Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің кейбір бұйрықтарының күшін жою туралы
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2014 жылғы 11 қарашадағы № 458 бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасы 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-1-бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Мыналар:
1) «Орта білім беру ұйымдарында психологиялық қызметтің жұмыс істеу қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 528 (Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7380 болып тіркелген, 2012 жылғы 21 сәуірдегі № 1 12-113 (26931 - 26932) «Егемен Қазақстан» газетінде жарияланған);
2) «Білім беру ұйымдарының ішкі тәртібінің үлгі қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрі міндетін атқарушының 2012 жылғы 6 сәуірдегі № 148 (Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7615 болып тіркелген, 2012 жылғы 25 шілдедегі № 237-238 (27056 - 27057) «Егемен Қазақстан» газетінде жарияланған) бұйрықтарының күші жойылды деп танылсын.
2. Мектепке дейінгі және орта білім, ақпараттық технологиялар департаменті (Ж.А. Жонтаева) осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне жолдасын.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау вице-министр Е.Н.Иманғалиевқа жүктелсін.
4. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр                                     А. Сәрінжіпов

О признании утратившим силу некоторых приказов Министерства образования и науки Республики Казахстан
Приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 11 ноября 2014 года № 458
В соответствии со статьей 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу:
1) приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 20 декабря 2011 года № 528 «Об утверждении Правил деятельности психологической службы в организациях среднего образования» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 7380, опубликованный в газете «Казахстанская правда» от 21 апреля 2012 года № 112-113 (26931-26932));
2) приказ и.о. Министра образования и науки Республики Казахстан от 6 апреля 2012 года № 148 «Об утверждении Типовых правил внутреннего распорядка организации» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 7615, опубликованный в газете «Казахстанская правда» от 25 июля 2012 года № 237-238 (27056-27057)).
2. Департаменту дошкольного и среднего образования, информационных технологий (Жонтаева Ж.А.) копию настоящего приказа направить в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра Имангалиева Е.Н.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня его подписания.
Министр                                    А. Саринжипов