2005 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы (Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері агенттігі)
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 22 желтоқсандағы N 1354 Қаулысы
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуiрдегі Бюджет  кодексiне  сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Мыналардың:
377, 378, 379, 380, 381, 382-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет iстерi агенттігінің 2005 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламаларының паспорттары бекiтiлсiн.
2. Осы қаулы 2005 жылғы 1 қаңтардан бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2004 жылғы 22 желтоқсандағы
N 1354 қаулысына
377-ҚОСЫМША
Ескерту. 377-қосымшаға өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2005.05.25. N  509 , 2005.11.22. N  1141  қаулысымен.
608 - Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк қызмет iстерi агенттiгі
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшісi
2005 жылға арналған
"Мемлекеттiк қызмет саласындағы уәкiлеттi
органның қызметiн қамтамасыз ету"
деген 001 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 272200 мың теңге (екі жүз жетпiс екi миллион екі жүз мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтік құқықтық негiзi: 2004 жылғы 24 cәуipдeгi Қазақстан Республикасының бюджет  кодексi ; Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 8 мамырдағы "Ақпараттандыру туралы"  Заңы ; Қазақстан Республикасының 2003 жылғы "Электрондық құжат және электрондық цифрлық қолтаңба туралы"  Заңы ; Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 23 шiлдедегі "Мемлекеттiк қызмет туралы" N 453-1 Заңының  1-30-бабы ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2004 жылғы 17 қаңтарындағы N 1282 "Санаттар бойынша әкiмшiлiк мемлекеттiк қызметшiлердi лауазымдар Тiзiлiмiн бекiту туралы"  Жарлығы ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2004 жылғы 17 қаңтарындағы "Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiсiнiң мемлекеттiк бюджет және смета бюджет есебiнен ұсталатын Қазақстан Республикасы органдарының қызметкерлерiне еңбекақы төлеудiң бiрыңғай жүйесi туралы"  Жарлығы ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1999 жылғы 3 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасы мемлекеттiк қызмет iстерi жөнiндегі агенттігі мәселелерi" N 280  жарлығы ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1999 жылғы 22 қаңтарындағы "Қазақстан Республикасындағы мемлекеттiк органдар жүйесiн одан әрi күшейту шаралары туралы" N 29  Жарлығы ; Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1998 жылғы 11 қарашадағы "Мемлекеттiк қызметшiлердi даярлаудың, қайта даярлаудың және бiлiктiлiгiн арттырудың жекелеген мәселелерi" N 1156  Қаулысы ; Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 13 қарашадағы "Мемлекеттiк қызметшiлердi оқыту тұжырымдамасы" N 1706  Қаулысы .

Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2005 год (Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 2004 года N 1354
В соответствии с  Бюджетным кодексом  Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить паспорта республиканских бюджетных программ на 2005 год:
Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы согласно приложениям 377, 378, 379, 380, 381, 382.
2. Настоящее постановление вступает в силу с 1 января 2005 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
ПРИЛОЖЕНИЕ 377
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 22 декабря 2004 года N 1354
608 - Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы 001
"Обеспечение деятельности уполномоченного органа в сфере
государственной службы" на 2005 год
1. Стоимость: 272200 тысяч тенге (двести семьдесят два миллиона двести тысяч тенге). <*>
Сноска. Пункт 1 - в редакции постановления Правительства РК от 25 мая 2005 г.  N 509 .
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:  Бюджетный кодекс  Республики Казахстан от 24 апреля 2004года;  Закон  Республики Казахстан от 8 мая 2003 года "Об информатизации";  Закон  Республики Казахстан от 7 января 2003 года "Об электронном документе и электронной цифровой подписи"; Статьи 1-30  Закона  Республики Казахстан от 23 июля 1999 года "О государственной службе";  Указ  Президента Республики Казахстан от 17 января 2004 года N 1282 "Об утверждении Реестра должностей административных государственных служащих по категориям";  Указ  Президента Республики Казахстан от 17 января 2004 года N 1284 "О единой системе оплаты труда работников органов Республики Казахстан, содержащихся за счет государственного бюджета и сметы (бюджета) Национального Банка Республики Казахстан";  Указ  Президента Республики Казахстан от 3 декабря 1999 года N 280 "Вопросы Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы";  Указ  Президента Республики Казахстан от 22 января 1999 года N 29 "О мерах по дальнейшей оптимизации системы государственных органов Республики Казахстан";  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 11 ноября 1998 года N 1156 "Отдельные вопросы подготовки, переподготовки и повышения квалификации государственных служащих";  Постановление  Республики Казахстан от 13 ноября 2000 года N 1706 "О Концепции обучения государственных служащих".

