2008 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы (Қазақстан Республикасының Премьер-Министрi Кеңсесi)
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 12 желтоқсандағы N 1224 Қаулысы (үзінді)
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуiрдегi Бюджет кодексiне сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Мыналардың:
8 , 9 , 10, 11, 12-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасының Премьер-Министрi Кеңсесiнiң 2008 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламаларының паспорттары бекiтiлсiн.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2007 жылғы 12 желтоқсандағы
N 1224 қаулысына
8-ҚОСЫМША
104 - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Кеңсесi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшісi
2008 жылға арналған
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң қызметiн қамтамасыз
ету" деген 001 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны : 1584804 мың теңге (бір миллиард бес жүз сексен төрт миллион сексен төрт мың теңге).
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2008.11.12.  N 581д Қаулысымен.
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi : "Мемлекеттік қызмет туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 23 шілдедегі Заңы ; "Әкімшілік реформаны одан әрі жүргізу жөніндегі кейбір шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 29 наурыздағы N 304 Жарлығы ; "Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі Кеңсесінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 11 қыркүйектегі N 993 қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi : республикалық бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты : Премьер-Министрдің Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қызметiне басшылық жасау жөнiндегi қызметiн қамтамасыз етудi ұйымдастыру.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi : Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі мен Үкіметінің қызметін ақпараттық-талдамалық, құқықтық, хаттамалық, құжаттамалық, материалдық-техникалық және өзге де қамтамасыз ету;
өздерінің лауазымдық міндеттерін тиімді орындау және кәсіби шеберлігін жетілдіру үшін қойылатын біліктілік талаптарына сәйкес кәсіптік қызмет саласындағы білім беру бағдарламалары бойынша теориялық және практикалық білімді, дағды мен машықты жаңарту.
6. Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары :
N р/с
Бағ-
дар-
лама
коды
Кіші
бағ-
дар-
лама
коды
Бағдар-
ламаның
(кіші бағдар-
ламаның)
атауы
Бағдарламаны іске
асыру жөніндегі
іс-шаралар
Іске
асыру
мерзімі
Жауапты
орындау-
шылар
1
2
3
4
5
6
7
1
001
Қазақс-
тан
Респуб-
ликасы
Премьер-
Минист-
рінің
қызметін
қамта-
масыз
ету
2
001
Орталық
органның
аппараты
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрі
Кеңсесінің аппаратын
ұстау.
Жыл бойы
"Қазақ-
стан
Респу-
бликасы
Премьер-
Минист-
рінің
Кеңсесі"
мемлекет-
тік
мекемесі
(ММ)
3

Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2008 год (Канцелярия Премьер-Министра Республики Казахстан)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2007 года N 1224 (Выписка)
В соответствии с Бюджетным Кодексом Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить паспорта республиканских бюджетных программ на 2008 год:
Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан согласно приложениям 8 , 9, 10,   11, 12.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
ПРИЛОЖЕНИЕ 8
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 декабря 2007 года N 1224
104 - Канцелярия Премьер-Министра Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
001 "Обеспечение деятельности Премьер-Министра
Республики Казахстан"
на 2008 год
1. Стоимость: 1584804 тысячи тенге (один миллиард пятьсот восемьдесят четыре миллиона восемьсот четыре тысячи тенге).
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления Правительства РК от 12.11.2008 N 581д .
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 23 июля 1999 года "О государственной службе"; Указ Президента Республики Казахстан от 29 марта 2007 года N 304 "О некоторых мерах по дальнейшему проведению административной реформы"; постановление Правительства Республики Казахстан от 11 сентября 2002 года N 993 "Вопросы Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета
4. Цель бюджетной программы: организация обеспечения деятельности Премьер-Министра по руководству деятельностью Правительства Республики Казахстан.
