«Діни әдебиетті және діни мазмұндағы өзге де ақпараттық материалдарды, діни мақсаттағы заттарды тарату үшін арнайы тұрақты үй-жайлардың орналастырылуын бекіту туралы» Астана қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 31 шілдедегі № 111-1076 қаулысы күшінің жойғандығын тану туралы
Астана қаласы әкімінің м.а. 2013 жылғы 8 тамыздағы № 104-1334 қаулысы
Қазақстан Республикасының «Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы, «Әкімшілік рәсімдер туралы» 2000 жылғы 27 қарашадағы және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы заңдарына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Діни әдебиетті және діни мазмұндағы өзге де ақпараттық
материалдарды, діни мақсаттағы заттарды тарату үшін арнайы тұрақты үй-жайлардың орналастырылуын бекіту туралы» Астана қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 31 шілдедегі № 111-1076 қаулысының күші жойылды деп танылсын (2012 жылғы 13 тамызда № 741 нормативтік құқықтық актілер тіркелімінде тіркелген, 2012 жылғы 18 тамыздағы № 92 (2853) «Астана ақшамы» және 2012 жылғы 18 тамыздағы № 98 (2863) «Вечерняя Астана» газеттерінде жарияланған).
2. «Астана қаласы Ішкі саясат басқармасы» мемлекеттік мекемесінің басшысы осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің орынбасары Е.Қ. Нағаспаевқа жүктелсін.
Әкімнің міндетін атқарушы                        С.Хорошун

О признании утратившим силу постановления акимата города Астаны от 31 июля 2012 года № 111-1076 "Об утверждении расположения специальных стационарных помещений для распространения религиозной литературы и иных информационных материалов религиозного содержания, предметов религиозного назначения"
Постановление акимата города Астаны от 8 августа 2013 года № 104-1334
В соответствии с законами Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», от 27 ноября 2000 года «Об административных процедурах» и от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Астаны от 31 июля 2012 года № 111-1076 «Об утверждении расположения специальных стационарных помещений для распространения религиозной литературы и иных информационных материалов религиозного содержания, предметов религиозного назначения» (зарегистрировано в Реестре нормативно-правовых актов от 13 августа 2012 года № 741, опубликовано в газетах «Астана ақшамы» от 18 августа 2012 года № 92 (2853) и «Вечерняя Астана» от 18 августа 2012 года № 98 (2863).
2. Руководителю Государственного учреждения «Управление внутренней политики города Астаны» принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Астаны Нагаспаева Е.К.
И.о. акима                                  С. Хорошун