Ақтөбе облысы әкімдігінің 2011 жылғы 24 маусымдағы № 199 "2011-2012 оқу жылына техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беретін оқу орындарына мамандар даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысының әкімдігінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 481 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27, 37 – баптарына сәйкес Ақтөбе облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ақтөбе облысы әкімдігінің 2011 жылғы 24 маусымдағы № 199 "2011-2012 оқу жылына техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беретін оқу орындарына мамандар даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы" қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылғы 12 шілдеде № 3373 тіркелген, 2011 жылғы 19 шілдеде "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
Ақтөбе облысының әкімі Б.Сапарбаев

О признании утратившим силу постановление акимата Актюбинской области от 24 июня 2011 года № 199 "Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2011-2012 учебный год"
Постановление акимата Актюбинской области от 31 декабря 2015 года № 481
В соответствии со статьями 27, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Признать утратившим силу постановление акимата Актюбинской области от 24 июня 2011 года № 199 "Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2011-2012 учебный год" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 12 июля 2011 года № 3373, опубликованное 19 июля 2011 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник").
Аким Актюбинской области Б.Сапарбаев