5. Задачи бюджетной программы: информационно-аналитическое, правовое, протокольное, документационное, материально-техническое и иное обеспечение деятельности Премьер-Министра и Правительства Республики Казахстан; обновление теоретических и практических знаний, умений и навыков по образовательным программам в сфере профессиональной деятельности в соответствии с предъявляемыми квалификационными требованиями для эффективного выполнения своих должностных обязанностей и совершенствования профессионального мастерства.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N п/п
Код про-
грам-
мы
Код под-
про-
грам-
мы
Наимено-
вание программы
(под-
программы)
Мероприятия по реализации
программы (подпрограмм)
Сроки реали-
зации
Ответст-
венные испол-
нители
1
2
3
4
5
6
7
1
001
Обеспе-
чение дея-
тельности
Премьер-
Министра
Республики
Казахстан
2
001
Аппарат
централь-
ного
органа
Содержание
аппарата
Канцелярии
Премьер-Министра
Республики
Казахстан
В те-
чение
года
Государ-
ственное
учреждение
(ГУ)
"Канцелярия
Премьер-
Министра
Республики
Казахстан"
3

007
Мемле-
кеттік
қызмет-
шілердің
білік-
тілігін
арттыру
Мемлекеттік
қызметшілердің
біліктілігін мынадай
үш бағыт бойынша
арттыру жөніндегі
қызметтерді сатып алу:
- әлеуметті-экономика-
лық саясат;
- мемлекеттік құқықтық
саясат;
- мемлекеттік басқару.
Мемлекеттік тілді
оқыту.
Ағылшын тілін оқыту.
Жыл
бойы
"Қазақ-
стан
Респу-
бликасы
Премьер-
Минист-
рінің
Кеңсесі"
ММ
4
009
Мемле-
кеттік
орган-
дарды
матери-
алдық
техни-
калық
жарақ-
тандыру
Қызметті материалдық
техникалық
жарақтандыру.
Жыл
бойы
"Қазақ-
стан
Респу-
бликасы
Премьер-
Минист-
рінің
Кеңсесі"
ММ
5
017
Ақпарат-
тық
жүйелер-
дің
жұмыс
істеуін
қамтама-
сыз ету
және
мемле-
кеттік
орган-
дарды
ақпарат-
тық-тех-
никалық
қамтама-
сыз ету
Шығыс материалдарын,
есептеу техникасы мен
лицензиялық бағдарла-
малық өнімдерді сатып
алу. Бағдарламалық қамтамасыз етуді сүйемелдеу және қолдау
Жыл бойы
"Қазақ-
стан
Респу-
бликасы
Премьер-
Минист-
рінің
Кеңсесі"
ММ
Ескерту. 6-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2008.11.12. N 581д Қаулысымен.
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер : Тiкелей нәтиже:
Премьер-Министрдің Қазақстан Республикасы Үкiметiнің қызметiне басшылық жасау жөнiндегi қызметiн қамтамасыз ету.
Кәсiптiк деңгейiн арттыру - 10 адам;
Мемлекеттiк тiлдi оқыту - 48 адам;
Ағылшын тiлiн оқыту - 24 адам.
Түпкi нәтижесі:
Мемлекеттiк атқарушы органдардың жүргізілетін мемлекеттік саясатты iске асыруға бағытталған тиiмдi қызметi.
Қаржы-экономикалық нәтиже:
Республикалық бюджет қаражатының жұмсалуын оңтайландыру және оның тиiмдiлiгi;
Бiр мемлекеттік қызметшiнің бiлiктiлiгiн арттыруға арналған орташа шығындар - 60,0 мың теңге;
Бiр мемлекеттiк қызметшіге мемлекеттiк тілдi оқытуға арналған орташа шығындар - 36,0 мың теңге;
Бiр мемлекеттiк қызметшiге ағылшын тiлiн оқытуға арналған орташа шығындар - 21,0 мың теңге.
Уақтылығы:
Бiр жыл iшiнде жоспарланған iс-шаралар мен қойылған мiндеттердi уақтылы орындау.
