"Төтенше жағдайдың құқықтық режимi туралы" Қазақстан Республикасының Заңын күшiне енгiзу тәртiбi туралы
Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң Қаулысы. 1993 жылғы 15 қазан N 409 Күші жойылды - Қазақстан Республикасының 2003.02.08. N 387 Заңымен.
Қазақстан Республикасының Жоғарғы Кеңесi қаулы етедi:
1. "Төтенше жағдайдың құқықтық режимi туралы" Қазақстан Республикасының Заңы  жарияланған күннен күшiне енгiзiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi:
- Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қалыпты құжаттарын осы Заңға сәйкестендiретiн болсын;
- ведомстволық қалыпты құжаттардың осы Заңға сәйкестендiрiлуiн қамтамасыз етсiн.
Қазақстан Республикасы
Жоғарғы Кеңесiнiң Төрағасы

"О порядке введения в действие Закона Республики Казахстан "О правовом режиме чрезвычайного положения"
Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 15 октября 1993 года. Утратило силу - Законом РК от 8 февраля 2003 г. N 387
Верховный Совет Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Ввести в действие Закон Республики Казахстан  Z933400_   "О
правовом режиме чрезвычайного положения" со дня его опубликования.
2. Кабинету Министров Республики Казахстан:
- привести нормативные акты Правительства Республики Казахстан в соответствие с настоящим Законом;
- обеспечить приведение ведомственных нормативных актов в соответствие с настоящим Законом.
Председатель
Верховного Совета Республики
Казахстан