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Жүктелген iс-қимылдардың барынша тиiмдi орындалуын қамтамасыз ету үшiн Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет iстерi жөнiндегі агенттiгi орталық аппаратының және олардың аумақтық бөлiмшелерiнiң қызметiн қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк қызмет iстерi жөнiндегi агенттiгiнiң орталық аппараты мен оның аумақтық бөлiмшелерiн ұстау. Конкурс арқылы мемлекеттiк қызметке бiркелкi қол жеткiзу, материалдық-техникалық базаны нығайту. Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Бәсекеге қабiлеттi Қазақстан үшiн, бәсекеге қабiлеттi экономика үшiн, бәсекеге қабiлеттi халық үшін"  жолдауы .
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегі iс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
N |Бағ-|Кiшi |   Кіші    |   Бағдарламаны   | Іске  |   Жауапты
Рет|дар-|бағ- |бағдарлама-|    іске асыру    | асыру | орындаушылар
са-|лама|дар- |  лардың   |    жөніндегі     |мерзімі|
ны |коды|лама |  атауы    |    іс-шаралар    |       |
|    |коды |           |                  |       |
____________________________________________________________________
1 |  2 |  3  |     4     |         5        |   6   |      7
____________________________________________________________________
1   001       Мемлекеттiк
қызмет
саласындағы
уәкiлеттi
органның
қызметiн
қамтамасыз
ету
2       001   Орталық      Бекiтiлген штат     2005   Қазақстан
органның     лимитiне сәйкес     жыл    Республикасы
аппараты     Қазақстан Респуб-   аралы- мемлекеттік
ликасы Мемлекеттiк  ғында  қызмет істері
қызмет iстерi агент-       жөніндегі
тігiнiң саны 49            агенттігі
бiрлiк, оның iшiнде
тәртiптiк кеңестер-
мен жұмыс жөнiндегi
бөлiмдi ұстауға штат
саны 5 бiрлiк орта-
лық аппаратын, 1 ксе-
рокс және 2 факс
ұстау.
3       002   Аумақтық     Бекiтiлген штат     2005   Қазақстан
органдардың  саны лимитiне       жыл    Республикасы
аппараттары  сәйкес, 204 бiрлiк  аралы- мемлекеттік
көлемiнде           ғында  қызмет істері
Қазақстан Республи-        жөніндегі
касының мемлекеттiк        агенттігі
қызмет iстерi
жөнiндегi агентті-
гінiң аумақтық
органдарының аппа-
ратын ұстау, оның
iшiнде штат саны 84
бiрлiк Тәртiптiк
кеңес хатшылықтары-
ның қызметiн қамта-
масыз ету
4       007   Мемлекеттiк  Білiктілiктi артты- 2005   Қазақстан
қызметші-    рудың бекiтiлген    жыл    Республикасы
лердiң       жоспарына сәйкес    аралы- мемлекеттік
білiктілi-   Қазақстан Республи- ғында  қызмет істері
гін арттыру  касының мемлекеттiк        жөніндегі
қызмет iстерi              агенттігі
жөнiндегi агенттiк
120 қызметкерлерi-
нiң білiктiлiгiн
арттырудағы
қызметтердi игеру,
оның iшiнде
мемлекеттiк тiлдi
оқыту
5       009   Мемлекеттiк  Орталық аппарат     2005   Қазақстан
органдарды   және аумақтық       жыл    Республикасы
материал-    органдарға 35 офис  аралы- мемлекеттік
дық-техни-   жиһаздары комплек-  ғында  қызмет істері
калық        тiлерiн сатып              жөніндегі
жарақтанды-  алу.                       агенттігі
ру            Тәртіптік кеңес
хатшылықтары үшiн:
офистік жиһаз - 16
жиынтық, көшiру ап-
параттары - 16 бiр-
лiк, факсимильдi
аппараттар - 16
бiрлiк, автомаши-
налар - 16 бiрлiк
сатып алу.
6       017   Ақпараттық   32 дана жұмыс       2005   Қазақстан
жүйелердiң   станцияларын сатып  жыл    Республикасы
жұмыс        алу.                аралы- мемлекеттік
iстеуiн        Тәртiптік кеңес   ғында  қызмет істері
қамтамасыз   хатшылықтары үшiн          жөніндегі
ету және     компьютерлер - 105         агенттігі
мемлекеттiк  бiрлiк, принтерлер
органдарды   - 16 бiрлiк, шығыс
ақпараттық-  материалдарын;
техникалық   техникалық қызмет
қамтамасыз   көрсету жөнiндегi
ету          қызметтер; есеп-
теу техникасы мен
бағдарламашылар
қызметтерiн, теле-
коммуникациялық
қызметтер сатып алу.
____________________________________________________________________

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: Обеспечение деятельности центрального аппарата Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и его территориальных подразделений, для достижения максимально эффективного выполнения возложенных на них функций.
5. Задачи бюджетной программы: Содержание центрального аппарата Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и его территориальных подразделений. Равный доступ к государственной службе через конкурсы, укрепление материально-технической базы.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
__________________________________________________________________________
N  |Код  |Код  |Наименование|Мероприятия по реализации|Сроки   |Ответст-
п/п|прог-|под- |программы   |программы (подпрограмм)  |реали-  |венные
|раммы|прог-|(подпро-    |                         |зации   |испол-
|     |раммы|граммы)     |                         |        |нители
|     |     |            |                         |        |
--------------------------------------------------------------------------
1  |  2  |  3  |     4      |             5           |   6    |   7
--------------------------------------------------------------------------
1   001        Обеспечение
деятельнос-
ти уполно-
моченного
органа в
сфере госу-
дарственной
службы
2         001  Аппарат      Содержание центрального    В те-    Агентство
центрально-  аппарата Агентства         чение    Республики
го органа    Республики Казахстан по    2005     Казахстан
делам государственной      года     по делам
службы, согласно                    государст-
утвержденному лимиту                венной
штатной численности в               службы
количестве 49 единиц,
в том числе на содержание
отдела по работе с
дисциплинарными советами
со штатной численностью
5 единиц,
1 ксерокс и 2 факса.
3         002  Аппараты     Содержание территориа-     В те-    Агентство
террито-     льных органов              чение    Республики
риальных     Агентства Республики       2005     Казахстан
органов      Казахстан по делам         года     по делам
государственной службы,             государст-
согласно утвержденному              венной
лимиту штатной числен-              службы
ности в количестве 204
единицы, в том числе
обеспечение деятельности
секретариатов
дисциплинарных советов
со штатной численностью
84 единицы
4         007  Повышение    Приобретение услуг по      В те-    Агентство
квалифика-   повышению квалификации     чение    Республики
ции госу-    120 работников Агент-      2005     Казахстан
дарствен-    ства Республики Казах-     года     по делам
ных служа-   стан по делам государст-            государст-
щих          венной службы согласно              венной
утвержденному плану                 службы
повышения квалификации,
в том числе обучение
государственному языку
5         009  Материаль-   Приобретение 35            В те-    Агентство
но-техни-    комплектов                 чение    Республики
ческое ос-   офисной мебели для         2005     Казахстан
нащение      аппарата центрального и    года     по делам
государст-   территориальных органов             государст-
венных                                           венной
органов                                          службы
Приобретение для
Секретариатов дисципли-
нарного совета: офисной
мебели - 16 комплектов,
копировальных аппаратов -
16 единиц, факсимильных
аппаратов - 16 единиц,
автомашин - 16 единиц.
6         017  Обеспечение  Закуп рабочих станций -    В те-    Агентство
функциони-    32 единицы                 чение    Республики
рования                                  2005     Казахстан
информа-                                 года     по делам
ционных                                           государ-
систем и                                          ственной
информацион-   Приобретение для                   службы
но-техни-      Секретариатов дисци-
ческое обес-   плинарного совета
печение госу-  компьютеров - 105 единиц,
дарственных    принтеров - 16 единиц,
органов        расходных материалов;
услуг по техническому
обслуживанию, вычисли-
тельной техники и услуг
программистов, телеком-
муникационные услуги.
__________________________________________________________________________ <*>
Сноска. В пункт 6 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 25 мая 2005 г.  N 509 ; от 21 ноября 2005 года N  1141 .

