"Есірткі құралдарының, психотроптық заттар мен прекурсорлардың айналымы саласындағы қызметті жүзеге асыратын жеке кәсіпкерлік субъектілерінің тәуекел дәрежесін бағалау өлшемдерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2011 жылғы 11 тамыздағы № 410 және Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрінің міндетін атқарушының 2011 жылғы 12 тамыздағы № 241 бірлескен бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2014 жылғы 28 шілдедегі № 471 және Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрінің 2014 жылғы 4 тамыздағы № 231/НҚ бірлескен бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 4043-1-баптарына сәйкес БҰЙЫРАМЫЗ:
1. «Есірткі құралдарының, психотроптық заттар мен прекурсорлардың айналымы саласындағы қызметті жүзеге асыратын жеке кәсіпкерлік субъектілерінің тәуекел дәрежесін бағалау өлшемдерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2011 жылғы 11 тамыздағы № 410 және Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрінің міндетін атқарушының 2011 жылғы 12 тамыздағы № 241 бірлескен бұйрығының" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылғы 25 тамызда № 7142 болып тіркелген, «Егемен Қазақстан» газетінде 2011 жылғы 5 қазанда № 319 (26710) болып жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ішкі Істер министрлігі Есірткі бизнесіне қарсы күрес және есірткі айналымын бақылау комитеті (А.Н. Выборов):
1) бір апталық мерзімде осы бірлескен бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне жолдасын;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының         Қазақстан Республикасының
Ішкі істер министрі               Өңірлік даму министрі
______________Қ. Қасымов          _______________Б. Жәмішев

О признании утратившим силу совместного приказа совместный приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 11 августа 2011 года № 410 и и.о. Министра экономического развития и торговли Республики Казахстан от 12 августа 2011 года № 241 "Об утверждении критериев оценки степени риска субъектов частного предпринимательства, осуществляющих деятельность в сфере оборота наркотических средств, психотропных веществ и прекурсоров"
Совместный приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 28 июля 2014 года № 471 и Министра регионального развития Республики Казахстан от 4 августа 2014 года № 231/ОД
В соответствии со статьями 4043-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», ПРИКАЗЫВАЕМ:
1. Признать утратившим силу совместный приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 11 августа 2011 года № 410 и и.о. Министра экономического развития и торговли Республики Казахстан от 12 августа 2011 года № 241 «Об утверждении критериев оценки степени риска субъектов частного предпринимательства, осуществляющих деятельность в сфере оборота наркотических средств, психотропных веществ и прекурсоров» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7142 от 25 августа 2011 года, опубликованный в газете «Казахстанская правда» от 5 октября 2011 года № 319 (26710)).
2. Комитету по борьбе с наркобизнесом и контролю за оборотом наркотиков Министерства внутренних дел Республики Казахстан (Выборов А.Н.):
1) в недельный срок направить копию настоящего совместного приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан;
2) обеспечить размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
Министр                                 Министр
внутренних дел                          регионального развития
Республики Казахстан                    Республики Казахстан
__________К. Касымов                    __________Б. Жамишев