"Зияткерлік меншік және жылжымайтын мүлікті тіркеу салаларындағы салалық біліктілік шеңберін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2014 жылғы 22 желтоқсандағы № 1379 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2015 жылғы 21 шілдедегі № 893 бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 21-1-бабының 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. «Зияткерлік меншік және жылжымайтын мүлікті тіркеу салаларындағы салалық біліктілік шеңберін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2014 жылғы 22 желтоқсандағы № 1379 бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9999 тіркелген, «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесі 28.01.2015 ж. жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Кадр қызметі департаменті:
1) белгіленген тәртіппен осы бұйрықтың көшірмелерін Нормативтік құқықтық актілерді тіркеу департаментіне мәлімет үшін жолдауды;
2) осы бұйрықтың мерзімді баспа басылымдарда және «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр                                  Б. Имашев

О признании утратившим силу приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 22 декабря 2014 года № 1379 "Об утверждении Отраслевой рамки квалификации в сфере интеллектуальной собственности и регистрации недвижимого имущества"
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 21 июля 2015 года № 893
В соответствии с пунктом 2 статьи 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 22 декабря 2014 года № 1379 «Об утверждении Отраслевой рамки квалификации в сфере интеллектуальной собственности и регистрации недвижимого имущества» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9999, опубликованный в информационно-правовой системе «Әділет» 28.01.2015 г.).
2. Департаменту кадровой службы Министерства юстиции Республики Казахстан обеспечить:
1) направление в установленном порядке копии настоящего приказа в Департамент регистрации нормативных правовых актов для сведения;
2) официальное опубликование настоящего приказа в периодических печатных изданиях и в информационно-правовой системе «Әділет».
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Министр                                    Б. Имашев