7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетін нәтижелер: мемлекеттiк қызмет саласында бiрыңғай мемлекеттiк саясатты тиiмдi жүзеге асыру, мемлекеттiк қызметтiң материалдық-техникалық базасын нығайту, мемлекеттiк қызметкерлердiң кәсiптiк деңгейiн және мемлекеттiк қызметтiң сапасын жоғарылату.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2004 жылғы 22 желтоқсандағы
N 1354 қаулысына
378-ҚОСЫМША
Ескерту. 378-қосымшаға өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2005.05.25. N  509  қаулысымен.
608 - Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк қызмет iстерi агенттiгі
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшісi
2005 жылға арналған
"Республиканың мемлекеттiк қызмет кадрларын ақпараттандыру
және тестiлеу жүйесiнiң жұмыс iстеуi"
деген 002 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 70560 мың теңге (жетпiс миллион бес жүз алпыс мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: 2004 жылғы 24 сәуірдегі Қазақстан Республикасының бюджет  кодексi ; Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 23 шiлдедегi "Мемлекеттiк қызмет туралы" Заңының  1-30-бабы ; Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 8 мамырдағы "Ақпараттандыру туралы"  Заңы ; Қазақстан Республикасының 2003 жылғы "Электрондық құжат және электрондық цифрлық қолтаңба туралы"  Заңы ; "Әкiмшiлiк мемлекеттiк қызметшiлердi аттестациялаудың ережелерi" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2000 жылдың 21 қаңтарындағы N 327  Жарлығы ; Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк қызмет iстерi жөнiндегі агенттiгiнiң Ақпарат және тестiлеу мемлекеттiк мекемесiнiң мәселелерi" 2000 жылғы 12 қаңтардағы N 50  Қаулысы.
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Мемлекеттiк қызмет кадрларын басқарудың ақпараттық жүйесiн құру және iске қосу, мемлекеттiк қызметшiлерге тестілеудi және аттестациялауды өткiзу, техникалық қолдау жасау мен жергiлiктi инфрақұрылымдарды сүйемелдеу.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: мемлекеттік қызметшiлердiң құрамы мен кадрлық резервi жөнiндегi деректердi құру және ұдайы жаңартып отыру, мемлекеттiк қызметшiлердi тестiлеудi және аттестациялауды қамтамасыз ету ақпараттардың қорғалуын қамтамасыз ету, ақпараттық Web-сайттың қорғалуын назарда ұстау.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
N |Бағ-|Кiшi |   Кіші    |   Бағдарламаны   | Іске  |   Жауапты
Рет|дар-|бағ- |бағдарлама-|    іске асыру    | асыру | орындаушылар
са-|лама|дар- |  лардың   |    жөніндегі     |мерзімі|
ны |коды|лама |  атауы    |    іс-шаралар    |       |
|    |коды |           |                  |       |
____________________________________________________________________

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: эффективная реализация единой государственной политики в сфере государственной службы, укрепление материально-технической базы государственной службы, повышение профессионализма государственных служащих и качества.
ПРИЛОЖЕНИЕ 378
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 22 декабря 2004 года N 1354
608 - Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
002 "Функционирование системы информатизации и тестирования кадров
государственной службы республики" на 2005 год
1. Стоимость: 70560 тысяч тенге (семьдесят миллионов пятьсот шестьдесят тысяч тенге). <*>
Сноска. Пункт 1 - в редакции постановления Правительства РК от 25 мая 2005 г.  N 509 .
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:  Бюджетный кодекс  Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года; Статьи 1-30  Закона  Республики Казахстан от 23 июля 1999 года "О государственной службе";  Закон  Республики Казахстан от 8 мая 2003 года "Об информатизации";  Закон  Республики Казахстан от 7 января 2003 года "Об электронном документе и электронной цифровой подписи";  Указ  Президента Республики Казахстан от 21 января 2000 года N 327 "Правила проведения аттестации административных государственных служащих";  постановление  Правительства Республики Казахстан от 12 января 2000 года N 50 "Вопросы государственного учреждения "Центр информации и тестирования Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение функционирования информационной системы управления кадрами и ее совершенствования, проведение тестирования и аттестации государственных служащих, техническая поддержка и сопровождение локальных и сетевых инфраструктур.
5. Задачи бюджетной программы: Формирование и постоянное обновление данных по составу и кадровому резерву госслужащих, обеспечение тестирования и аттестации госслужащих, обеспечение защиты информации, администрирование информационного Web-сайта.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
__________________________________________________________________________
N  |Код  |Код  |Наименование|Мероприятия по реализации|Сроки  |Ответст-
п/п|прог-|под- |программы   |программы (подпрограмм)  |реали- |венные
|раммы|прог-|(подпрогра- |                         |зации  |испол-
|     |раммы|раммы)      |                         |       |нители
|     |     |            |                         |       |
--------------------------------------------------------------------------