Сапасы:
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнің Кеңсесiне жүктелген мақсаттар мен мiндеттерге қол жеткiзу үшiн белгiленген мерзiмдi ескере отырып, iс-шараларды сапалы орындау;
Қазiргi заманғы экономикалық жағдайларға сәйкес кәсiби мемлекеттiк қызмет талаптарына сай мемлекеттiк қызметшiлердің кәсiби деңгейiн арттыру;
бiлiктiлiгiн арттыру курстарынан өткеннен кейiн жоғары тұрған лауазымдарға тағайындалуы мүмкiн мемлекеттiк қызметшiлердің үлесi 20%;
мемлекеттiк тiлдi оқыту курстарынан өткеннен кейiн мемлекеттiк тiлдi iс жүргiзуге көшетiн мемлекеттiк қызметшiлердің үлесi 30%;
ағылшын тiлiн оқыту курстарынан өткеннен кейiн ағылшын тiлiндегi құжаттармен жұмыс iстейтiн мемлекеттік қызметшiлердің үлесi 30%.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2007 жылғы 12 желтоқсандағы
N 1224 қаулысына
9-ҚОСЫМША
104 - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Кеңсесi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшісi
2008 жылға арналған
"Мемлекеттік органдарда ақпараттық қауіпсіздікті ұйымдастыру және қамтамасыз ету" деген 002 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ

007
Повышение
квалифи-
кации
государ-
ственных
служащих
Приобретение
услуг по
повышению
квалификации
государственных
служащих по трем
направлениям:
- социально-
экономическая
политика;
- государствен-
ная правовая
политика;
- государствен-
ное управление.
Обучение государ-
ственному языку.
Обучение английс-
кому языку.
В те-
чение
года
ГУ "Канце-
лярия
Премьер-
Министра
Республики
Казахстан"
4
009
Мате-
риально-
техничес-
кое
оснащение
государст-
венных
органов
Материально-
техническое
оснащение
деятельности.
В те-
чение
года
ГУ "Канце-
лярия
Премьер-
Министра
Республики
Казахстан"
5
017
Обес-
печение
функцио-
нирования
информа-
ционных
систем и
информа-
ционно-
техни-
ческое
обеспе-
чение
государ-
ственных
органов
Приобретение расходных материалов, вычислительной техники и
лицензионных
программных продуктов.
Сопровождение и поддержка программного обеспечения.
В те-
чение
года
ГУ "Канце-
лярия
Премьер-
Министра
Республики
Казахстан"
Сноска. Пункт 6 с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 12.11.2008 N 581д .
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы:
Прямой результат:
Обеспечение деятельности Премьер-Министра по руководству деятельностью Правительства Республики Казахстан.
Повышение профессионального уровня - 10 человек.
Обучение государственному языку - 48 человек.
Обучение английскому языку - 24 человека.
Конечный результат:
Эффективная деятельность государственных исполнительных органов, направленная на реализацию проводимой государственной политики.
Финансово-экономический результат:
Оптимизация и эффективность расходования средств республиканского бюджета.
Средние затраты на повышение квалификации одного государственного служащего - 60,0 тыс. тенге.
Средние затраты на обучение государственному языку одного государственного служащего - 36,0 тыс. тенге.
Средние затраты на обучение английскому языку одного государственного служащего - 21,0 тыс. тенге.
Своевременность:
Своевременное выполнение в течение года запланированных мероприятий и поставленных задач.
Качество:
Качественное выполнение мероприятий с учетом установленных сроков для достижения цели и задач возложенных на Канцелярию Премьер-Министра Республики Казахстан.
Повышение профессионального уровня государственных служащих согласно требованиям профессиональной государственной службы, в соответствии с современными экономическими условиями;
20 % доля государственных служащих, которые могут быть назначены на вышестоящие должности после прохождения курсов повышения квалификации;
30 % доля государственных служащих, которые перейдут на делопроизводство на государственном языке после прохождения курсов обучения государственному языку;
30 % доля государственных служащих, которые будут работать с документами на английском языке после прохождения курсов обучения английскому языку.
