"Самұрық-Қазына» ұлттық әл-ауқат қоры" акционерлік қоғамын қоспағанда, акционері мемлекет болып табылатын ұлттық басқарушы холдингтердің, ұлттық холдингтердің, ұлттық компаниялардың даму жоспарлары бөлімдерінің құрылымын, нысандарын, көрсеткіштерінің тізбесін бекіту туралы және "Ұлттық басқарушы холдингтердің, ұлттық холдингтердің және жарғылық капиталына мемлекет қатысатын ұлттық компаниялардың даму жоспарларының нысандары мен көрсеткіштерінің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрінің 2010 жылғы 10 қыркүйектегі № 177 және Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2010 жылғы 24 қыркүйектегі № 478 бірлескен бұйрығының күші жойылды ден тану туралы" Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрінің 2012 жылғы 15 қазандағы № 289 және Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2012 жылғы 15 қазандағы № 460 бірлескен бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 6 мамырдағы № 380 және Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 15 мамырдағы № 301 Бірлескен бұйрығы.
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 40-бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Самұрық-Қазына» ұлттық әл-ауқат қоры" акционерлік қоғамын қоспағанда, акционері мемлекет болып табылатын ұлттық басқарушы холдингтердің, ұлттық холдингтердің, ұлттық компаниялардың даму жоспарлары бөлімдерінің құрылымын, нысандарын, көрсеткіштерінің тізбесін бекіту туралы және "Ұлттық басқарушы холдингтердің, ұлттық холдингтердің және жарғылық капиталына мемлекет қатысатын ұлттық компаниялардың даму жоспарларының нысандары мен көрсеткіштерінің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрінің 2010 жылғы 10 қыркүйектегі № 177 және Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2010 жылғы 24 қыркүйектегі № 478 бірлескен бұйрығының күші жойылды ден тану туралы" Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрінің 2012 жылғы 15 қазандағы № 289 және Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2012 жылғы 15 қазандағы № 460 бірлескен бұйрығының күші жойылды деп танылсын (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8076 тіркелді, «Егемен Қазақстан» газетінде 16.01.2013 жылғы № 22 (27961) жарияланған).
2. Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Мемлекеттік активтерді басқару саясаты департаменті осы бұйрықтың көшірмесін бір апталық мерзімінде Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне жолдасын және осы бұйрықтың мерзімді баспасөз басылымдарында және «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

О признании утратившим силу совместного приказа Министра экономического развития Республики Казахстан от 15 октября 2012 года № 289 и Министра финансов Республики Казахстан от 15 октября 2012 года № 460 "Об утверждении структуры разделов, форм, перечня показателей планов развития национальных управляющих холдингов, национальных холдингов и национальных компаний, акционером которых является государство, за исключением акционерного общества «Фонд национального благосостояния "Самрук-Қазына" и о признании утратившим силу совместного приказа Министра экономического развития и торговли Республики Казахстан от 10 сентября 2010 года № 177 и Министра финансов Республики Казахстан от 24 сентября 2010 года № 478 "Об утверждении форм и перечня показателей планов развития национальных управляющих холдингов, национальных холдингов и национальных компаний с участием государства в уставном капитале"
Совместный приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 6 мая 2015 года № 380 и Министра финансов Республики Казахстан от 15 мая 2015 года № 301
В соответствии со статьей 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» ПРИКАЗЫВАЕМ:
1. Признать утратившим силу совместный приказ Министра экономического развития и торговли Республики Казахстан от 15 октября 2012 года № 289 и Министра финансов Республики Казахстан от 15 октября 2012 года № 460 «Об утверждении структуры разделов, форм, перечня показателей планов развития национальных управляющих холдингов, национальных холдингов и национальных компаний, акционером которых является государство, за исключением акционерного общества «Фонд национального благосостояния «Самрук-Қазына» и о признании утратившим силу совместного приказа Министра экономического развития и торговли Республики Казахстан от 10 сентября 2010 года № 177 и Министра финансов Республики Казахстан от 24 сентября 2010 года № 478 «Об утверждении форм и перечня показателей планов развития национальных управляющих холдингов, национальных холдингов и национальных компаний с участием государства в уставном капитале» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан № 8076, опубликованный в газете «Казахстанская правда» от 16.01.2013 г. № 14-15 (27288-27289).
2. Департаменту политики управления государственными активами Министерства национальной экономики Республики Казахстан направить в недельный срок копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан и обеспечить официальное опубликование настоящего приказа в периодических печатных изданиях и информационно-правовой системе «Әділет».

3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы                Қазақстан Республикасы
Қаржы министрі                        Ұлттық экономика министрі
__________ Б.Сұлтанов                 _______________ Е. Досаев

3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его подписания.
Министр финансов
Республики Казахстан
___________Б. Султанов
Министр национальной экономики
Республики Казахстан
______________Е. Досаев