1 |  2 |  3  |     4     |         5        |   6   |      7
____________________________________________________________________
1   002       Республика-  Tecтiлеу орталығын  2005   Қазақстан
ның мемле-   ұстау, штаттағы     жыл    Республикасы
кеттiк       және штаттан тыс    аралы- мемлекеттік
қызмет       қызметкерлердiң     ғында  қызмет істері
кадрларын    еңбек ақысын               жөніндегі
ақпараттан-  төлеу, аумақтық            агенттігі,
дыру және    орталықтарды               Ақпарат және
тестiлеу     материалдық және           тестілеу
жүйесiнiң    техникалық жабдық-         орталығы.
жұмыс        тау, телекоммуни-
істеуi       кациялық қызмет-
тердi төлеу, ИСУК
бағдарламасын сүйе-
мелдеуге байланысты
көрсетiлетiн
қызметтердi сатып
алу, Интернет
жүйесiне кiрудiң
қызметiн төлеу,
есептеу техникасына
техникалық қызмет
көрсету 186 дана,
34 принтер, 51-шi
лицензиялық бағдар-
ламалық қамтамасыз
eтудi (криптогра-
фия) және 1.С.
"Бухгалтерия"
бағдарламасын сатып
алу.
____________________________________________________________________
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетін нәтижелер: Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызмет iстері жөнiндегi агенттiгiнiң iс-қимылын ақпараттық және техникалық қолдау, мемлекеттiк қызметшiлердiң тестілеуден және аттестациялаудан өтуiн қамтамасыз ету, электронды үкiметтің бiр құрамы ретiнде мемлекеттiк органдардың кадрлық қызметiн бiрыңғай ақпараттық ортаға бiрiктiру.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2004 жылғы 22 желтоқсандағы
N 1354 қаулысына
379-ҚОСЫМША
608 - Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк қызмет iстерi агенттiгі
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшісi
2005 жылға арналған
"Мемлекеттiк басқару және мемлекеттiк қызмет
саласындағы қолданбалы ғылыми-зерттеулер"
деген 003 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 5000 мың теңге (бес миллион теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: 2004 жылғы 24 сәуiрдегi Қазақстан Республикасының бюджеттiк  кодексі ; Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 23 шiлдедегi "Мемлекеттiк қызмет туралы" Заңының  3 ,   5-бабы , Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Мемлекеттік қызметшiлердi даярлауды, қайта даярлауды және бiлiктiлiгiн арттыруды жетiлдiру жөнiндегi одан арғы шаралар туралы" 1998 жылғы 18 қыркүйектегi N 4075  Жарлығы , Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Мемлекеттiк қызмет iстерi жөнiндегi агенттiгінiң мәселелерi" 1999 жылғы 3 желтоқсандағы N 280  Жарлығы , Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Мемлекеттiк қызметтi өткеру тәртiбi туралы ереженi бекiту туралы" 2000 жылғы 10 наурыздағы N 357  Жарлығы , Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң "Мемлекеттiк қызметшiлердi даярлауды, қайта даярлауды және бiлiктiлiгiн арттырудың жекелеген мәселелерi" 1998 жылғы 11 қарашадағы N 1156  қаулысы , Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң "Мемлекеттiң қызметшiлердi оқыту тұжырымдамасы туралы" 2000 жылғы 13 қарашадағы N 1706  Қаулысы , Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2002 жылғы 11 қаңтардағы "Мемлекеттiк қызметшiлер болып табылмайтын мемлекеттiк мекеме қызметкерлерiнiң еңбекақысын төлеу жүйесi туралы" Жарлығы, Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Бәсекеге қабiлеттi Қазақстан үшiн, бәсекеге қабiлеттi экономика үшiн, бәсекеге қабiлеттi халық үшiн"  жолдауы , Астана қаласы, 19 наурыз, 2004 жыл.

1  |  2  |  3  |     4      |             5           |   6   |   7
--------------------------------------------------------------------------
1   002        Функциони-  Содержание центров          В те-    Агентство
рование     тестирования, оплата        чение    Республики
системы     труда штатных и             2005     Казахстан
информати-  нештатных сотрудников,      года     по делам
зации и     оплата телекоммуника-                государ-
тестирова-  ционных услуг,                       ственной
ния кадров  приобретение услуг по                службы,
государст-  сопровождению программы              Центр ин-
венной      ИСУК, оплата услуг                   формации и
службы      доступа к сети Интернет,             тестирова-
республики  техническое обслуживание             ния
вычислительной техники
в количестве 186 компью-
теров и 34 принтера,
закупка: системы инфор-
мационной защиты ИСУК
(криптография, сертифи-
цированная в КНБ 51
комплект) и программа
1.С. "Бухгалтерия".
__________________________________________________________________________
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: Информационная и техническая поддержка деятельности Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы, обеспечение проведения тестирования и аттестации госслужащих, объединение кадровых служб государственных органов в единую информационную среду, в качестве компонента электронного правительства.
ПРИЛОЖЕНИЕ 379
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 22 декабря 2004 года N 1354
608 - Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
003 "Прикладные научные исследования в области государственного управления
и государственной службы" на 2005 год
1. Стоимость: 5000 тысяч тенге (пять миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:  Бюджетный кодекс  Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года;  Статьи 3 -5 Закона Республики Казахстан от 23 июля 1999 года "О государственной службе";  Указ  Президента Республики Казахстан от 18 сентября 1998 года N 4075 "О дальнейших мерах по совершенствованию подготовки, переподготовки и повышения квалификации государственных служащих";  Указ  Президента Республики Казахстан от 3 декабря 1999 года N 280 "Вопросы Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы";  Указ  Президента Республики Казахстан от 10 марта 2000 года N 357 "Об утверждении Положения о порядке прохождения государственной службы";  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 11 ноября 1998 года N 1156 "Отдельные вопросы подготовки, переподготовки и повышения квалификации государственных служащих";  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 13 ноября 2000 года N 1706 "О Концепции обучения государственных служащих"; "К конкурентоспособному Казахстану, конкурентоспособной экономике, конкурентоспособной нации!".  Послание  Президента Республики Казахстан, г. Астана, 19 марта 2004 года.

