"Қайтыс болған адамдардың сүйегі салынған табыттар мен сауыттарды Қазақстан Республикасына жіберу үшін ресімдеу Ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің 2000 жылғы 21 қарашадағы № 262 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің м.а. 2013 жылғы 30 желтоқсандағы № 08-1-1-1/669 бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. «Қайтыс болған адамдардың сүйегі салынған табыттар мен сауыттарды Қазақстан Республикасына жіберу үшін ресімдеу Ережелерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің 2000 жылғы 21 қарашадағы № 262 бұйрығының (Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде № 1385 болып тіркелген, «Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілер Бюллетені» журналында 2001 жылы жарияланған, № 14, 363-құжат) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы бұйрық қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Сыртқы істер министрінің
міндетін атқарушы                               Қ. Сарыбай
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау министрінің
міндетін атқарушы
___________ Е.Байжүнісов
2014 жылғы 11 қаңтар

О признании утратившим силу приказа Министра иностранных дел Республики Казахстан от 21 ноября 2000 года № 262 "Об утверждении Правил оформления гробов и урн с прахом умерших для отправки в Республику Казахстан"
Приказ Министра иностранных дел Республики Казахстан от 30 декабря 2013 года № 08-1-1-1/669
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Министра иностранных дел Республики Казахстан от 21 ноября 2000 года № 262 «Об утверждении Правил оформления гробов и урн с прахом умерших для отправки в Республику Казахстан» (зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан за № 1385, опубликован Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2001 год, № 14, ст. 363).
2. Настоящий приказ вводится в действие со дня подписания.
И.о. Министра иностранных дел
Республики Казахстан                   К. Сарыбай
«СОГЛАСОВАНО»
И.о. Министра здравоохранения
Республики Казахстан
__________ Э. Байжунусов
11 января 2014 года