринариялық қадағалау объектілеріне диагностика немесе ветеринариялық-санитариялық сараптау нәтижесінде ветеринариялық зертханалардың сараптау актісін беру туралы Ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2002 жылғы 4 желтоқсандағы № 399 бұйрығына толықтыру енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2009 жылғы 19 ақпандағы № 92 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5598 тіркелген, 2009 жылғы 10 сәуірдегі № 53 (1476) «Заң газеті» газетінде жарияланған);
4) «Орман, балық және аңшылық шаруашылығы мен ерекше қорғалатын табиғи аумақтар саласындағы уәкілетті органдардың және олардың аумақтық органдарының лауазымды тұлғалары өсімдік және жануарлар дүниесін қорғауға мемлекеттік бақылауды жүзеге асыру бойынша Нұсқауды бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2003 жылғы 29 тамыздағы № 457 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2494 тіркелген);

О признании утратившими силу некоторых приказов Министра сельского хозяйства Республики Казахстан
Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 26 сентября 2012 года № 11-3/472
В соответствии с подпунктом 1 статьи 43-1 Закона Республики Казахстан «О нормативных правовых актах» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу приказы Министра сельского хозяйства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту правового обеспечения Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в недельный срок направить в установленном порядке копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его подписания.
Министр                                    А. Мамытбеков
Приложение
к приказу Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 26 сентября 2012 года № 11-3/472
Перечень
приказов Министра сельского хозяйства Республики Казахстан,
признаваемых утратившими силу
1) приказ заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 31 октября 2002 года № 349 «Об утверждении Правил проведения государственной регистрации и ведения Государственного реестра ветеринарных препаратов в Республике Казахстан» (зарегистрирован в Реестре государственных регистрации нормативных правовых актов за № 2097);
2) приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 4 декабря 2002 года № 399 «Об утверждении Правил выдачи акта экспертизы ветеринарными лабораториями по результатам диагностики или ветеринарно-санитарной экспертизы объектов государственного ветеринарного надзора» (зарегистрирован в Реестре государственных регистрации нормативных правовых актов за № 2100);
3) приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 19 февраля 2009 года № 92 «О внесении дополнения в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 4 декабря 2002 года № 399 «Об утверждении Правил выдачи акта экспертизы ветеринарными лабораториями по результатам диагностики или ветеринарно-санитарной экспертизы объектов государственного ветеринарного надзора» (зарегистрирован в Реестре государственных регистрации нормативных правовых актов за № 5598, опубликован в газете «Юридическая газета» от 10 апреля 2009 года № 53 (1650);
4) приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 29 августа 2003 года № 457 «Об утверждении Инструкции по осуществлению государственного контроля должностными лицами уполномоченных органов и их территориальных органов в области лесного, рыбного и охотничьего хозяйства и особо охраняемых природных территорий» (зарегистрирован в Реестре государственных регистрации нормативных правовых актов за № 2494);

5) «Асыл тұқымды мал шаруашылығындағы кейбір мәселелер туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2006 жылғы 4 мамырдағы № 285 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4242 тіркелген, 2006 жылғы 16 маусымдағы № 109-110 (916) "Заң газеті" газетінде жарияланған).

5) приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 4 мая 2006 года № 285 «О некоторых вопросах племенного животноводства» (зарегистрирован в Реестре государственных регистрации нормативных правовых актов за № 4242, опубликован в газете «Юридическая газета» от 16 июня 2006 года № 109-110 (1089-1090).