Күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің м.а. 2014 жылғы 20 мамырдағы № 268 бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 43-1-бабының 1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. «Дәрілік заттардың, сүліктердің және дәріхана шыны ыдыстарының табиғи шығындары нормаларын қолдану жөніндегі кейбір мәселелері Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Фармация, фармацевтика және медицина өнеркәсібі комитеті төрағасының 2002 жылғы қарашадағы № 160 бұйрығының (Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2002 жылғы 21 қарашада тіркелді, тіркеу № 2051, «Дәрілік заттарды сынауды және (немесе) зерттеуді жүзеге асыратын аккредиттелген сынақ зертханаларының тізбесін бекіту туралы» Казахстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Фармация комитеті төрайымының 2006 жылғы 17 тамыздағы № 121 бұйрығының (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2006 жылғы 6 қыркүйекте тіркелді, тіркеу № 4378) күші жойылды деп танылсын.
2.  Заң қызмет департаментінің директоры (Ж.Ж. Данаева) осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне жолдасын.
3. Осы бұйрық кол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министрдін міндетін
атқарушы                                   Е. Байжүнісов

О признании утратившими силу
Приказ и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 20 мая 2014 года № 268
В целях реализации пункта 1 статьи 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу приказ Председателя Комитета фармации, фармацевтической и медицинской промышленности Министерства здравоохранения Республики Казахстан от 4 ноября 2002 года № 160 «Некоторые вопросы по применению норм естественной убыли лекарственных средств, пиявок и стеклянной аптечной посуды» (зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 ноября 2002 года № 2051), приказ Председателя Комитета фармации Министерства здравоохранения Республики Казахстан от 17 августа 2006 года № 121 «Об утверждении перечня аккредитованных испытательных лабораторий, осуществляющих испытания и (или) исследования лекарственных средств» (зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 сентября 2006 года № 4378).
2. Директору Департамента юридической службы Министерства здравоохранения Республики Казахстан (Данаева Д.Ж.) направить копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его подписания.
И.о. Министра                              Э. Байжунусов