Мемлекеттік құпияларды қорғау және ақпараттық қауіпсіздікті қамтамасыз ету жөніндегі уәкілетті мемлекеттік органның кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесі Басшысының 2012 жылғы 28 қыркүйектегі № 25-1-84 бұйрығы
БҰЙЫРАМЫН:
1. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) «Қазақстан Республикасы Мемлекеттік құпияларды қорғау жөніндегі агенттіктің қызметінде Қазақстан Республикасының Әкімшілік құқық бұзушылықтар туралы кодексін қолдану жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Мемлекеттік құпияларды қорғау жөніндегі агенттігі Төрағасының 2001 жылғы 27 қарашадағы № 24 бұйрығы;
2) «Қазақстан Республикасының мемлекеттік құпияларын техникалық
қорғау жөніндегі қызметті лицензиялау бойынша сарапшы комиссиясын құру туралы» Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесі
Басшысының 2005 жылғы 3 маусымдағы № 25-1-50 бұйрығы.
2. Осы бұйрықтың көшірмесі Қазақстан Республикасының Әділет
министрлігіне мәлімет үшін жіберілсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Кеңсе Басшысы                                       Е. Қошанов

О признании утратившими силу некоторых решений уполномоченного государственного органа по защите государственных секретов и обеспечению информационной безопасности
Приказ руководителя Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан от 28 сентября 2012 года № 25-1-84
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу:
1) приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по защите государственных секретов от 27 ноября 2001 года № 24 «Об утверждении Инструкции по применению Кодекса Республики Казахстан об административных правонарушениях в деятельности Агентства Республики Казахстан по защите государственных секретов»;
2) приказ Руководителя Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан от 3 июня 2005 года № 25-1-50 «О создании Экспертной комиссии по лицензированию деятельности по технической защите государственных секретов Республики Казахстан».
2. Копию настоящего приказа направить в Министерство юстиции Республики Казахстан для сведения.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
Руководитель Канцелярии                    Е. Кошанов