Қорғалжын ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Қорғалжын ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 2 шілдедегі № 106 қаулысы
Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, «Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Аудан әкімдігінің келесі қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
1. «Аудандық коммуналдық мүлікті мүліктік жалдауға (жалға алуға) беру кезінде жалға алу төлемінің есептік мөлшерлемесін есептеу қағидасын бекіту туралы» Қорғалжын ауданы әкімдігінің 14 қараша 2014 жылғы № 196 қаулысы. ( Ақмола облысы әділет департаментінде 2014 жылдың 12 желтоқсанында № 4506 болып тіркелген).
2. «Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру,білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы» Қорғалжын ауданы әкімдігінің 11 желтоқсан 2014 жылғы №230 қаулысы. (Ақмола облысы әділет департаментінде 2015 жылдың 06 қаңтарында № 4549 болып тіркелген).
Аудан әкімі                                Қ.Рыскелдінов

О признании утратившими силу некоторых постановлении акимата Коргалжынского района
Постановление акимата Коргалжынского района Акмолинской области от 2 июля 2015 года № 106
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», акимат Коргалжынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Признать утратившими силу следующие постановления акимата района:
1. Постановление акимата Коргалжынского района от 14 ноября 2014 года № 196 «Об утверждении Правил расчета ставки арендной платы при передаче районного коммунального имущества в имущественный наем (аренду)». (Зарегестрированный в департаменте юстиции Акмолинской области 12 декабря 2014 года № 4506)
2. Постановление акимата Коргалжынского района от 11 декабря 2014 года № 230 «Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения, образования,культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности». (Зарегестрированный в департаменте юстиции Акмолинской области 06 января 2015 года № 4549)
Аким района                                К.Рыскельдинов