"Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы" Жарқайың ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 1 сәуірдегі № А-4/73 қаулысының күшін жою туралы
Ақмола облысы Жарқайың ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 1 шілдедегі № А-7/184 қаулысы
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, Жарқайың ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы» Жарқайың ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 1 сәуірдегі № А-4/73 қаулысының күші жойылсын (Нормативтің құқытық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4115 болып тіркелді, аудандық «Жарқайың тынысы» және «Целинное знамя» газеттерінде 2014 жылдың 25 сәуірінде басылып шыққан).
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі.
Жарқайың ауданының әкімі                   А.Үйсімбаев

О признании утратившим силу постановления акимата Жаркаинского района от 01 апреля 2014 года № А-4/73 "Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности"
Постановление акимата Жаркаинского района Акмолинской области от 1 июля 2015 года № А-7/184
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», акимат Жаркаинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Жаркаинского района «Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности» от 01 апреля 2014 года № А-4/73 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 4115, опубликовано 25 апреля 2014 года в районных газетах «Жарқайың тынысы» и «Целинное знамя»).
2. Настоящее постановление вступает в силу и вводится в действие со дня подписания.
Аким Жаркаинского района                   А.Уисимбаев