Шалқар ауданы әкімінің 2014 жылғы 29 желтоқсандағы № 17 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Шалқар ауданы әкімінің 2015 жылғы 30 маусымдағы № 16 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33, 37 баптарына сәйкес, Шалқар ауданы әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шалқар ауданы әкімінің 2014 жылғы 29 желтоқсандағы № 17 "2015 жылы әскерге шақыру учаскесіне тіркеуді ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы" шешімінің (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылы 20 қаңтарда № 4168 болып тіркелген, аудандық "Шалқар" газетінде 2015 жылы 22 қаңтарда жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Шешімнің көшірмесі Ақтөбе облысының әділет департаментіне жолдансын.
Аудан әкімінің міндетін атқарушы Е. Шотанов

О признании утратившим силу решение акима Шалкарского района № от 29 декабря 2014 года
Решение акима Шалкарского района Актюбинской области от 30 июня 2015 года № 16
В соответствии со статьями 33, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким Шалкарского района РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Шалкарского района от 29 декабря 2014 года № 17 "Об организации и обеспечении проведения приписки к призывному участку в 2015 году" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 20 января 2015 года за № 4168, опубликованное 22 января 2015 года в районной газете "Шалкар" ).
2. Копию решения направить в департамент юстиции Актюбинской области.
Исполняюшии обязанности акима района Е. Шотанов