Қазақстан Республикасы Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығының қызметін реттеу агенттігі Төрағасының "Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығының қатысушыларының Қазақстан Республикасы еңбек заңнамасының сақталуын мемлекеттік бақылауды Қазақстан Республикасы Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығын реттеу Агенттігінің жүзеге асыру Нұсқаулығын бекіту туралы" 2008 жылғы 13 ақпандағы № 02-02/27 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2013 жылғы 11 желтоқсандағы № 274 қаулысы
«Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі туралы» 1995 жылғы 30 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Басқармасы ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығының қызметін реттеу агенттігі Төрағасының «Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығының қатысушыларының Қазақстан Республикасы еңбек заңнамасының сақталуын мемлекеттік бақылауды Қазақстан Республикасы Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығын реттеу Агенттігінің жүзеге асыру Нұсқаулығын бекіту туралы» 2008 жылғы 13 ақпандағы № 02-02/27 бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5160 тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қабылданған күнінен бастап күшіне енеді және ресми жариялануға тиіс.
Ұлттық Банк
Төрағасы                                  Қ. Келімбетов

О признании утратившим силу приказа Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию деятельности регионального финансового центра города Алматы от 13 февраля 2008 года № 02-02/27 "Об утверждении Инструкции по осуществлению Агентством Республики Казахстан по регулированию деятельности регионального финансового центра города Алматы государственного контроля за соблюдением участниками регионального финансового центра города Алматы трудового законодательства Республики Казахстан"
Постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 11 декабря 2013 года № 274
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 30 марта 1995 года «О Национальном Банке Республики Казахстан» Правление Национального Банка Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию деятельности регионального финансового центра города Алматы от 13 февраля 2008 года № 02-02/27 «Об утверждении Инструкции по осуществлению Агентством Республики Казахстан по регулированию деятельности регионального финансового центра города Алматы государственного контроля за соблюдением участниками регионального финансового центра города Алматы трудового законодательства Республики Казахстан» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5160).
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня его принятия и подлежит официальному опубликованию.
Председатель
Национального Банка                        К. Келимбетов