Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Жастар саясаты жөніндегі кеңестің құрамы туралы
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кеңесшісінің 2024 жылғы 6 ақпандағы № 2 өкімі.
1. Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 1 шілдедегі № 625 Жарлығымен бекітілген Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Жастар саясаты жөніндегі кеңес туралы ереженің 6-тармағына сәйкес осы өкімге қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Жастар саясаты жөніндегі кеңестің құрамы бекітілсін.
2. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) "Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Жастар саясаты жөніндегі кеңестің құрамы туралы" Қазақстан Республикасы Мемлекеттік хатшысының 2022 жылғы 25 ақпандағы № 2 өкімі;
2) "Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Жастар саясаты жөніндегі кеңестің құрамы туралы" Қазақстан Республикасы Мемлекеттік хатшысының 2022 жылғы 25 ақпандағы № 2 өкіміне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кеңесшісінің 2023 жылғы 26 сәуірдегі № 1 өкімі.
Қазақстан Республикасының
Мемлекеттік кеңесшісі
Е.Қарин
Қазақстан Республикасы
Мемлекеттік кеңесшісінің
2024 жылғы 6 ақпандағы
№ 2 өкімімен
БЕКІТІЛГЕН
Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы
Жастар саясаты жөніндегі кеңестің ҚҰРАМЫ
Қарин
Ерлан Тынымбайұлы
- Қазақстан Республикасының Мемлекеттік кеңесшісі, төраға
Жали Алмас Қайратұлы
- кәсіпкер, төрағаның орынбасары
Сүлеймен
Олжас Серікбайұлы
- "Team Qazaqstan" жобасының жетекшісі, төрағаның орынбасары
Кочетов
Евгений Дмитриевич
- Қазақстан Республикасының Мәдениет және ақпарат вице-министрі, хатшы
Кеңес мүшелері:
Абдуллаев
Расул Курванжанович
- маркетолог (келісім бойынша)
Ақтаев
Жандос Берікұлы
- "Есірткісіз болашақ" қорының төрағасы (келісім бойынша)
Атабаева
Гүлзира Нұржанқызы
- "Келешек" жастар кеңесінің жетекшісі (келісім бойынша)
Әбікен
Азат Болатұлы
- продюсер (келісім бойынша)
Берікбаев
Елнар Ғалымжанұлы
- дінтанушы, мәдениеттанушы, діни экстремизм мен терроризмге қарсы іс-қимыл жөніндегі сарапшы (келісім бойынша)
Ербол
Бақытжан Ерболқызы
- Өскемен қаласы әкімдігінің жастар ресурстық орталығының директоры (келісім бойынша)
Еркібаева
Жәмила Өмірзаққызы
- "Санжар Асфендияров атындағы Қазақ ұлттық медицина университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамының балалар стоматологиясы кафедрасының ассистенті (келісім бойынша)
Ерниязова
Айсұлу Әлімжанқызы
- "Жастар" ғылыми-зерттеу орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің директоры (келісім бойынша)
Жұмабай
Мақпал Құрманжанқызы
- "Тіл қазына" ұлттық ғылыми орталығының бас директоры (келісім бойынша)
Зайкенов
Нұрсұлтан Жоламанұлы
- блогер (келісім бойынша)
Қопабаев
Әділхан Амангелдіұлы
- "Қазақстан Республикасы отын-энергетика кешенінің ахуалдық-талдау орталығы" акционерлік қоғамының басқарма төрағасы (келісім бойынша)
Құсманов
Әділ Миратұлы
- "Экономикалық зерттеулер институты" акционерлік қоғамы басқарма төрағасының орынбасары (келісім бойынша)
Масагутова
Элина Сергеевна
- "Қоғамдық келісім" республикалық мемлекеттік мекемесінің директоры (келісім бойынша)
Миронюк
Татьяна Александровна
- "Ұлттық волонтерлік желі" заңды тұлғалар бірлестігінің атқарушы директоры (келісім бойынша)
Мұқаев
Дәулет Төлеутайұлы
- Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің депутаты (келісім бойынша)
Мырзабаев
Ғалымжан Жақыпбекұлы
- қоғам белсендісі (келісім бойынша)
Намурадин
Айсана Қанатқызы
- мектеп мұғалімі (келісім бойынша)
Наумова
Динара Рустамқызы
- Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің депутаты (келісім бойынша)
Нұрмашев
Асхат Әділбекұлы
- "ASAR-UME" қоғамдық қорының президенті (келісім бойынша)
Сәрсенғалиев
Нартай Аралбайұлы
- Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің депутаты (келісім бойынша)
Сүгірбай
Аят Исатайұлы
- Маңғыстау облыстық мәслихатының депутаты, "Ұлттық рух" қоғамдық бірлестігінің жетекшісі (келісім бойынша)
Темірбаева
Айжан Маратқызы
- "Әбілқас Сағынов атындағы Қарағанды техникалық университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы басқарма төрағасы - ректорының міндетін атқарушы, басқарма мүшесі - академиялық мәселелер жөніндегі проректоры (келісім бойынша)
Төлепов
Асылхан Сайлауұлы
- кино және театр актері (келісім бойынша)
Оңайбеков
Әнуар Ерболұлы
- білім беру саласындағы кәсіпкер (келісім бойынша)
Хайруллин
Арман Ғабидоллаұлы
- "Атамекен Эко" қоғамдық қорының жетекшісі (келісім бойынша)

О составе Совета по молодежной политике при Президенте Республики Казахстан
Распоряжение Государственного советника Республики Казахстан от 6 февраля 2024 года № 2
1. В соответствии с пунктом 6 Положения о Совете по молодежной политике при Президенте Республики Казахстан, утвержденного Указом Президента Республики Казахстан от 1 июля 2008 года № 625, утвердить состав Совета по молодежной политике при Президенте Республики Казахстан согласно приложению к настоящему распоряжению.
