Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің м.а. 2015 жылғы 26 қарашадағы № 593 бұйрығы
РҚАО-ның ескертпесі!
Бұйрықтың қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараңыз.
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 21-1-бабының 1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрықтың қосымшасына сәйкес Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Сот актілерін орындау департаменті:
1) осы бұйрықтың көшірмесінің белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Нормативтік құқықтық актілерді тіркеу департаментіне жіберілуін;
2) осы бұйрықтың мерзімді баспа басылымдары мен «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялануын;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Министрдің м.а.                                   З. Баймолдина
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің м.а.
2015 жылғы 26 қарашадағы
№ 593 бұйрығына қосымша
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің
күші жойылған кейбір бұйрықтарының тізбесі
1) «Борышкердің мүліктік жағдайы туралы ақпаратты беру нысандарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2011 жылғы 20 қаңтардағы № 17 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6756 болып тіркелген, 2011 жылғы 12 сәуірдегі №141-144 (26546) «Егемен Қазақстан» газетінде жарияланған);
2) «Жеке негізде (жеке сот орындаушылары) атқарушылық құжаттарды орындау бойынша қызмет саласындағы тәуекел дәрежесін және тексеру парағының нысанын бағалау критерийлерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2013 жылғы 26 ақпандағы № 62 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8400 болып тіркелген, 2013 жылғы 2 қазандағы № 224 (28163) «Егемен Қазақстан» газетінде жарияланған);
3) «Біліктілік комиссиясы туралы ережені бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Әділет министрінің м.а. 2014 жылғы 7 наурыздағы № 93 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9251 болып тіркелген, «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2014 жылғы 11 сәуірде жарияланған);
4) «Біліктілік емтихандары туралы ережені бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Әділет министрінің м.а. 2014 жылғы 7 наурыздағы № 94 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9260 болып тіркелген, «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2014 жылғы 11 сәуірде жарияланған);

О признании утратившими силу некоторых приказов Министерства юстиции Республики Казахстан
Приказ и.о. Министра юстиции Республики Казахстан от 26 ноября 2015 года № 593
Примечание РЦПИ!
Настоящий приказ вводится в действие с 01.01.2016.
В соответствии с пунктом 1 статьи 21-1 Закона Республики Казахстан «О нормативных правовых актах» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу некоторые приказы Министерства юстиции Республики Казахстан согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту по исполнению судебных актов Министерства юстиции Республики Казахстан обеспечить:
1) направление в установленном порядке копии настоящего приказа в Департамент регистрации нормативных правовых актов Министерства юстиции Республики Казахстан;
2) официальное опубликование настоящего приказа в периодических печатных изданиях и информационно-правовой системе «Әділет»;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие с 1 января 2016 года и подлежит официальному опубликованию.
И.о. Министра                              З. Баймолдина
Приложение
к приказу и.о. Министра юстиции
Республики Казахстан
от 26 ноября 2015 года № 593
Перечень
утративших силу некоторых приказов
Министерства юстиции Республики Казахстан
1) приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 20 января 2011 года № 17 «Об утверждении форм предоставления должником информации об имущественном положении» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6756, опубликован в газете «Казахстанская правда» от 16 апреля 2011 года № 129-130 (26550-26551);
2) приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 26 февраля 2013 года № 62 «Об утверждении критериев оценки степени риска и формы проверочного листа в сфере деятельности по исполнению исполнительных документов на частной основе (частных судебных исполнителей)» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8400, опубликован в газете «Казахстанская правда» от 2 октября 2013 года № 286 (27560);
3) приказ и.о. Министра юстиции Республики Казахстан от 7 марта 2014 года № 93 «Об утверждении Положения о квалификационной комиссии» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9251, опубликован в информационно-правовой системе «Әділет» 11 апреля 2014 года);
4) приказ и.о. Министра юстиции Республики Казахстан от 7 марта 2014 года № 94 «Об утверждении Положения о квалификационных экзаменах» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9260, опубликован в информационно-правовой системе «Әділет» 11 апреля 2014 года);

5) «Жеке сот орындаушыларының орындаудағы әлеуметтік маңызды істер санаттары бойынша атқарушылық құжаттардың үлесін белгілеу туралы» Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2014 жылғы 17 наурыздағы № 109 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9250 болып тіркелген, «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2014 жылғы 11 сәуірде жарияланған);
6) «Тәртіптік комиссия туралы ережені бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2015 жылғы 27 ақпандағы № 121 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10478 болып тіркелген, «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 1 сәуірде жарияланған);
7) «Жолдама алу, конкурс өткізу және жеке сот орындаушыларына өілеттіктер беру қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2015 жылғы 27 ақпандағы № 125 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10470 болып тіркелген, «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 2 сәуірде жарияланған);
8) «Республика бойынша жеке сот орындаушыларының жалпы сандық құрамын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2015 жылғы 17 наурыздағы № 156 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10508 болып тіркелген, «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 1 сәуірде жарияланған).

5) приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 17 марта 2014 года № 109 «Об установлении доли исполнительных документов, находящихся на исполнении у частных судебных исполнителей, по социально значимым категориям дел» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9250, опубликован в информационно-правовой системе «Әділет» 11 апреля 2014 года);
6) приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 27 февраля 2015 года № 121 «Об утверждении Положения о дисциплинарной комиссии» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 10478, опубликован в информационно-правовой системе «Әділет» 1 апреля 2015 года);
7) приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 27 февраля 2015 года № 125 «Об утверждении Правил получения направления, проведения конкурса и наделения полномочиями частного судебного исполнителя» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 10470, опубликован в информационно-правовой системе «Әділет» 2 апреля 2015 года);
8) приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 17 марта 2015 года № 156 «Об утверждении общего численного состава частных судебных исполнителей по республике» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 10508, опубликован в информационно-правовой системе «Әділет» 1 апреля 2015 года).