ПРИЛОЖЕНИЕ 9
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 декабря 2007 года N 1224
104 - Канцелярия Премьер-Министра Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
002 "Организация и обеспечение информационной безопасности
в государственных органах"
на 2008 год

1. Құны : 91600 мың теңге (тоқсан бір миллион алты жүз мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi : "Құпиялылық режимін қамтамасыз ету жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 14 наурыздағы N 390-16 қаулысы; "Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі Кеңсесінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 11 қыркүйектегі N 993 қаулысы ; "Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі Кеңсесінің "Ақпараттық қауіпсіздік саласында мамандар даярлау және олардың біліктілігін арттыру орталығы" мемлекеттік мекемесін құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 8 мамырдағы N 435 қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi : республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты : мемлекеттiк органдар мен мекемелерде ақпаратты техникалық қорғау және бiлiктi кадрларды даярлау арқылы ақпараттық қауiпсiздiктi қамтамасыз ету.
5. Бюджеттік бағдарламаның міндеттері : мемлекеттік органдарды ақпаратты техникалық қорғау құралдарымен қамтамасыз ету арқылы ақпараттың жария болу техникалық арналарының санын барынша азайту;
мемлекеттік органдар мен мекемелерде ақпараттық қауіпсіздік саласындағы даярланған білікті мамандардың санын ұлғайту.
6. Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары :
N р/с
Бағ-
дар-
лама
коды
Кіші
бағ-
дар-
лама
коды
Бағдар-
ламаның
(кіші бағдар-
ламаның)
атауы
Бағдарламаны іске
асыру жөніндегі
іс-шаралар
Іске
асыру
мерзімі
Жауапты
орындау-
шылар
1
2
3
4
5
6
7
1
002
Мемле-
кеттік
орган-
дарда
ақпарат-
тық
қауіп-
сіздікті
ұйымдас-
тыру
және
қамтама-
сыз ету
2
100
Мемле-
кеттік
орган-
дарда
ақпарат-
ты тех-
никалық
қорғауды
ұйымдас-
тыру
жөнінде-
гі
орталық
1) Ақпараттық
техникалық қорғау
орталығы ММ аппаратын
ұстау.
2) Мыналарды сатып
алу және орнату:
- қорғалған
орындаудағы
сертификатталған
автоматталған жұмыс
орындарын;
- мемлекеттік
органдарды
жарақтандыру үшін
мынадай ақпаратты
қорғаудың
сертификатталған
техникалық құралдары.
Жыл
бойы
"Ақпарат-
тық
техника-
лық қор-
ғау орта-
лығы"
мемлекет-
тік
мекемесі
3
101
Ақпарат
қауіп-
сіздігі
саласын-
да
маман-
дарды
даярлау
және
білік-
тілігін
арттыру
орталығы
1) "Ақпараттық
қауіпсіздік саласында
мамандар даярлау және
олардың біліктілігін
арттыру орталығы" ММ
аппаратын ұстау.
2) Ақпараттық
қауіпсіздік саласында
жұмыс істейтін
мамандардың
біліктілігін арттыру.
3) Ақпараттық
қауіпсіздікті
қамтамасыз ету
саласында жұмыс
істейтін мемлекеттік
қызметшілерді
Қазақстанның
мамандандырылған
орталықтарында оқыту.
Жыл
бойы
"Ақпарат-
тық
қауіпсіз-
дік
саласында
мамандар
даярлау
және
олардың
білікті-
лігін
арттыру
орталығы"
мемлекет-
тік
мекемесі

1. Стоимость: 91600 тысяч тенге (девяносто один миллион шестьсот тысяч тенге)
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 марта 2000 года N 390-16 "Об утверждении Инструкции по обеспечению режима секретности"; постановление Правительства Республики Казахстан от 11 сентября 2002 года N 993 "Вопросы Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 8 мая 2003 года N 435 "О создании государственного учреждения "Центр подготовки и повышения квалификации специалистов в области информационной безопасности" Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета
4. Цель бюджетной программы: обеспечение информационной безопасности в государственных органах и учреждениях посредством технической защиты информации и подготовки квалифицированных кадров.