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: мемлекеттiк басқару және мемлекеттiк қызмет жүйесiн одан әрi жетiлдiрудiң ғылыми-әдiстемелiк қамтамасыз ету; мемлекеттiк басқару және мемлекеттік қызмет саласында қолданбалы және iргелi зерттеулердi әзiрлеу.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi:
- мемлекеттiк басқаруды жетiлдiрудiң ғылыми-тәжiрибелiлiк, методологиялық, қолданбалық, теориялық-талдаулық, консалтингтiк, маркетингтiк қолдауын қамтамасыз ету;
- мемлекеттiк басқару жүйесiн одан әрi демокрацияландыруды жүзеге асырудың тетiктерiн, кәсiби мемлекеттiк қызметтi қалыптастырудағы iріктеу мен одан әрi жетiлдiрудiң тетiктер жүйесiн жасау;
- жаңа топтағы басшыларды дайындауды қамтамасыз ететiн құрылымдарды одан әрi жетiлдiру;
- Қазақстан Республикасында мемлекеттi басқару және мемлекеттiк қызмет жүйелерiн тұрақты дамыту үшiн жағдайды қалыптастыратын ғылыми-теориялық базаларды құру.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
N |Бағ-|Кiшi |   Кіші    |   Бағдарламаны   | Іске  |   Жауапты
Рет|дар-|бағ- |бағдарлама-|    іске асыру    | асыру | орындаушылар
са-|лама|дар- |  лардың   |    жөніндегі     |мерзімі|
ны |коды|лама |  атауы    |    іс-шаралар    |       |
|    |коды |           |                  |       |
____________________________________________________________________
1 |  2 |  3  |     4     |         5        |   6   |      7
____________________________________________________________________
1   003       Мемлекеттік  Ғылыми-техникалық   2005   Қазақстан
басқару      сараптама жүргiзу   жыл    Республикасы
және мемле-  бойынша көрсетiл-   аралы- мемлекеттік
кеттiк       ген қызметтерге     ғында  қызмет істері
қызмет       ақы төлеу. Iрiктеу         жөніндегі
caласындағы  жүйесiн жасау және         агенттігі
қолданбалы   кәсiби мемлекеттiк
ғылыми-      қызметті қалыптас-
зерттеулер   тырудың тетіктерiн
одан әрi жетiлдiру.
Мемлекеттік басқа-
руды жетiлдiрудiң
құқықтық, экономи-
калық, әлеуметтік,
саяси ресурстарына
ғылыми-теориялық
зерттеу. Зерттеу
нысаны ретiнде
экономиканың мемле-
кеттiк бөлігі
қызметiнiң методо-
логиялық үрдiсте-
рiн жасау. Тиiмдi
қызметке, мемлекет-
тiк қызметкерлердiң
өздерiн жетiлдiруге
ынталандыру тетік-
терiнiң әлеуметтiк
дәлелдемесi үлгісiн
____________________________________________________________________

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: научно-методическое обеспечение дальнейшего совершенствования системы государственного управления и государственной службы; разработка прикладных и фундаментальных исследований в области государственного управления и государственной службы.
5. Задачи бюджетной программы: - обеспечение научно-практической, методологической, прикладной, теоретико-аналитической, консалтинговой, маркетинговой поддержки модернизации государственного управления;
- разработка механизмов реализации дальнейшей демократизации системы государственного управления, системы отбора и дальнейшего совершенствования механизмов формирования профессиональной государственной службы;
- дальнейшее совершенствование структур, обеспечивающих подготовку управленцев новой генерации;
- создание научно-теоретической базы, обеспечивающей условия для устойчивого развития системы государственного управления и государственной службы в Республике Казахстан
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
__________________________________________________________________________
N  |Код  |Код  |Наименование |Мероприятия по реализации|Сроки  |Ответст-
п/п|прог-|под- |программы    |программы (подпрограмм)  |реали- |венные
|раммы|прог-|(подпрограм- |                         |зации  |испол-
|     |раммы|мы)          |                         |       |нители --------------------------------------------------------------------------
1  |  2  |  3  |     4       |             5           |   6   |   7
--------------------------------------------------------------------------
1   003         Прикладные    Оплата услуг по           В те-    Агентство
научные       проведению научно-        чение    Республики
исследова-    технической экспертизы.   2005     Казахстан
ния в         Научно-теоретическое      года     по делам
области       исследование правовых,             государст-
государст-    экономических,                     венной
венного       социальных, полити-                службы
управления    ческих ресурсов модерни-
и государ-    зации государственного
ственной      управления.
службы        Разработка методологи-
ческих принципов
функционирования госу-
дарственного сектора
экономики как объекта
исследования.
Разработка социологи-
ческой мотивационной
схемы, механизмов сти-
мулирования к эффек-
тивной деятельности,
самосовершенствования
государственных
служащих.
Исследование истории
государственного
управления и государ-
ственной службы в
Казахстане.
__________________________________________________________________________

7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетін нәтижелер: Мемлекеттiк басқаруды жетiлдiру тұжырымдамасының ғылыми-техникалық негiздемесi.
Экономиканың мемлекеттiк (қоғамдық) секторының тұжырымдамасы.
Мемлекеттiк қызметте персоналдарды басқарудың дәлелдемелiк үлгiсi.
Қазақстанда мемлекеттiк басқару және мемлекеттiк қызмет жүйесiнiң тарихи-заңдылық дамуын жаңғырту.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2004 жылғы 22 желтоқсандағы
N 1354 қаулысына
380-ҚОСЫМША
Ескерту. 380-қосымшаға өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2005.05.25. N  509  қаулысымен.
608 - Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк қызмет iстерi агенттiгі
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшісi
2005 жылға арналған
"Мемлекеттiк қызметшiлердi даярлау,
қайта даярлау және бiлiктiлiгiн арттыру"
деген 004 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 229173 мың теңге (екi жүз жиырма тоғыз миллион бiр жүз жетпiс үш мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: 2004 жылғы 24 сәуiрдегi Қазақстан Республикасының бюджеттiк  кодексi ; Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 23 шiлдедегi "Мемлекеттiк қызмет туралы" Заңының  3 ,   5-бабы , Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Мемлекеттiк қызметшiлердi даярлауды, қайта даярлауды және бiлiктiлiгiн арттыруды жетiлдiру жөнiндегi одан арғы шаралар туралы" 1998 жылғы 18 қыркүйектегi N 4075  Жарлығы , Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Мемлекеттiк қызмет iстерi жөнiндегi агенттігінiң мәселелерi" 1999 жылғы 3 желтоқсандағы  N 280  Жарлығы ,  Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Мемлекеттiк қызмет өткеру тәртiбi туралы ереженi бекiту туралы" 2000 жылғы 10 наурыздағы N 375  Жарлығы , Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының Президентi жанындағы мемлекеттiк академия мәселелерi" 1998 жылғы 12 қаңтардағы N 4142  өкiмi , Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң "Мемлекеттік қызметшiлердi даярлауды, қайта даярлауды және бiлiктiлiгiн арттырудың жекелеген мәселелерi" 1998 жылғы 11 қарашадағы N 1156  қаулысы , Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң "Мемлекеттiк қызметшiлердi оқыту тұжырымдамасы туралы" 2000 жылғы 13 қарашадағы N 1706  Қаулысы , Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2002 жылғы 11 қаңтардағы N 41 "Мемлекеттiк қызметшiлер болып табылмайтын мемлекеттiк мекемелердiң қызметкерлерi мен қазыналық кәсiпорындар қызметкерлерiнiң еңбекақысын төлеу жүйесi туралы"  Жарлығы , Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Бәсекеге қабiлеттi Қазақстан үшiн, бәсекеге қабiлеттi экономика үшiн, бәсекеге қабiлеттi халық үшiн"  жолдауы , Астана қаласы, 19 наурыз, 2004 жыл.

