"Құрылыс-монтаж жұмыстарын жүргізуге рұқсат алуға қажетті құжаттардың тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі төрағасының 2012 жылғы 27 наурыздағы № 108 бұйрығының күшін жою туралы
Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі төрағасының 2012 жылғы 9 тамыздағы № 396 Бұйрығы
«Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне рұқсат беру құжаттарын қысқарту, мемлекеттік органдардың бақылау және қадағалау функцияларын оңтайландыру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 10 шілдедегі Заңының 1-бабы 40-тармағының 14) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. «Құрылыс-монтаж жұмыстарын жүргізуге рұқсат алуға қажетті құжаттардың тізбесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі төрағасының 2012 жылғы 27 наурыздағы № 108 бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде № 7593 болып тіркелген, «Юридическая газета» газетінде 2012 жылғы 18 мамырда № 71 (2253) жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау, қадағалау, лицензиялау және аттестаттау департаменті (Ғ.Р. Әбірайымов) осы бұйрық күшіне енген күннен бастап бір апта мерзім ішінде бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне жіберсін және бұйрықты мерзімдік баспа басылымдарында ресми жариялауды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау, қадағалау, лицензиялау және аттестаттау департаментіне (Ғ.Р. Әбірайымов) жүктелсін.
4. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Төрағаның
міндетін атқарушы                            Н. Тихонюк

О признании утратившим силу приказа Председателя Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства от 27 марта 2012 года № 108 "Об утверждении Перечня документов, необходимых для получения разрешения на производство строительно-монтажных работ"
Приказ и.о. Председателя Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства от 9 августа 2012 года № 396
В соответствии с подпунктом 14) пункта 40 статьи 1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2012 года «О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам сокращения разрешительных документов и оптимизации контрольных и надзорных функций государственных opганов», ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства от 27 марта 2012 года № 108 «Об утверждении Перечня документов, необходимых для получения разрешения на производство строительно-монтажных работ» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7593 и опубликованный в газете «Юридическая газета» от 18 мая 2012 года № 71 (2253)).
2. Департаменту государственного архитектурно-строительного контроля, надзора, лицензирования и аттестации (Абдраймов Г. Р.) в недельный срок со дня вступления в силу настоящего приказа направить копию приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан и обеспечить его официальное опубликование в периодических печатных изданиях.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Департамент государственного архитектурно-строительного контроля, надзора, лицензирования и аттестации (Абдраймов Г.Р.).
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня его подписания.
И.о. председателя                          Н. Тихонюк