5. Задачи бюджетной программы: минимизация количества технических каналов утечки информации посредством обеспечения государственных органов техническими средствами защиты информации; увеличение количества подготовленных квалифицированных специалистов в области информационной безопасности в государственных органах и учреждениях.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N
п/п
Код
про-
грам-
мы
Код
под-
про-
граммы
Наименование
программы
(под-
программы)
Мероприятия по
реализации
программы
(подпрограмм)
Сроки
реали-
зации
Ответ-
ствен-
ные
испол-
нители
1
2
3
4
5
6
7
1
002
Организация
и обеспе-
чение инфор-
мационной безопасности в государст-
венных органах
2
100
Центр по
организации
технической
защиты инфор-
мации в госу-
дарственных
органах
1) Содержание
аппарата ГУ
"Центр техничес-
кой защиты
информации".
2) Приобретение и
установка:
- сертифицирован-
ных автоматизиро-
ванных рабочих
мест в защищенном
исполнении;
- сертифицирован-
ных технических
средств защиты
информации для
оснащения
государственных
органов.
В течение года
Госу-
дарст-
венное
учреж-
дение
"Центр
техни-
ческой
защиты
инфор-
мации"
3
101
Центр
подготовки и
повышения
квалификации
специалистов
в области
информацион-
ной безопас-
ности
1) Содержание
аппарата ГУ
"Центр подготовки
и повышения ква-
лификации специа-
листов в области
информационной
безопасности".
2) Повышение
квалификации спе-
циалистов в сфере
информационной
безопасности.
3) Обучение
государственных
служащих, занятых
в сфере обеспече-
ния информацион-
ной безопасности,
в специализиро-
ванных центрах
Казахстана.
В
течение
года
Госу-
дарст-
венное
учреж-
дение
"Центр
подго-
товки и
повыше-
ния
квали-
фикации
специа-
листов в
области
информа-
ционной
безопас-
ности"

7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер : Тікелей нәтиже:
Мемлекеттік органдарды ақпаратты техникалық қорғау құралдарымен қамтамасыз ету арқылы ақпараттың жария болу техникалық арналарының санын барынша азайту;
Мемлекеттік органдар мен мекемелерде ақпараттық қауіпсіздік саласындағы даярланған білікті мамандардың санын ұлғайту.
Түпкі нәтиже: Мемлекеттiк органдарда ақпараттық қауiпсiздiктi қамтамасыз ету.
Қаржы-экономикалық нәтиже: Республикалық бюджет қаражатының жұмсалуын оңтайландыру және оның тиiмдiлiгi.
Уақтылығы: Мемлекеттік органдарда ақпараттың жария болу техникалық арналарын уақтылы анықтау және оларды жою, сондай-ақ ақпараттық қауiпсiздiк саласындағы мамандардың кәсiби деңгейiн арттыру.
Сапасы: Мемлекеттiк органдарда ақпараттың жария болуын ескерту.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2007 жылғы 12 желтоқсандағы
N 1224 қаулысына
10-ҚОСЫМША
104 - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Кеңсесi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшісi
2008 жылға арналған
"Мемлекеттік мекемелердi фельдъегерлiк байланыспен қамтамасыз ету" деген 003 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны : 414154 мың теңге (төрт жүз он төрт миллион бір жүз елу төрт мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi : "Қазақстан Республикасының iшкi iстер органдары туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 21 желтоқсандағы Заңы ; "Байланыс туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 5 шiлдедегi Заңы ; "Қазақстан Республикасының Премьер-Министрi Кеңсесiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 11 қыркүйектегi N 993 қаулысы ; "Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк фельдъегерлiк қызметi туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2004 жылғы 7 қазандағы N 1042қбү қаулысы;
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi : республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты : мемлекеттiк құпиялардың қорғалуын сақтай отырып, мемлекеттiк органдар мен мемлекеттiк мекемелердi үкiметтiк курьерлiк байланыспен қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi : арнайы жөнелтiмдердi жедел жеткiзудi қамтамасыз ету.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары :
N р/с
Бағ-
дар-
лама
коды
Кіші
бағ-
дар-
лама
коды
Бағдар-
ламаның
(кіші бағдар-
ламаның)
атауы
Бағдарламаны іске
асыру жөніндегі
іс-шаралар
Іске
асыру
мерзімі
Жауапты
орындау-
шылар
1
2
3
4
5
6
7
1
003
Мемле-
кеттік
мекеме-
лерді
фельдъе-
герлік
байла-
ныспен
қамта-
масыз
ету
1) Мемлекеттік
фельдъегерлік
байланысты ұстау.
