"Лисаков қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 13 шілдедегі № 366 "Үйде тәрбиеленетін және оқитын мүгедек балаларға әлеуметтік көмек көрсету туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 31 мамырдағы № 287 қаулысы
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 27, 43-1- баптарына сәйкес Лисаков қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Лисаков қаласы әкімдігінің "Үйде тәрбиеленетін және оқитын мүгедек балаларға әлеуметтік көмек көрсету туралы" 2010 жылғы 13 шілдедегі № 366 (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-4-169 болып тіркелген, 2010 жылғы 12 тамызда "Лисаковская новь" газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қабылданған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі В. Радченко

О признании утратившим силу постановления акимата города Лисаковска от 13 июля 2010 года № 366 "Об оказании социальной помощи детям-инвалидам, воспитывающимся и обучающимся на дому"
Постановление акимата города Лисаковска Костанайской области от 31 мая 2011 года № 287
В соответствии со статьями 27, 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" акимат города Лисаковска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Лисаковска "Об оказании социальной помощи детям – инвалидам, воспитывающимся и обучающимся на дому" от 13 июля 2010 года № 366 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-4-169 опубликовано 12 августа 2010 года в газете "Лисаковская новь").
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня принятия.
Аким города В. Радченко