"Қадағаланатын саладағы/аядағы/өңірдегі стратегиялық мақсаттар мен міндеттерге қол жеткізу және іске асыру тиiмдiлiгiн бағалау жөніндегі әдістемені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрінің 2012 жылғы 19 қаңтардағы № 14 және "Қадағаланатын саладағы /аядағы/ өңірдегі стратегиялық мақсаттар мен міндеттерге қол жеткізу және іске асыру тиiмдiлiгiн бағалау жөніндегі әдістемені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрінің 2012 жылғы 19 қаңтардағы № 14 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрінің м.а. 2012 жылғы 29 желтоқсандағы № 351 бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2014 жылғы 20 ақпандағы № 52 бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 21-1-бабының 1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Мыналардың:
1) «Қадағаланатын саладағы/аядағы/өңірдегі стратегиялық мақсаттар мен міндеттерге қол жеткізу және іске асыру тиiмдiлiгiн бағалау жөніндегі әдістемені бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрінің 2012 жылғы 19 қаңтардағы № 14 бұйрығының;
2) «Қадағаланатын саладағы/аядағы/ өңірдегі стратегиялық мақсаттар мен міндеттерге қол жеткізу және іске асыру тиiмдiлiгiн бағалау жөніндегі әдістемені бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрінің 2012 жылғы 19 қаңтардағы № 14 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрінің м.а. 2012 жылғы 29 желтоқсандағы № 351 бұйрығының күштері жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Экономика және бюджетттік жоспарлау министрлігінің Мемлекеттік басқару жүйесін дамыту департаменті
(Г.М. Алиева):
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне бір апталық мерзімде жолдансын.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Экономика және бюджетттік жоспарлау вице-министрі М.Е. Әбілқасымоваға жүктелсін.
4. Осы бұйрық қол қойылған күннен бастап күшіне енеді.
Министр                                          Е. Досаев

О признании утратившими силу приказы Министра экономического развития и торговли Республики Казахстан от 19 января 2012 года № 14 "Об утверждении Методики по оценке эффективности достижения и реализации стратегических целей и задач в курируемых отрасли/сфере/регионе" и и.о. Министра экономического развития и торговли Республики Казахстан от 29 декабря 2012 года № 351 "О внесении изменения в приказ Министра экономического развития и торговли от 19 января 2012 года № 14 "Об утверждении Методики по оценке эффективности достижения и реализации стратегических целей и задач в курируемых отрасли/сфере/регионе"
Приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 20 февраля 2014 года № 52
В соответствии с пунктом 1 статьи 21-1 Закона Республики Казахстан «О нормативных правовых актах» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу:
1) приказ Министра экономического развития и торговли Республики Казахстан от 19 января 2012 года № 14 «Об утверждении Методики по оценке эффективности достижения и реализации стратегических целей и задач в курируемых отрасли/сфере/регионе»;
2) приказ и.о. Министра экономического развития и торговли Республики Казахстан от 29 декабря 2012 года № 351 «О внесении изменения в приказ Министра экономического развития и торговли от 19 января 2012 года № 14 «Об утверждении Методики по оценке эффективности достижения и реализации стратегических целей и задач в курируемых отрасли/сфере/регионе».
2. Департаменту развития системы государственного управления Министерства экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан (Алиева Г.М.) обеспечить:
1) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан;
2) направление в недельный срок копии указанного приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице - министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан Абылкасымову М.Е.
4. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
Министр                                          Е. Досаев