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: Научно-техническое обоснование концепции модернизации государственного управления
Концепция государственного (общественного) сектора экономики
Мотивационная модель управления персоналом на государственной службе
Воссоздание исторических закономерностей развития системы государственного управления и государственной службы в Казахстане.
ПРИЛОЖЕНИЕ 380
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 22 декабря 2004 года N 1354
608 - Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы   004
"Подготовка, переподготовка и повышение квалификации
государственных служащих" на 2005 год
1. Стоимость: 229173 тысячи тенге (двести двадцать девять миллионов сто семьдесят три тысячи тенге).  <*>
Сноска. Пункт 1 - в редакции постановления Правительства РК от 25 мая 2005 г.  N 509 .
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:  Бюджетный кодекс  Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года;  Статьи 3 -5 Закона Республики Казахстан от 23 июля 1999 года "О государственной службе";  Указ  Президента Республики Казахстан от 18 сентября 1998 года N 4075 "О дальнейших мерах по совершенствованию подготовки, переподготовки и повышения квалификации государственных служащих";  Указ  Президента Республики Казахстан от 3 декабря 1999 года N 280 "Вопросы Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы";  Указ  Президента Республики Казахстан от 10 марта 2000 года N 357 "Об утверждении Положения о порядке прохождения государственной службы";  Распоряжение  Президента Республики Казахстан от 12 ноября 1998 года N 4142 "Вопросы Академии государственной службы при Президенте Республики Казахстан";  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 11 ноября 1998 года N 1156 "Отдельные вопросы подготовки, переподготовки и повышения квалификации государственных служащих"; Указ Президента Республики Казакстан от 11 января 2002 года  N 41  "О системе оплаты труда работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими и работников казенных предприятий";  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 13 ноября 2000 года N 1706 "О Концепции обучения государственных служащих"; "К конкурентоспособному Казахстану, конкурентоспособной экономике, конкурентоспособной нации!".  Послание  Президента Республики Казахстан, г. Астана, 19 марта 2004 года.

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасын бiлiктi мемлекеттiк қызметшiлер кадрларымен қамтамасыз ету, мемлекеттiк қызмет кадрларының кәсiби деңгейiн арттыру және мемлекеттiк қызметшiлердi оқыту саласындағы халықаралық ынтымақтастықты дамыту, сондай-ақ тұрақты негiзде аумақтық органдардың аппараттарын қоса Қазақстан Республикасының мемлекеттiк қызмет iстерi жөнiндегi агенттігi қызметкерлерiнiң кәсiби деңгейi мен бiлiктiлiгін арттыру.
5. Бюджеттік бағдарламаның мiндеттерi: Мемлекеттік қызметшiлердi қазiргi заманның талаптарына сәйкес даярлау және бiлiктiлiгiн арттыру, мемлекеттiк қызмет пен кадр саясатын, мемлекеттiк және жергiлiктi басқару саласында ғылыми зерттеулер жүргізу, Республика оқу орындарының және аумақтық орталықтардың мемлекеттiк қызмет үшiн мамандар даярлауды, қайта даярлауды және мемлекеттiк қызметшiлердiң бiлiктiлiгiн арттыруды жүзеге асыратын салаларындағы iс қызметтерiн үйлестiру және әдiстемелiк басшылықты қамтамасыз ету.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегі iс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
N |Бағ-|Кiшi |   Кіші    |   Бағдарламаны   | Іске  |   Жауапты
Рет|дар-|бағ- |бағдарлама-|    іске асыру    | асыру | орындаушылар
са-|лама|дар- |  лардың   |    жөніндегі     |мерзімі|
ны |коды|лама |  атауы    |    іс-шаралар    |       |
|    |коды |           |                  |       |
____________________________________________________________________
1 |  2 |  3  |     4     |         5        |   6   |      7
____________________________________________________________________
1   004       Мемлекеттiк  Бекiтілген жоспар   2005   Қазақстан
қызметшi-    кестеге сәйкес      жыл    Республикасы
лердi        Қазақстан Республи- аралы- Президенті
даярлау,     касының Президентi  ғында  жанындағы
қайта даяр-  жанындағы мемлекет-        мемлекеттік
лау және     тiк қызметшілер            қызмет
білiктiлi-   академиясының              академиясы
гiн арттыру  филиалдарында
оқытылатын тыңдау-
шылардың ортажыл-
дық саны - 70.
Мемлекеттiк қызмет-
шілердiң білiкті-
лігiн жоғарылату
курстарын жүргiзу.
Біліктілiгiн жоға-
рылату курстарынан
өтушi мемлекеттiк
қызметшілердiң
ортажылдық саны -
3000.
Активтердi (сервер-
лер - 7 дана, жұмыс
станциялары - 186
дана, телекоммуни-
кациялық және жүйе-
лiк құрылғылар,
ұйымдастыру техни-
касы) және мате-
риалды емес актив-
тердi сатып алу.
____________________________________________________________________

