"Кәсiптiк одақтар туралы" Қазақстан Республикасы Заңын күшiне енгiзу тәртiбi туралы
Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң Қаулысы 1993 жылғы 29 қаңтардағы N 1600.
Қазақстан Республикасының Жоғарғы Кеңесі қаулы етеді:
1. "Кәсіптік одақтар туралы" Қазақстан Республикасының Заңы жарияланған күнінен бастап күшіне енгізілсін.
2. Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинеті үш ай мерзімде:
республиканың заң актілерін "Кәсіптік одақтар туралы" Қазақстан Республикасы Заңына сәйкес келтіру жөнінде ұсыныстар әзірлеп, Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесінің қарауына енгізсін;
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шешімдерін "Кәсіптік одақтар туралы" Қазақстан Республикасы Заңына сәйкес келтірсін;
Қазақстан Республикасы министрліктерінің, мемлекеттік комитеттері мен ведомстволарының осы Заңға қайшы келетін өз нормативтік актілерін қайта қарап, күшін жоюуын қамтамасыз ететін болсын.
3. Алдағы уақытта Қазақстан Республикасының заңдары "Кәсіптік одақтар туралы" Қазақстан Республикасы Заңына сәйкес келтірілгенге дейін олардың аталған Заңға қайшы келмейтін бөлігі қолданыла береді.
Қазақстан Республикасы
Жоғарғы Кеңесінің Төрағасы

О поpядке введения в действие Закона Республики Казахстан "О пpофессиональных союзах"
Постановление Веpховного Совета Республики Казахстан от 29 янваpя 1993 года.
Верховный Совет Республики Казахстан постановляет:
1. Ввести в действие Закон Республики Казахстан Z931400_ "О профессиональных союзах" со дня его опубликования.
2. Кабинету Министров Республики Казахстан в трехмесячный срок:
подготовить и внести на рассмотрение Верховного Совета Республики Казахстан предложения о приведении законодательных актов республики в соответствие с Законом Республики Казахстан "О профессиональных союзах";
привести решения Правительства Республики Казахстан в соответствие с Законом Республики Казахстан "О профессиональных
союзах";
обеспечить пересмотр и отмену министерствами, государственными комитетами и ведомствами Республики Казахстан их нормативных актов, противоречащих указанному Закону.
3. Впредь до приведения законодательства Республики Казахстан в соответствие с Законом Республики Казахстан "О профессиональных союзах" оно применяется в части, не противоречащей указанному Закону.
Председатель
Верховного Совета
Республики Казахстан