Аудан әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылғанын тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық әкімдігінің 2010 жылғы 15 шілдедегі № 172 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 37 бабы 8 тармағына сәйкес, ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес аудан әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылғаны танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күннен бастап қолданысқа енізіледі.
Аудан әкімінің м.а. З.Молдағанапов
2010 жылғы 15 шілде № 172 аудан әкімдігінің қаулысына қосымша
Аудан әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулысыларының тізбесі
1. "Тіс протездеуге әлеуметтік көмек көрсету туралы" аудан әкімдігінің 2009 жылғы 25 қыркүйектегі № 344 Қаулысы (2009 жылдың 25 қыркүйегінде № 13-4-91 Ақжар ауданының әділет басқармасының бекітілген, 2009 жылғы 31 қазандағы № 44 "Дала Дидары");
2. "Ақжар ауданына жұмыс істеуге келген медицина саласының жас мамандарына бір жолғы төлем ұйымдастыру туралы" аудан әкімдігінің 2007 жылғы 18 шілдедегі № 243 Қаулысы (Ақжар ауданының әділет басқармасының № 13-4-91 бекітілген, 2007 жылғы 8 қыркүйектегі № 39 "Дала Дидары");
3. "Аз қамтылған отбасынан шыққан студенттерге әлеуметтік қолдау көрсету ережелерін бекіту туралы" аудан әкімдігінің 2005 жылғы 20 сәуірдегі № 269 Қаулысы (2009 жылдың 25 қыркүйегінде № 13-4-3 Ақжар ауданының әділет басқармасымен бекітілген, 2005 жылғы 7 мамырдағы № 18 "Дала Дидары").

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата района
Постановление акимата Акжарского района Северо-Казахстанской области от 15 июля 2010 года № 172
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года №148, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата района согласно приложению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
И.о. акима района З.Молдаганапов
Приложение к постановлению акимата района от 15 июля 2010 года № 172
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата района
1. Постановление акимата района № 344 от 25 сентября 2009 года "О предоставлении социальной помощи на зубопротезирование" (зарегистрировано управлением юстиции Акжарского района от 25 сентября 2009 года № 13-4-91, "Дала Дидары" от 31 октября 2009 года № 44);
2. Постановление акимата района № 243 от 18 июля 2007 года "Об учреждении выплат единовременной социальной помощи молодым специалистам, имеющим медицинское образование и прибывшим работать в Акжарский район" (зарегистрировано управлением юстиции Акжарского района № 13-4-48, "Дала Дидары" от 08 сентября 2007 года № 39);
3. Постановление акимата района № 269 от 20 апреля 2005 года "Об утверждении правил предоставления социальной поддержки студентам из малообеспеченных семей" (зарегистрировано управлением юстиции Акжарского района от 26 апреля 2005 года № 13-4-3, "Дала Дидары" от 07 мая 2005 года №18);