Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің "Ішкі істер органдарының адрестік-анықтама жұмысы жөніндегі Нұсқаулықты бекіту туралы" 1995 жылғы 10 шілдедегі № 169, "Ішкі істер органдарының адрестік-анықтама жұмысы жөніндегі Нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі Істер министрінің 1995 жылғы 10 шілдедегі N 169 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2002 жылғы 5 қарашадағы № 693, "Қазақстан Республикасының халқын құжаттандыру және тіркеудің кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2011 жылғы 28 қарашадағы № 631 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2012 жылғы 20 қарашадағы № 618 бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2015 жылғы 31 шілдедегі № 650 бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 21-1-бабы 1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Мыналардың:
1) «Ішкі істер органдарының адрестік-анықтама жұмысы жөніндегі Нұсқаулықты бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 1995 жылғы 10 шілдедегі № 169 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 101 болып тіркелген) бұйрығының;
2) «Ішкі істер органдарының адрестік-анықтама жұмысы жөніндегі Нұсқаулықты бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ішкі Істер Министрінің 1995 жылғы 10 шілдедегі N 169 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2002 жылғы 5 қарашадағы № 693 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2078 болып тіркелген) бұйрығының;
3) «Қазақстан Республикасының халқын құжаттандыру және тіркеудің кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2011 жылғы 28 қарашадағы № 631 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2012 жылғы 20 қарашадағы № 618 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8209 болып тіркелген) бұйрықтарының күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Көші-қон полициясы департаменті (С.С. Сайынов) белгіленген тәртіпте:
1) осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне жолдасын;
2) Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің интернет- ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің орынбасары полиция генерал-майоры Е.З. Тургумбаевқа және Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Көші-қон полициясы департаментіне (С.С.Сайынов) жүктелсін.

О признании утратившими силу приказов Министра внутренних дел Республики Казахстан от 10 июля 1995 года № 169 "Об утверждении Инструкции по адресно-справочной работе органов внутренних дел", от 5 ноября 2002 года № 693 "О внесении изменений и дополнений в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 10 июля 1995 года № 169 "Об утверждении Инструкции по адресно-справочной работе органов внутренних дел" и от 20 ноября 2012 года № 618 "О внесении изменений и дополнений в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан № 631 от 28 ноября 2011 года "О некоторых вопросах документирования и регистрации населения Республики Казахстан"
Приказ и.о. Министра внутренних дел Республики Казахстан от 31 июля 2015 года № 650
В соответствии с пунктом 1) статьи 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу:
1) приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 10 июля 1995 года № 169 «Об утверждении Инструкции по адресно-справочной работе органов внутренних дел»;
2) приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 5 ноября 2002 года № 693 «О внесении изменений и дополнений в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 10 июля 1995 года № 169 «Об утверждении Инструкции по адресно-справочной работе органов внутренних дел» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 9 декабря 2012 года под № 2078);
3) приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 20 ноября 2012 гола № 618 «О внесении изменений и дополнений в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан № 631 от 28 ноября 2011 года «О некоторых вопросах документирования и регистрации населения Республики Казахстан» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 24 декабря 2012 года под № 8209).
2. Департаменту миграционной полиции Министерства внутренних дел Республики Казахстан (Саинов С.С.) в установленном порядке:
1) направить копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан;
2) обеспечить размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на заместителя Министра внутренних дел Республики Казахстан генерал-майора полиции Тургумбаева Е.З. и Департамент миграционной полиции Министерства внутренних дел Республики Казахстан (Саинов С.С.).

4. Осы бұйрық қол қойған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрінің міндетін атқарушы
полиция генерал-майоры                               Р. Жақыпов

4. Настоящий приказ вводится в действие со дня подписания.
И.о. Министра внутренних дел
Республики Казахстан
генерал-майор полиции                      Р. Жакунов