"Ph.D. докторларын дайындауға арналған қаржылық нормативтерді бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2006 жылғы 25 сәуірдегі № 211 бұйрығының күшін жою туралы
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2013 жылғы 3 шілдедегі № 252 бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-1-бабы 10-тармағына және  43-1-бабы 1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. «Ph.D. докторларын дайындауға арналған қаржылық нормативтерді бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2006 жылғы 25 сәуірдегі № 211 бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4235 нөмірмен тіркелген) күші жойылсын.
2. Қаржы және инвестициялық жобалар департаменті (Т.А. Нұрғожаева) заңнамада белгіленген тәртіпте осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне жіберсін және Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Білім және ғылым вице-министрі М.К. Орынхановқа жүктелсін.
4. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Министр                                          Б.Жұмағұлов

Об отмене приказа Министра образования и науки Республики Казахстан от 25 апреля 2006 года № 211 "Об утверждении финансовых нормативов на подготовку докторов Ph.D."
Приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 3 июля 2013 года № 252
В соответствии с пунктом 10 статьи 21-1 и пунктом 1 статьи 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Отменить приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 25 апреля 2006 года № 211 «Об утверждении финансовых нормативов на подготовку докторов Ph.D.» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4235).
2. Департаменту финансов и инвестиционных проектов (Нургожаева Т.А.) в установленном законодательном порядке направить копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан и разместить его на интернет-ресурсе Министерства образования и науки Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра образования и науки Орунханова М.К.
4. Настоящий приказ вступает в силу со дня его подписания.
Министр                                    Б. Жумагулов