2. Признать утратившими силу:
1) распоряжение Государственного секретаря Республики Казахстан от 25 февраля 2022 года № 2 "О составе Совета по молодежной политике при Президенте Республики Казахстан";
2) распоряжение Государственного советника Республики Казахстан от 26 апреля 2023 года № 1 "О внесении изменений в распоряжение Государственного секретаря Республики Казахстан от 25 февраля 2022 года № 2 "О составе Совета по молодежной политике при Президенте Республики Казахстан".
Государственный советник
Республики Казахстан
Е. Карин
УТВЕРЖДЕН
распоряжением
Государственного советника
Республики Казахстан
от 6 февраля 2024 года № 2
СОСТАВ
Совета по молодежной политике при Президенте Республики Казахстан
Карин
Ерлан Тынымбайулы
- Государственный советник Республики Казахстан, председатель
Жали
Алмас Қайратулы
- предприниматель, заместитель председателя
Сулеймен
Олжас Серикбайулы
- руководитель проекта "Team Qazaqstan", заместитель председателя
Кочетов
Евгений Дмитриевич
- вице-министр культуры и информации Республики Казахстан, секретарь
члены Совета:
Абдуллаев
Расул Курванжанович
- маркетолог (по согласованию)
Актаев
Жандос Берикович
- председатель фонда "Ecipткiciз болашақ" (по согласованию)
Атабаева
Гульзира Нуржановна
- руководитель молодежного совета "Келешек" (по согласованию)
Абыкен
Азат Болатулы
- продюсер (по согласованию)
Берикбаев
Елнар Галымжанович
- религиовед, культуролог, эксперт по противодействию религиозному экстремизму и терроризму (по согласованию)
Ербол
Бақытжан Ерболқызы
- директор молодежного ресурсного центра акимата города Усть-Каменогорска (по согласованию)
Еркибаева
Жамиля Умурзаковна
- ассистент кафедры стоматологии детского возраста некоммерческого акционерного общества "Казахский национальный медицинский университет имени Санжара Асфендиярова" (по согласованию)
Ерниязова
Айсулу Алимжановна
- директор товарищества с ограниченной ответственностью "Научно-исследовательский центр "Молодежь" (по согласованию)
Жұмабай
Мақпал Құрманжанқызы
- генеральный директор национального научного центра "Тіл қазына" (по согласованию)
Зайкенов
Нурсултан Жоламанулы
- блогер (по согласованию)
Копабаев
Адильхан Амангельдиевич
- председатель правления акционерного общества "Ситуационно-аналитический центр топливно-энергетического комплекса Республики Казахстан" (по согласованию)
Кусманов
Адиль Миратович
- заместитель председателя правления акционерного общества "Институт экономических исследований" (по согласованию)
Масагутова
Элина Сергеевна
- директор Республиканского государственного учреждения "Қоғамдық келісім" (по согласованию)
Миронюк
Татьяна Александровна
- исполнительный директор объединения юридических лиц "Национальная волонтерская сеть" (по согласованию)
Мукаев
Даулет Толеутаевич
- депутат Мажилиса Парламента Республики Казахстан (по согласованию)
Мурзабаев
Галымжан Жакыпбекович
- общественный активист (по согласованию)
Намурадин
Айсана Канатовна
- учитель школы (по согласованию)
Наумова
Динара Рустамовна
- депутат Мажилиса Парламента Республики Казахстан (по согласованию)
Нурмашев
Асхат Адилбекович
- президент общественного фонда "ASAR-UME" (по согласованию)
Сарсенгалиев
Нартай Аралбаевич
- депутат Мажилиса Парламента Республики Казахстан (по согласованию)
Сугирбай
Аят Исатайұлы
- депутат Мангистауского областного маслихата, руководитель общественного объединения "¥лттык рух" (по согласованию)
Темербаева
Айжан Маратовна
- исполняющий обязанности председателя правления - ректора, член правления - проректор по академическим вопросам некоммерческого акционерного общества "Карагандинский технический университет имени Абылкаса Сагинова" (по согласованию)
Толепов
Асылхан Сайлауович
- актер кино и театра (по согласованию)
Унайбеков
Ануар Ерболович
- предприниматель в сфере образования (по согласованию)
Хайруллин
Арман Габидуллаевич
- руководитель общественного фонда "Атамекен Эко" (по согласованию)