2) Мыналарды:
арнайы автокөлік,
кеңсе жиһазын,
тұрмыстық және
ұйымдастыру
техникасын,
лицензиялық
бағдарламалық
қамтамасыз етуді,
радиостанцияларға
арналған
аккумуляторларды,
спорт мүкәммалын және
өзге де тауарларды
сатып алу.

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы:
Прямой результат:
Минимизация количества технических каналов утечки информации посредством обеспечения государственных органов техническими средствами защиты информации.
Увеличение количества подготовленных квалифицированных специалистов в области информационной безопасности в государственных органах и учреждениях.
Конечный результат:
Обеспечение информационной безопасности в государственных органах.
Финансово-экономический результат:
Оптимизация и эффективность расходования средств республиканского бюджета.
Своевременность:
Своевременное выявление технических каналов утечки информации в государственных органах и их устранение, а также повышение профессионального уровня специалистов в области информационной безопасности.
Качество:
Предупреждение утечки информации в государственных органах.
ПРИЛОЖЕНИЕ 10
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 декабря 2007 года N 1224
104 - Канцелярия Премьер-Министра Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
003 "Обеспечение фельдъегерской связью
государственных учреждений"
на 2008 год
1. Стоимость: 414154 тысячи тенге (четыреста четырнадцать миллионов сто пятьдесят четыре тысячи тенге)
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 21 декабря 1995 года "Об органах внутренних дел Республики Казахстан"; Закон Республики Казахстан от 5 июля 2004 года "О связи"; постановление Правительства Республики Казахстан от 11 сентября 2002 года N 993 "Вопросы Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 7 октября 2004 года N 1042 дсп "Об утверждении Положения о Государственной фельдъегерской службе Республики Казахстан";
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета
4. Цель бюджетной программы: обеспечение правительственной курьерской связью государственных органов и государственных учреждений с соблюдением защиты государственных секретов.
5. Задачи бюджетной программы: обеспечение оперативной доставки специальных отправлений.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N п/п
Код про-
грам-
мы
Код под-
про-
граммы
Наименование программы (под-
программы)
Мероприятия по реализации программы (подпрограмм)
Сроки реали-
зации
Ответ-
ствен-
ные испол-
нители
1
2
3
4
5
6
7
1
003
Обеспечение
фельдъегерс-
кой связью
государствен-
ных учрежде-
ний
1) Содержание
Государственной
фельдъегерской
службы.
2) Приобретение:
спецавтотранспор-
та, офисной
мебели, бытовой
и оргтехники,
лицензионного
программного
обеспечения,
аккумуляторов для
радиостанций,
спортивного
инвентаря и
прочих товаров.

3) Әкімшілік ғимаратқа
ағымдағы жөндеу
жүргізу.
4) Күзет-өрт дабылын,
автоматты металл және
сырғымалы есіктерді
монтаждау.
5) Электр кәбілін
илектеу.
Жыл
бойы
"Қазақ-
стан
Респуб-
ликасының
мемлекет-
тік
фельдъе-
герлік
қызметі"
респуб-
ликалық
мемлекет-
тік
мекемесі
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер: Тікелей нәтиже: Арнайы жөнелтімдерді жедел жеткізуді қамтамасыз ету.
Түпкі нәтиже: Құпиялылық режимін сақтай отырып, хат-хабарлар мен жүктерді уақытылы және толық жеткізу.
