"Химиялық өнімді өндіру және қолдану кезінде қауіпсіздік шараларын қамтамасыз ету жөніндегі нормаларды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі iстер министрiнiң 2008 жылғы 28 сәуірдегі № 153, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрiнiң 2008 жылғы 24 сәуірдегі № 233, Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрiнiң 2008 жылғы 10 сәуірдегі № 146, Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрiнiң 2008 жылғы 24 сәуірдегі № 102-п, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрiнiң 2008 жылғы 14 сәуірдегі № 228, Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрiнiң 2008 жылғы 18 сәуірдегі № 176, Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрiнiң 2008 жылғы 22 сәуірдегі № 102-п, Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрiнiң 2008 жылғы 25 сәуірдегі № 87, Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрiнiң 2008 жылғы 22 сәуірдегі № 124 бiрлескен бұйрығының күшi жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Индустрия және жаңа технологиялар министрінің 2013 жылғы 15 қарашадағы № 359, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2013 жылғы 20 желтоқсандағы № 746, Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2013 жылғы 30 қарашадағы № 966, Қазақстан Республикасы Мұнай және газ министрінің 2013 жылғы 11 желтоқсандағы № 234, Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 762, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2013 жылғы 30 желтоқсандағы № 4-4/688, Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 686-ө, Қазақстан Республикасы Қоршаған орта және су ресурстары министрінің 2013 жылғы 5 желтоқсандағы № 370-ө және Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің 2014 жылғы 17 қаңтардағы № 11 бірлескен бұйрығы
«Нормативтiк құқықтық актiлер туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 43-1 бабының 1-тармағына сәйкес бұйырамыз:
1. «Химиялық өнімді өндіру және қолдану кезінде қауіпсіздік шараларын қамтамасыз ету жөніндегі нормаларды бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ішкі iстер министрiнiң 2008 жылғы 28 сәуірдегі № 153, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрiнiң 2008 жылғы 24 сәуірдегі № 233, Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрiнiң 2008 жылғы 10 сәуірдегі № 146, Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрiнiң 2008 жылғы 24 сәуірдегі № 102-п, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрiнiң 2008 жылғы 14 сәуірдегі № 228, Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрiнiң 2008 жылғы 18 сәуірдегі № 176, Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрiнiң 2008 жылғы 22 сәуірдегі № 102-п, Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрiнiң 2008 жылғы 25 сәуірдегі № 87, Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрiнiң 2008 жылғы 22 сәуірдегі № 124 бірлескен бұйрығының (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде 2008 жылғы 21 сәуірдегі № 5222 тiркелген, «Заң газеті» газетінде 2008 жылғы 21 мамырдағы № 89 (1489) жарияланған) күшi жойылды деп танылсын.

О признании утратившим силу совместного приказа Министра внутренних дел Республики Казахстан от 28 апреля 2008 года № 153, Министра здравоохранения Республики Казахстан от 24 апреля 2008 года № 233, Министра индустрии и торговли Республики Казахстан от 10 апреля 2008 года № 146, Министра охраны окружающей среды Республики Казахстан от 24 апреля 2008 года № 102-п, Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 14 апреля 2008 года № 228, Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 18 апреля 2008 года № 176, Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 22 апреля 2008 года № 102-п, Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан от 25 апреля 2008 года № 87, Министра энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан от 22 апреля 2008 года № 124 "Об утверждении норм по обеспечению мер безопасности при производстве и применении химической продукции"
Совместный приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан – министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан от 15 ноября 2013 года № 359, Министра здравоохранения Республики Казахстан от 20 декабря 2013 года № 746, Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 30 ноября 2013 года № 966, Министра нефти и газа Республики Казахстан от 11 декабря 2013 года № 234, Министра внутренних дел Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 762, Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 декабря 2013 года № 4-4/688, Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 27 декабря 2013 года № 686-ө, Министр окружающей среды и водных ресурсов Республики Казахстан от 5 декабря 2013 года № 370-ө и Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан от 17 января 2014 года № 11
В соответствии с пунктом 1 статьи 43-1 Закона Республики Казахстан «О нормативных правовых актах» ПРИКАЗЫВАЕМ:
1. Признать утратившим силу совместный приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 28 апреля 2008 года № 153, Министра здравоохранения Республики Казахстан от 24 апреля 2008 года № 233, Министра индустрии и торговли Республики Казахстан от 10 апреля 2008 года № 146, Министра охраны окружающей среды Республики Казахстан от 24 апреля 2008 года № 102-п, Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 14 апреля 2008 года № 228, Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 18 апреля 2008 года  № 176, Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 22 апреля 2008 года № 102-п, Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан от 25 апреля 2008 года № 87, Министра энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан от 22 апреля 2008 года № 124 «Об утверждении норм по обеспечению мер безопасности при производстве и применении химической продукции» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5222 от 21 мая 2008 года, опубликованный в газете «Юридическая газета» от 13 июня 2008 года № 89 (1489)).

2. Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігінің Өнеркәсіп комитеті (Б.А. Қасымбеков) бір апталық мерзімде осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне жіберсін және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары–
Индустрия және жаңа
технологиялар министрі
Ә. Исекешев
Қазақстан Республикасы         Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрi      Денсаулық сақтау министрi
А. Мамытбеков                  С. Қайырбекова
Қазақстан Республикасы         Қазақстан Республикасы
Еңбек және халықты             Көлік және коммуникация министрi
әлеуметтік қорғау министрi     А. Жұмағалиев
Т. Дүйсенова
Қазақстан Республикасы         Қазақстан Республикасы
Қоршаған орта және су          Мұнай және газ министрi
ресурстары министрi            Ұ. Қарабалин
Н. Қаппаров
Қазақстан Республикасы         Қазақстан Республикасы
Төтенше жағдайлар министрi     Iшкi iстер министрi
В. Божко                       Қ. Қасымов

2. Комитету промышленности Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан (Касымбеков Б. А.) в недельный срок направить копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан и обеспечить его официальное опубликование в средствах массовой информации.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня его подписания.
Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан – Министр
индустрии и новых технологий
Республики Казахстан
А. ИСЕКЕШЕВ
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
А. МАМЫТБЕКОВ
Министр здравоохранения
Республики Казахстан
С. КАИРБЕКОВА
Министр труда и социальной защиты
населения Республики Казахстан
Т. ДУЙСЕНОВА
Министр транспорта и
коммуникаций Республики
Казахстан
А. ЖУМАГАЛИЕВ
Министр окружающей среды и водных
ресурсов Республики Казахстан
Н. КАППАРОВ
Министр нефти и газа
Республики Казахстан
У. КАРАБАЛИН
Министр по чрезвычайным
ситуациям Республики Казахстан
В. БОЖКО
Министр внутренних дел
Республики Казахстан
К. КАСЫМОВ