Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Орынбасары - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі орталық аппаратының, Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Комитеттері төрағаларының орынбасарлары мен Комитеттердің аумақтық органдарының басшылары "Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік лауазымдарына қойылатын біліктілік талаптарын бекіту туралы" 2014 жылғы 8 сәуірдегі № 155 бұйрығының күшін жою туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 5 қаңтардағы № 6 бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 43-1-бабына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Орынбасары -
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің «Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Комитеттері төрағаларының орынбасарлары мен Комитеттердің аумақтық органдарының басшылары «Б» корпусының мемлекеттік әкімшілік лауазымдарына қойылатын біліктілік талаптарын бекіту туралы» 2014 жылғы 8 сәуірдегі № 155 бұйрығының күші жойылсын (Нормативтік-құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9336 тіркелген және «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2014 жылғы 30 сәуірде жарияланған).
2. Қадр қызметі департаменті осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды және осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне жіберуді қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын өзім бақылаймын.
4. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр                                      Б. Сұлтанов

О признании утратившим силу приказа Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра финансов Республики Казахстан от 8 апреля 2014 года № 155 "Об утверждении квалификационных требований к административным государственным должностям корпуса "Б" центрального аппарата Министерства финансов Республики Казахстан, заместителей председателей Комитетов и руководителей территориальных органов Комитетов Министерства финансов Республики Казахстан"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 5 января 2015 года № 6
В соответствии со статьей 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра финансов Республики Казахстан от 8 апреля 2014 года № 155 «Об утверждении квалификационных требований к  административным государственным должностям корпуса «Б» центрального аппарата Министерства финансов Республики Казахстан, заместителей председателей Комитетов и руководителей территориальных органов Комитетов Министерства финансов Республики Казахстан» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9336 и опубликован в информационно-правовой системе «Әділет» 30 апреля 2014 года).
2. Департаменту кадровой службы обеспечить размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан и направление копии указанного приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа оставляю за собой.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня его подписания.
Министр                                    Б. Султанов