Қаржы экономикалық нәтиже: Республикалық бюджет қаражатының жұмсалуын оңтайландыру және оның тиімділігі.
Уақытылығы: Хат-хабарлар мен жүктерді уақытылы жеткізу.
Сапасы: Құпиялылық режимін сақтай отырып, хат-хабарлар мен жүктерді толық көлемде жеткізу.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2007 жылғы 12 желтоқсандағы
N 1224 қаулысына
11-ҚОСЫМША
104 - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Кеңсесi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшісi
2008 жылға арналған
"Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Ұлттық Банкінің жанындағы Ұлттық талдамалық орталық" АҚ-ның жарғылық капиталын қалыптастыру және ұлғайту"
деген 019 республикалық бюджеттік бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
Ескерту. Тақырыбына өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2008.11.12. N 581д Қаулысымен.
1. Құны : 1650000 мың теңге (бір миллиард алты жүз елу миллион теңге).
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.06.13 N 581 Қаулысымен.
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi : "Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Ұлттық Банкінің жанындағы Ұлттық талдамалық орталық" акционерлік қоғамын құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 3 қыркүйектегі N 762 қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi : республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты : елдің әлеуметтік-экономикалық дамуына жәрдемдесу.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi : мемлекеттік басқарудың өзекті мәселелерін, өнімділік пен бәсекеге қабілеттілікті арттыру, қаржылық тұрақтылық, мемлекеттік органдардың реттеуші қызметінің тиімділігі мәселелерін зерделеу жөнінде институтының қызметін қамтамасыз ету.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары :
N р/с
Бағ-
дар-
лама
коды
Кіші
бағ-
дар-
лама
коды
Бағдар-
ламаның
(кіші бағдар-
ламаның)
атауы
Бағдарламаны іске
асыру жөніндегі
іс-шаралар
Іске
асыру
мерзімі
Жауапты
орындау-
шылар
1
2
3
4
5
6
7
1
019
"Қазақ-
стан
Респуб-
ликасы-
ның
Үкіметі
мен
Ұлттық
Банкінің
жанын-
дағы
Ұлттық
талдама-
лық
орталық"
АҚ-ның
жарғылық
капита-
лын
қалып-
тастыру
және
ұлғайту
Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Ұлттық Банкінің жанындағы Ұлттық талдамалық орталық АҚ-ның жарғылық капиталын қалыптастыру және ұлғайту.
Қаңтар-
желтоқ-
сан
Қазақстан
Респуб-
ликасы
Премьер-
Минист-
рінің
Кеңсесі,
"Қазақс-
тан
Респуб-
ликасының
Үкіметі
мен
Ұлттық
Банкінің
жанындағы
Ұлттық
талдама-
лық"
орталық
акционер-
лік
қоғамы

3) Проведение
текущего ремонта
административного
здания.
4) Монтаж
охранно-пожарной
сигнализации,
автоматических
металлических и
откатных дверей.
5) Прокладка
электрического
кабеля.
В
течение
года
Рес-
публи-
канское
госу-
дарст-
венное
учреж-
дение
"Госу-
дарст-
венная
фельдъ-
егер-
ская
служба
Рес-
публики
Казах-
стан"
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы:
Прямой результат:
Обеспечение оперативной доставки специальных отправлений.
Конечный результат:
Своевременная и полная доставка корреспонденции и грузов с соблюдением режима секретности.
Финансово-экономический результат:
Оптимизация и эффективность расходования средств республиканского бюджета.
Своевременность:
Своевременная доставка корреспонденции и грузов.
Качество:
Доставка корреспонденции и грузов в полном объеме с соблюдением режима секретности.
ПРИЛОЖЕНИЕ 11
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 декабря 2007 года N 1224
104 - Канцелярия Премьер-Министра Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
019 Формирование и увеличение уставного капитала АО "Национальный аналитический центр при Правительстве и Национальном банке Республики Казахстан"
на 2008 год
Сноска. Заголовок программы в редакции постановления Правительства РК от 12.11.2008 N 581д .