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: Обеспечение Республики Казахстан высокопрофессиональными кадрами государственных служащих, повышение профессионального уровня кадров государственной службы и развитие международного сотрудничества в области обучения государственных служащих, а также повышение профессионального уровня и квалификации сотрудников Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы, включая аппараты территориальных органов на регулярной основе.
5. Задачи бюджетной программы: Повышение квалификации государственных служащих и переподготовка кадров в соответствии с современными требованиями, проведение научных исследований в области государственной службы и кадровой политики государственного и местного управления, координация деятельности и обеспечение методического руководства учебных заведений Республики Казахстан и региональных центров в областях, осуществляющих подготовку специалистов для государственной службы, подготовку и повышение квалификации государственных служащих.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
__________________________________________________________________________
N  |Код  |Код  |Наименова-|Мероприятия по реализации|Сроки  |Ответст-
п/п|прог-|под- |ние прог- |программы (подпрограмм)  |реали- |венные
|раммы|прог-|раммы     |                         |зации  |испол-
|     |раммы|(подпрог- |                         |       |нители
|     |     |раммы)    |                         |       |
--------------------------------------------------------------------------
1  |  2  |  3  |     4    |             5           |   6   |   7
--------------------------------------------------------------------------
1   004        Подготовка,  Проведение учебных ме-    В те-  Академия
переподго-   роприятий в соответствии  чение  государствен-
товка и по-  с утвержденным учебным    2005   ной службы
вышение      планом. Среднегодовое     года   при
квалифика-   количество государст-            Президенте
ции госу-    венных слушателей, обу-          Республики
дарствен-    чающихся в Академии              Казахстан
ных          государственной службы
служащих     при Президенте Респуб-
лики Казахстан составляет
70 человек. Проведение
курсов повышения квали-
фикации государственных
служащих. Среднегодовое
количество государственных
служащих, проходящих
курсы повышения
квалификации - 3000
человек.
Приобретение активов
(сервера - 7 штук, рабочие
станции - 186 штук, теле-
коммуникационное и сете-
вое оборудование, орг-
техника) и нематериаль-
ных активов.
__________________________________________________________________________

7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетін нәтижелер: Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк қызмет iстерi жөнiндегі агенттiгiне жүктелген iстердi уақтылы және сапалы орындау, материалды-техникалық базасын нығайту, Агенттiктiң қызметшiлерiнiң, аумақтық қызметшiлерiн қоса біліктілігін жоғарылату жоспарын орындап, тиiстi сертификаттар беру.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2004 жылғы 22 желтоқсандағы
N 1354 қаулысына
381-ҚОСЫМША
608 - Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк қызмет iстерi агенттiгі
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшісi
2005 жылға арналған
"Астана қаласының бюджетiне мемлекеттiк органдардың
және мемлекеттiк мекемелердiң қызметкерлерiне
тұрғын үй салуға және сатып алуда үлестiк
қатысуға берiлетiн нысаналы даму трансферттерi"
деген 005 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 616472 мың теңге (алты жүз он алты миллион төрт жүз жетпiс екі мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 23 шiлдедегi "Мемлекеттiк қызмет туралы" Заңының  24-бабының  1-тармағы, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004-2007 жылдарға арналған іс-шараларын жүзеге асыру бағдарламасының 7.1.7 мен 7.1.8-тармағы, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 5 қыркүйегiндегi N 903  қаулысымен  бекiтiлген, Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 2 желтоқсандағы "2005 жылға арналған республикалық бюджетi туралы"  Заңы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Мемлекеттiк органдардың және мемлекеттiк мекемелердiң қызметкерлерiн тұрғын үймен қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Мемлекеттiк қызметшiлер мен мемлекеттiк мекемелердiң қызметкерлерi үшiн тұрғын үй салу және сатып алуға қатысу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
N |Бағ-|Кiшi |   Кіші    |   Бағдарламаны   | Іске  |   Жауапты
Рет|дар-|бағ- |бағдарлама-|    іске асыру    | асыру | орындаушылар
са-|лама|дар- |  лардың   |    жөніндегі     |мерзімі|
ны |коды|лама |  атауы    |    іс-шаралар    |       |
|    |коды |           |                  |       |
____________________________________________________________________

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: Повышения квалификации государственных служащих государственных органов, в результате совершенствования системы обучения и повышения квалификации, повышается эффективность работы государственного аппарата, профессионализм и компетентность государственных служащих. Мероприятия позволяют поднять обучение на новый качественный уровень в соответствии с реальными потребностями государственных органов и квалификационными требованиями к разным категориям должностей.
Выполнение плана повышения квалификации работников Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы, включая сотрудников территориальных органов с выдачей соответствующих сертификатов.
ПРИЛОЖЕНИЕ 381
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 22 декабря 2004 года N 1354
608 - Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
005 "Целевые трансферты на развитие бюджету города Астаны на долевое
участие в строительстве и приобретение жилья для работников
государственных органов и государственных учреждений"
на 2005 год
1. Стоимость: 616472 тысячи тенге (шестьсот шестнадцать миллионов четыреста семьдесят две тысячи тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Пункт 1  статьи 24  Закона Республики Казахстан от 23 июля 1999 года "О государственной службе"; пункты 7.1.7 и 7.1.8. Плана мероприятий по реализации Программы Правительства Республики Казахстан на 2003-2006 годы, утвержденного  постановлением  Правительства Республики Казахстан от 5 сентября 2003 года N 903;  Закон  Республики Казахстан от 2 декабря 2004 года "О республиканском бюджете на 2005 год".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: Обеспечение жильем работников государственных органов и государственных учреждений.
5. Задачи бюджетной программы: Участие в строительстве и приобретение жилья для государственных служащих и работников государственных учреждений.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
__________________________________________________________________________
N  |Код  |Код  |Наименование|Мероприятия по реализации|Сроки   |Ответст-
п/п|прог-|под- |программы   |программы (подпрограмм)  |реали-  |венные
|раммы|прог-|(подпрогра- |                         |зации   |испол-
|     |раммы| раммы)     |                         |        |нители
|     |     |            |                         |        |
--------------------------------------------------------------------------

