Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрінің 2012 жылғы 3 қазандағы № 660 бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 40-бабына 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің мынадай бұйрықтарының күші жойылды деп танылсын:
1) «Тасымалдаушылардың магистралдық темір жол желісі көрсететін қызметтерге кемсітушіліксіз қол жеткізу ережесін бекіту туралы» Көлік және коммуникациялар министрінің 2004 жылғы 8 қарашадағы № 401-І бұйрығы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3243 тіркелді, Заң газетінде жарияланды 2005 ж. 19 қазан, № 129(753));
2) «Тасымалдаушылардың, жүк жөнелтушілердің, қарсы агенттердің және басқа да тұлғалардың бәсекелес кірме жолы жоқ кірме жолдардың қызметтеріне кемсітусіз қол жеткізу ережесін бекіту туралы» Көлік және коммуникациялар министрінің 2004 жылғы 8 қарашадағы № 400-І бұйрығы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3244 тіркелген. ҚР нормативтік құқықтық актілер бюллетенінде жарияланды, 2005 ж. № , 38-құжатта).
2. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің Көлік және қатынас жолдары комитеті (Н.И. Қилыбай) осы бұйрықтың көшірмесін белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне жіберсін және оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің жауапты. хатшысы Ж.М. Қасымбекке жүктелсін.
4. Осы бұйрық қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр                                        A. Жұмағалиев

О признании утратившими силу некоторых приказов Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
Приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 3 октября 2012 года № 660
В соответствии с пунктом 2 статьи 40 Закона Республики Казахстан «О нормативных правовых актах», ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу следующие приказы Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан:
1) от 8 ноября 2004 года № 401-I «Об утверждении Правил недискриминационного доступа перевозчиков к услугам магистральной железнодорожной сети» (зарегистрированный в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3243, опубликованный в Юридической газете от 11 августа 2005 г. № 146 (880));
2) от 8 ноября 2004 года № 400-I «Об утверждении Правил недискриминационного доступа перевозчиков, грузоотправителей, контрагентов и других лиц к услугам подъездных путей, не имеющих конкурентного подъездного пути» (зарегистрированный в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3244, опубликованный в Бюллетене нормативных правовых актов РК, 2005 г., № 9-13, ст.38).
2. Комитету транспорта и путей сообщения Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан (Килыбай Н.И.) в установленном порядке направить копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан и обеспечить его официальное опубликование.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Ответственного секретаря Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан Касымбек Ж.М.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня его подписания.
Министр                                    А. Жумагалиев