1. Стоимость: 1650000 тысяч тенге (один миллиард шестьсот пятьдесят миллионов тенге).
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления Правительства РК от 13.06.2008 N 581 .
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 сентября 2007 года N 762 "О создании акционерного общества "Национальный аналитический центр при Правительстве и Национальном Банке Республике Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета
4. Цель бюджетной программы: содействие социально-экономическому развитию страны.
5. Задачи бюджетной программы: обеспечение деятельности института по изучению актуальных вопросов государственного управления, повышения производительности и конкурентоспособности, вопросов финансовой стабильности, эффективности регуляторной деятельности государственных органов.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N
п/
п
Код
прог-
раммы
Код
под-
про-
гра-
ммы
Наименование
программы
(подпрограм-
мы)
Мероприятия по
реализации
программы
(подпрограмм)
Сроки
реали-
зации
Ответст-
венные исполни-
тели
1
2
3
4
5
6
7
1
019
Формирование и увеличение уставного капитала АО "Национальный аналитический центр при Правительстве и Национальном Банке Республики Казахстан".
Формирование и увеличение уставного капитала АО "Национальный аналитический центр при Правительстве и Национальном Банке Республики Казахстан".
Январь-
декабрь
Канцелярия
Премьер-
Министра
Республики
Казахстан,
акционер-
ное об-
щество
"Нацио-
нальный
аналити-
ческий
центр при
Правитель-
стве и
Националь-
ном Банке
Республики
Казахстан"

Ескерту. 6-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2008.11.12. N 581д Қаулысымен.
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер: Тікелей нәтижесі: "Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Ұлттық Банкінің жанынан ұлттық талдамалық орталық" АҚ-ның қызметін қамтамасыз ету.
Түпкі нәтижесі: Мемлекеттік органдардың ақпараттық-талдау функцияларын институционалдық нығайту.
Қаржы-экономикалық нәтижесі: "Қазақстан Республикасы Үкіметі мен Ұлттық Банкінің жанындағы Ұлттық талдамалық орталық" АҚ-ның жарғылық капиталын 1 650 000 мың теңге көлемінде қалыптастыру және ұлғайту.
Уақтылығы: Жоспарланған іс-шараларды белгіленген мерзімде, оның ішінде қаржыландыру жоспарына сәйкес орындау.
Сапасы: Институттың тиімді қызмет етуін қамтамасыз ету.
Ескерту. 7-тармаққа өзгерту енгізілді - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.06.13 N 581 , 2008.11.12. N 581д Қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2007 жылғы 12 желтоқсандағы
N 1224 қаулысына
12-ҚОСЫМША
104 - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Кеңсесi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшісi
2008 жылға арналған
"Мемлекеттік басқарудың көкейтесті мәселелерін зерделеу"
деген 020 республикалық бюджеттік бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
Ескерту. 12-қосымша алынып тасталды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.06.13 N 581 Қаулысымен.

Сноска. Пункт 6 с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 12.11.2008 N 581д .
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы:
Прямой результат:
Обеспечение деятельности АО "Национальный аналитический центр при Правительстве и Национальном Банке Республики Казахстан".
Конечный результат:
Институциональное укрепление информационно-аналитической функции государственных органов.
Финансово-экономический результат:
Формирование и увеличение уставного капитала АО "Национальный аналитический центр при Правительстве и Национальном Банке Республики Казахстан" в объеме 1 650 000 тысяч тенге.
Своевременность:
Выполнение запланированных мероприятий в установленные сроки, в том числе в соответствии с планом финансирования.
Качество:
Обеспечение эффективного функционирования института.
Сноска. Пункт 7 с изменениями, внесенными постановлениями Правительства РК от 13.06.2008 N 581 ; от 12.11.2008 N 581д .
ПРИЛОЖЕНИЕ 12
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 декабря 2007 года N 1224
104 - Канцелярия Премьер-Министра Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
020 "Изучение актуальных проблем государственного управления"
на 2008 год
Сноска. Приложение 12 исключено постановлением Правительства РК от 13.06.2008 N 581 .