"Қазақстан Республикасында бақылауға жататын есірткі құралдарын, психотроптық заттар мен прекурсорларды медициналық мақсаттарда қолдану ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2005 жылғы 7 сәуірдегі № 173 бұйрығының күшін жою туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2012 жылғы 11 шілдедегі № 473 Бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының Заңының 21-1-бабының 1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. «Қазақстан Республикасында бақылауға жататын есірткі құралдарын, психотроптық заттар мен прекурсорларды медициналық мақсаттарда қолдану ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2005 жылғы 7 сәуірдегі № 173 бұйрығының (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу Тіркелімінде 2005 жылғы 27 сәуірдегі № 3599 тіркелген, ҚР нормативтік құқықтық актілер бюллетенінде жарияланған 2005 жыл № 19, 178-бап) күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Медициналық және фармацевтикалық қызметті бақылау комитеті (Б.С. Байсеркин) осы бұйрыққа қол қойылғанға дейін бір апта ішінде осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне жіберсін және оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Министр                                    С. Қайырбекова

О признании утратившим силу приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 7 апреля 2005 года № 173 "Об утверждении Правил использования в медицинских целях наркотических средств, психотропных веществ и прекурсоров, подлежащих контролю в Республики Казахстан"
Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 11 июля 2012 года № 473
В соответствии с пунктом 1 статьи 21-1 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 7 апреля 2005 года № 173 "Об утверждении Правил использования в медицинских целях наркотических средств, психотропных веществ и прекурсоров, подлежащих контролю в Республики Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 27 апреля 2005 года под № 3599, опубликованный Бюллетень нормативных правовых актов РК, октябрь 2005 г., № 19, ст. 178).
2. Комитету контроля медицинской и фармацевтической деятельности Министерства здравоохранения Республики Казахстан (Байсеркин Б.С.) в недельный срок со дня подписания настоящего приказа направить копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан и обеспечить его официальное опубликование.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его подписания.
Министр                                    С. Каирбекова