Жақсы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 5С-12-2 "Жақсы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 24 сәуірдегі № 5С-4-3 "Жақсы ауданында тұратын аз қамтылған отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсету туралы ережесін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" шешімінің күші жойылған деп тану туралы
Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 9 шілдедегі № 5ВС-40-2 шешімі
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы, 1998 жылғы 24 наурыздағы «Құқықтық нормативтік актілер туралы» Заңдарына, 2011 жылғы 25 тамыздағы № 964 Қазақстан Республикасы Үкіметінің «Нормативтік құқықтық актілердің құқықтық мониторингін өткізу ережесін бекіту туралы» № 964 қаулысына сәйкес, Жақсы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жақсы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 5С-12-2 «Жақсы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 24 сәуірдегі № 5С-4-3 «Жақсы ауданында тұратын аз қамтылған отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсету туралы ережесін бекіту туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы, (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 3607 тіркелген, 2013 жылы 25 қаңтарда «Жақсы жаршысы» газетінде жарияланған) шешімнің күші жойылды деп танылсын.
2.Осы шешім қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі.
Жақсы аудандық мәслихатының
сессия төрағасы                            Б.Жанәділов
Жақсы аудандық
мәслихатының хатшысы                       Б.Жанәділов

О признании утратившим силу решения Жаксынского районного маслихата от 20 декабря 2012 года № 5С-12-2 "О внесении изменений и дополнения в решение Жаксынского районного маслихата от 24 апреля 2012 года № 5С-4-3 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам), проживающим в Жаксынском районе"
Решение Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 9 июля 2015 года № 5ВС-40-2
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», Постановлением Правительства от 25 августа 2011 года № 964 «Об утверждении Правил проведения правового мониторинга нормативных правовых актов», Жаксынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Решение Жаксынского районного маслихата от 20 декабря 2012 года № 5С-12-2 «О внесении изменений и дополнения в решение Жаксынского районного маслихата от 24 апреля 2012 года № 5С-4-3 «Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам), проживающим в Жаксынском районе», (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3607, опубликовано 25 января 2013 года в районной газете «Жаксынский вестник») признать утратившим силу.
2. Настоящее решение вступает в силу и вводится в действие со дня подписания.
Председатель сессии
районного маслихата                        Б.Джанадилов
Секретарь Жаксынского
районного маслихата                        Б.Джанадилов