"Мемлекеттік сәулет-құрылыс инспекциясы органдарымен әкімшілік құқық бұзушылық туралы істерді жүргізу жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Индустрии және сауда министрлігінің Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері комитеті төрағасының 2006 жылғы 2 тамыздағы № 300 бұйрығының күшін жойылды ден тану туралы
Қазақстан Республикасы Индустрии және сауда министрлігінің Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері комитеті төрағасының 2012 жылғы 1 ақпандағы № 32 бұйрығы
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-1-бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Мемлекеттік сәулет-құрылыс инспекциясы органдарымен әкімшілік құқық бұзушылық туралы істерді жүргізу жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігінің Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері комитеті тәрағасының 2006 жылғы 2 тамыздағы № 300 бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тізілімінде № 4332 болып тіркелген және 2006 жылғы 1 қыркүйектегі № 158 (1138) "Ресми газета" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау, қадағалау, лицензиялау және аттестаттау департаменті (Г.Р. Әбдірайымов) осы бұйрық күшіне енген күннен бастап бір апта мерзімде бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне жіберсін және мерзімді басылымдарда ресми жариялауын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау, қадағалау, лицензиялау және аттестаттау департаментіне (Г.Р.Әбдірайымов) жүктелсін.
4. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастан күшіне енеді.
Төраға                                           С.Нокин

О признании утратившим силу приказа Председателя Комитета по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан от 2 августа 2006 года № 300 "Об утверждении Инструкции по производству дел об административных правонарушениях органами государственной архитектурно-строительной инспекции"
Приказ Председателя Комитета по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан от 1 февраля 2012 года № 32
В соответствии со статьей 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Председателя Комитета по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан от 2 августа 2006 года № 300 "Об утверждении Инструкции по производству дел об административных правонарушениях органами государственной архитектурно-строительной инспекции" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4332 и опубликованный в газете "Юридическая газета" от 1 сентября 2006 года № 158 (1138)).
2. Департаменту государственного архитектурно-строительного контроля, надзора, лицензирования и аттестации (Абдраймов Г.Р.) в недельный срок со дня вступления в силу настоящего приказа направить копию приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан и обеспечить его официальное опубликование в периодических печатных изданиях.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить па
Департамент государственного архитектурно-строительного контроля, надзора, лицензирования и аттестации (Абдраймов Г.Р.).
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня его подписания.
Председатель                               С. Нокин