1 |  2 |  3  |     4     |         5        |   6   |      7
____________________________________________________________________
1   005       Астана       Қазақстан Респуб-   2005   Қазақстан
қаласының    ликасы Үкiметi      жыл    Республикасы
бюджетiне    шешiмiнiң негiзін-  аралы- мемлекеттік
мемлекет-    де мемлекеттiк      ғында  қызмет істері
тiк орган-   органдардың қызмет-        жөніндегі
дардың және  керлерi және мемле-        агенттігі
мемлекет-    кеттік мекемелердiң
тiк меке-    қызметкерлерi үшiн
мелердiң     тұрғын үй салу және
қызмет-      сатып алу үлесiне
керлерiне    қатысуындағы Астана
тұрғын үй    қаласының бюджетіне
салуға       мақсатты трансферт-
және caтып   терiн аудару.
алуда
үлестiк
қатысуға
берілетін
нысаналы
даму тран-
сферттерi
____________________________________________________________________
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер: Орталық органдардың мемлекеттік қызметшілерін және мемлекеттік мекемелердің қызметкерлерін тұрғын үймен салу және сатып алу жолымен қамтамасыз ету.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2004 жылғы 22 желтоқсандағы
N 1354 қаулысына
382-ҚОСЫМША
Ескерту. 382-қосымшаға өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2005.05.25. N  509  қаулысымен.
608 - Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк қызмет iстерi агенттiгі
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшісi
2005 жылға арналған
"Мемлекеттiк қызметшiлердiң шетелдерде бiлiктiлiгiн арттыру"
деген 006 республикалық бюджеттік бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 231161 мың теңге (екi жүз отыз бiр миллион бiр жүз алпыс бiр мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: 2004 жылғы 24 сәуiрдегi Қазақстан Республикасының бюджеттiк  кодексi ; Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 23 шiлдедегi "Мемлекеттiк қызмет туралы"  Заңы ;
Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2000 жылғы 10 наурыздағы "Мемлекеттiк қызметтi өту туралы Ереженi бекiту жайлы" N 357  Жарлығы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасын жоғарғы деңгейлi мемлекеттiк қызметшiлермен қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Шет елде арнайы бағдарламалар бойынша алдыңғы қатарлы халықаралық тәжiрибелердi жинақтау және қосымша кәсiптiк бiлiм алу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегі iс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
N |Бағ-|Кiшi |   Кіші    |   Бағдарламаны   | Іске  |   Жауапты
Рет|дар-|бағ- |бағдарлама-|    іске асыру    | асыру | орындаушылар
са-|лама|дар- |  лардың   |    жөніндегі     |мерзімі|
ны |коды|лама |  атауы    |    іс-шаралар    |       |
|    |коды |           |                  |       |
____________________________________________________________________

1  |  2  |  3  |     4      |             5           |      6 |   7
--------------------------------------------------------------------------
1   005        Целевые транс-  Перечисление целевых     В те-   Агентство
ферты на раз-   трансфертов бюджету      чение   Республики
витие бюджету   города Астаны на доле-   2005    Казахстан
города Астаны   вое участие в строи-     года    по делам
на долевое      тельстве и приобрете-            государст-
участие в       нии жилья для работни-           венной
строительстве   ков государственных              службы
и приобрете-    органов и государствен-
ние жилья для   ных учреждений, на ос-
работников      новании решения Прави-
государствен-   тельства Республики
ных органов и   Казахстан
государствен-
ных учрежде-
ний
__________________________________________________________________________
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: Обеспечение жильем работников государственных органов и государственных учреждений, путем строительства и приобретения жилья.
ПРИЛОЖЕНИЕ 382
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 22 декабря 2004 года N 1354
608 - Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы   006
"Повышение квалификации государственных служащих за рубежом"
на 2005 год
1. Стоимость: 231161 тысяча тенге (двести тридцать один миллион сто шестьдесят одна тысяча тенге).  <*>
Сноска. Пункт 1 - в редакции постановления Правительства РК от 25 мая 2005 г.  N 509 .
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:  Бюджетный кодекс  Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года;  Закон  Республики Казахстан от 23 июля 1999 года "О государственной службе";  Указ  Президента Республики Казахстан от 10 марта 2000 года N 357 "Об утверждении Положения о порядке прохождения государственной службы".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение Республики Казахстан высокопрофессиональными кадрами государственных служащих.
5. Задачи бюджетной программы: изучение передового международного опыта и получение дополнительных профессиональных знаний по специальным образовательным программам за рубежом.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
__________________________________________________________________________
N  |Код  |Код  |Наименование|Мероприятия по реализации|Сроки   |Ответст-
п/п|прог-|под- |программы   |программы (подпрограмм)  |реали-  |венные
|раммы|прог-|(подпрогра- |                         |зации   |испол-
|     |раммы| раммы)     |                         |        |нители
|     |     |            |                         |        |
--------------------------------------------------------------------------

1 |  2 |  3  |     4     |         5        |   6   |      7
____________________________________________________________________
1   006       Мемлекеттiк  114 мемлекеттік     2005   Қазақстан
қызметшi-    қызметшiлердi       жыл    Республикасы-
лердiң       жетекшi шетелдiк    ара-   ның мемлекет-
шетелдерде   білiм беру орталық- лығын- тік қызмет
бiлiктiлi-   тарында оқыту.      да     істері жөнін-
гiн арттыру  Экономика, құқық,          дегі агенттігі
мемлекеттiк басқа-
ру, сондай-ақ
басқару органдар-
дың қызметiн
ұйымдастырудың
еуропалық тәжiрибе-
сiмен және мемле-
кеттiк қызмет
көрсету әдiстерiмен
таныстыру.
____________________________________________________________________
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетін нәтижелер: Шет елде мемлекеттiк қызметшiлердiң бiлiктiлiгiн арттыру озат ақпараттық технологиялар мен басқарудың инновациялық әдiстерiн енгiзудi қамтамасыз етедi және Қазақстанда кәсiптiк мемлекеттiк қызметiне түсiмдiк дамуға жаңа импульс беруi тиiс.

1  |  2  |  3  |     4      |             5           |      6 |   7
--------------------------------------------------------------------------
1    006       Повышение      Обучение 114 государст-   В те-   Агентство
квалификации   венных служащих в веду-  чение   Республики
государствен-  щих зарубежных образо-   2005    Казахстан
ных служащих   вательных центрах. Рас-  года    по делам
за рубежом     ширение знаний в области         государст-
экономики, права, госу-          венной
дарственного админист-           службы
рирования, а также
ознакомление с европей-
ским опытом организации
деятельности органов
управления и методами
предоставления государ-
ственных услуг.
__________________________________________________________________________ <*>
Сноска. В пункт 6 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 25 мая 2005 г.  N 509 .
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: Повышение квалификации государственных служащих за рубежом позволит внедрить передовые информационные технологии и инновационные методы управления и должно дать новый импульс поступательному развитию профессиональной государственной службы в Казахстане.