«Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі орталық аппаратының «Б» корпусының мемлекеттік әкімшілік лауазымдарына қойылатын біліктілік талаптарды бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2014 жылғы 8 сәуірдегі № 11-1/187 бұйрығының күшін жою туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2014 жылғы 12 қарашадағы № 11-1/586 бұйрығы
БҰЙЫРАМЫН:
1. «Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі орталық аппаратының «Б» корпусының мемлекеттік әкімшілік лауазымдарына қойылатын біліктілік талаптарды бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2014 жылғы 8 сәуірдегі № 11-1/187 бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 18 сәуірде № 9343 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Кадр және әкімшілік қамтамасыз ету департаменті (Ж.Е. Аманбаев) осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне бір апта мерзімінде жолдасын және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің интернет-ресурстарында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Министр                                       А.Мамытбеков

О признании утратившим силу приказа Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 8 апреля 2014 года № 11-1/187 "Об утверждении квалификационных требований к административным государственным должностям корпуса "Б" центрального аппарата Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан"
Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 12 ноября 2014 года № 11-1/586
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 8 апреля 2014 года № 11-1/187 «Об утверждении квалификационных требований к административным государственным должностям корпуса «Б» центрального аппарата Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 18 апреля 2014 года № 9343).
2. Департаменту кадрового и административного обеспечения (Аманбаев Ж.Е.) в недельный срок направить копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан и обеспечить размещение на интернет-ресурсе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня его подписания.
Министр                                    А. Мамытбеков
"СОГЛАСОВАН"
Председатель Агентства
Республики Казахстан
по делам государственной службы
и противодействию коррупции
____________ К. Кожамжаров
08.11.2014 год