"Белгілі тұрағы жоқ адамдарға арналған әлеуметтік бейімдеу орталықтарының қызметін ұйымдастыру ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2000 жылғы 25 сәуірдегі № 99-п бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2012 жылғы 25 желтоқсандағы № 498 ө-м бұйрығы.
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-1-бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Белгілі тұрағы жоқ адамдарға арналған әлеуметтік бейімдеу орталықтарының қызметін ұйымдастыру ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2000 жылғы 25 сәуірдегі № 99-п бұйрығының күші жойылды деп танылсын (Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде № 1204 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілері бюллетенінде жарияланған, 2000 жыл, № 9).
2. Әлеуметтік көмек департаменті (Н.А. Крюкова) осы бұйрықтың көшірмесін бір апта мерзімде Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне және ресми баспа басылымдарына жіберсін.
3. Осы бұйрық 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап күшіне енеді.
Министр

О признании утратившим силу приказа Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 25 апреля 2000 года № 99-п "Об утверждении Правил организации деятельности Центров социальной адаптации для лиц, не имеющих определенного места жительства"
Приказа Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 25 декабря 2012 года № 498-ө-м.
В соответствии со статьей 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 25 апреля 2000 года № 99-п "Об утверждении Правил организации деятельности Центров социальной адаптации для лиц, не имеющих определенного места жительства" (зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан за № 1204, опубликованный в Бюллетене нормативных правовых актов Республики Казахстан, 2000 год, № 9).
2. Департаменту социальной помощи (Крюкова Н. А.) в недельный срок направить копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан и официальные печатные издания.
3. Настоящий приказ вступает в силу с 1 января 2013 года.
Министр С. Абденов