Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының 2015 жылғы 13 ақпандағы № 2/256 қаулысы
«Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық заңының 12-бабы 1) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясы ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналардың:
1) «Сайлау заңдарының бұзылғандығы жөнінде азаматтардың өтініштерін сайлау комиссияларында қарау туралы» Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының 1999 жылғы 9 шілдедегі № 13/206 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 836 болып тіркелген) қаулысының;
2) «Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының кейбір қаулыларына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының 2014 жылғы 9 желтоқсандағы № 23/251 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 10060 болып тіркелген, «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 13 наурызда жарияланған) қаулысымен бекітілген, Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының кейбір қаулыларына енгізілетін өзгерістердің 1-тармағының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы облыстық, Астана және Алматы қалалық сайлау комиссияларына жіберілсін.
3. Осы қаулы оның қабылданған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Төраға                                           Қ. Тұрғанқұлов
Хатшы                                            Б. Мелдешов

О признании утратившими силу некоторых постановлений Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан
Постановление Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан от 13 февраля 2015 года № 2/256
В соответствии с подпунктом 1) статьи 12 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года «О выборах в Республике Казахстан» Центральная избирательная комиссия Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу:
1) постановление Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан от 9 июля 1999 года № 13/206 «О рассмотрении в избирательных комиссиях обращений граждан о нарушении избирательного законодательства» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 836);
2) пункт 1 изменений, которые вносятся в некоторые постановления Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан, утвержденных постановлением Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан от 9 декабря 2014 года № 23/251 «О внесении изменений в некоторые постановления Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 10060, опубликовано в Информационно-правовой системе «Әділет» 13 марта 2015 года).
2. Направить настоящее постановление областным, городов Астана и Алматы избирательным комиссиям.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его принятия.
Председатель                               К. Турганкулов
Секретарь                                  Б. Мельдешов