«Әкімшілік органның құрып кету қауіпі төнген жануарлар мен өсімдіктер түрлерін, олардың бөліктерін немесе туындыларын Қазақстан Республикасына әкелуге және одан тысқары жерлерге әкетуге рұқсат беру тәртібі туралы қағиданы бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің - Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі Орынбасарының 2004 жылғы 27 қаңтардағы № 31 бұйрығының күшін жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2012 жылғы 11 қазандағы № 17-03/513 бұйрығы
«Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне орман шаруашылығы, жануарлар дүниесі және ерекше қорғалатын табиғи аумақтар мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 25 қаңтардағы. Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2012 жылғы 20 наурыздағы №. 57-е Өкімін іске асыру мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. «Әкімшілік органның құрып кету қауіпі төнген жануарлар мен өсімдіктер түрлерін, олардың бөліктерін немесе туындыларын Қазақстан Республикасына әкелуге және одан тысқары жерлерге әкетуге рұқсат беру тәртібі туралы қағиданы бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі Орынбасарының 2004 жылғы 27 қаңтардағы № 31 бұйрығының күші жойылды деп танылсын (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2004 жылғы 26 ақпанда № 2717 болып тіркелген; «Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік-құқықтық актілерінің бюллетені» бюллетенінде 2004 ж. № 25-28, 957 жарияланған).
2. Орман және аңшылық шаруашылығы комитеті апталық мерзімде белгіленген тәртіпте Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне осы бұйрықтың көшірмесін жолдасын және оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр                                         А. Мамытбеков
«КЕЛІСІЛДІ»                           «КЕЛІСІЛДІ»
Қазақстан Республикасының             Қазақстан Республикасының
Қоршаған ортаны қорғау министрі       Білім және ғылым министрі
_________________ Н. Қаппаров         ___________ Б. Жұмағұлов
«___» _________ 2012 жыл              «___» _________ 2012 жыл
«КЕЛІСІЛДІ»
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
______________Б. Жәмішев
«___» _________ 2012 жыл

О признании утратившим силу приказа Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 27 января 2004 года № 31 "Об утверждении Правил о порядке выдачи административным органом разрешений на ввоз в Республику Казахстан и вывоз за ее пределы видов животных и растений, их частей или дериватов, находящихся под угрозой исчезновения"
Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 11 октября 2012 года № 17-03/513
В целях реализаций распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан от 20 марта 2012 года № 57-р «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 25 января 2012 года «О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам лесного хозяйства, животного мира и особо охраняемых природных территорий», ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 27 января 2004 года № 31 «Об утверждении Правил о порядке выдачи Административным органом разрешений на ввоз в Республику Казахстан и вывоз за ее пределы видов животных и растений, их частей или дериватов, находящихся под угрозой исчезновения» (зарегистрирован в Реестре государственных регистрации нормативных правовых актов за № 2717, опубликован в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов РК, 2004 года, № 25-28, ст. 957)).
2. Комитету лесного и охотничьего хозяйства в недельный срок направить в установленном порядке копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан и обеспечить его официальное опубликование.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня подписания.
Министр                                    А. Мамытбеков
«СОГЛАСОВАНО»
Министр охраны окружающей среды
Республики Казахстан
от __ ______________ 2012 года
___________________ Н. Каппаров
«СОГЛАСОВАНО»
Министр образования и науки
Республики Казахстан
от __ ______________ 2012 года
___________________Б. Жумагулов
«СОГЛАСОВАНО»
Министерство финансов
Республики Казахстан
от __ ______________ 2012 года
__________________ Б. Жамишев