"Заңды тұлғалардың түсті және қара металл сынықтары мен қалдықтарын жинауы (дайындауы), сақтауы,, қайта өңдеуі және өткізу жөніндегі қызмет түрін жүзеге асырауға лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқаларын беру" электрондық мемлекеттік қызмет регламентін бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 29 мамырдағы № 111-860 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 10 қыркүйектегі № 111-1505 қаулысы.
Қазақстан Республикасының "Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы заңдарына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Заңды тұлғалардың түсті және қара металл сынықтары мен қалдықтарын жинауы (дайындауы), сақтауы, қайта өңдеуі және өткізу жөніндегі қызмет түрін жүзеге асыруға лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқасын беру" электрондық мемлекеттік қызмет регламенттерін бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 29 мамырдағы № 111-860 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2013 жылғы 18 маусымда № 781 болып тіркелген, "Астана Ақшамы" газетінің 2013 жылғы 30 мамырдағы № 60 (2970) және "Вечерняя Астана" газетінің 2013 жылғы 30 мамырдағы № 66 (2987) нөмірлерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. "Астана қаласының Кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы" мемлекеттік мекемесінің басшысы осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің орынбасары Қ.Т. Сұлтанбековке жүктелсін.
Әкім                                           И. Тасмағамбетов

О признании утратившим силу постановления акимата города Астаны от 29 мая 2013 года № 111-860 "Об утверждении Регламента электронной государственной услуги "Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на осуществление вида деятельности по сбору (заготовке), хранению, переработке и реализации юридическими лицами лома и отходов цветных и черных металлов"
Постановление акимата города Астаны от 10 сентября 2014 года № 111-1505
В соответствии с законами Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Астаны от 29 мая 2013 года № 111-860 «Об утверждении Регламента электронной государственной услуги «Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на осуществление вида деятельности по сбору (заготовке), хранению, переработке и реализации юридическими лицами лома и отходов цветных и черных металлов, за исключением деятельности по реализации лома и отходов цветных и черных металлов» (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 18 июня 2013 года № 781, опубликовано в газетах «Астана ақшамы» от 30 мая 2013 года № 60 (2970) и «Вечерняя Астана» от 30 мая 2013 года № 66 (2987).
2. Руководителю Государственного учреждения «Управление предпринимательства и промышленности города Астаны» принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Астаны Султанбекова К.Т.
Аким                                       И. Тасмагамбетов